nedostatok sexu

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod koza Tina »

nie nebol,pokial by bola tolerancia na oboch stranách.To znamená že keby ten čo nechce nebol nútený do sexu a ten druhý zas tolerantý pri masturbácii.
koza Tina

skola

expert
 
Príspevky: 9336

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod Mysenka »

treba zadefinovat co je nedostatok sexu. Pretoze toto je velmi subjektivne. Niekto moze pod nedostatkom vnimat sex len pat krat do tyzdna, niekto ani raz do mesiaca. Kde je ta hranica? Takze, co Ty vnimas ako nedostatok?

Ako dovod na rozvod mi to pride absurdne uz len z toho hladiska, ze snad si beriem partnera s vyhovujucim sex. apetitom. Ze moze klesnut? No ano, a na to je x dovodov - od unavy, stresu, prac. vypatia, cez celkovu vyhoretost alebo...koniec atraktivity jeden pre druheho. Hm. Kde je pes zakopany viete len vy dvaja. Ale na rozvod by som asi este nepomyslala ak v ostanom si rozumiete.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert
 
Príspevky: 15121
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod kravka »

treba veru zadefinovat ten nedostatok.
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert
 
Príspevky: 15228

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod linaa »

ak uz taku otazku kladies, je jedno, co si kto mysli, aj tak si urobis po svojom..a casom sa najdu aj ine dovody ako nedostatok sexu. budes nespokojna, ne-mila, ne-stastna, konieec..
linaa
pokročilý
 
Príspevky: 712

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod koza Tina »

ináč ja mám tiež takú malú otázočku.Ide len o ten sex alebo nechceš aby ľudia o tebe rozprávali aha tá sa druhý krát rozviedla??? Však aj keby tak to na čele napísané nebudeš mať že dva krát rozvedená ak je aj inde problém.
koza Tina

skola

expert
 
Príspevky: 9336

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod palinka »

no, my mame sex velmi poriedko. priciny poznam, zatial neriesime. problem je na oboch stranach. ale ked mas problem len u chlapa, moze tam byt vela veci-stres, nieco ho trapi, alebo ma nedostatok testosteronu reps. inu zdravotnu pricinu. chlapi o tom vseobecne neradi hovoria :no: drzim palce, nech sa to upravi.
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert
 
Príspevky: 1665

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron