Mate tiez pocit, ze to tu na babatku vobec nezije??

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Mate tiez pocit, ze to tu na babatku vobec nezije??

Odoslaťod anjelicek24 »

Kazdym dnom mam viacej pocit, ze sem chodi menej a menej ludi... Cim to je??? Kedysi nas tu byvalo omnoho viacej, teraz sa vsetci stahuju na MK... A ten mi zas nejaky uzasny neprijde :no:
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Mate tiez pocit, ze to tu na babatku vobec nezije??

Odoslaťod Kalea »

ANJELIČEK - ja mám už veľmi dlho pocit, že bábetko umiera. Neviem úplne presne čím to je, či všetci prešli na MK alebo chodia len na FB? Kedysi tu bývalo tak živo. Zdá sa, že táto stránka má svoje dni slávy už za sebou. Do niektorých priečinkov nikto neprispieva celé hodiny, dni, mesiace...
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod koza Tina »

Ale to nie je vobec pravda,len sme asi viac rozlietane,alebo si spolu viac piseme na skype :yes: vsak kravicka? Ozaj uz ste prestahovany? Tak ako sa vam byva v Anglicku? Ja potom ked sa vratim na Slovensko napisem o tom ako ma rozculili na Bratislavskom letisku :guns: :ham: Ale nakoniec pre mna vsetko dobre dopadlo ,nemam sice kozmetiku ale vydupala som si kolieskove korcule :)b
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod anjelicek24 »

Je to vidiet aj na babatkovskych temach, v decembrovkach su tusim dve dievcence a aj tie sa presuvaju na MK, lebo je ich malo a to uz musia byt babulky aj v 12. tyzdni, v januari zatial tiez len dve... Je to skoda, su tu fajn ludia...
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Odoslaťod anjelicek24 »

koza Tina píše:Ale to nie je vobec pravda,len sme asi viac rozlietane,alebo si spolu viac piseme na skype :yes: vsak kravicka? Ozaj uz ste prestahovany? Tak ako sa vam byva v Anglicku? Ja potom ked sa vratim na Slovensko napisem o tom ako ma rozculili na Bratislavskom letisku :guns: :ham: Ale nakoniec pre mna vsetko dobre dopadlo ,nemam sice kozmetiku ale vydupala som si kolieskove korcule :)b

Odlietame v nedelu, balim ako blazon, teda tak ako mi to brusko dovoli :lool: Saska je uz dva tyzdne doma, nechodi uz do skolky, tak mi pije krvicku troska :whist: :))
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Odoslaťod koza Tina »

Akurat hovorim muzovi ze to je teda poriadny adrenalin stahovat sa tak daleko a to tak blizko k terminu porodu :eeek: Nuz tak drzime palceky nech vsetko dobre dopadne :G . A inac aj mne deti obcas piju krv ked su dlho doma hlavne ked su chore a neda sa ist von :drop:
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod Kalea »

koza Tina píše:Ale to nie je vobec pravda,len sme asi viac rozlietane,alebo si spolu viac piseme na skype

Ale je to pravda Kozička, veď to každý vidí, tak si zbytočne budeme nahovárať niečo iné. Kde je vaša krčmička, kam zmizli ešte nedávno natoľko aktívne prispievateľky z Veriacej rodinky alebo zo Slobodných mamičiek, atď., atď.? Už ani bábätká podľa kalendára nie sú tým, čím bývali kedysi. Nikto nepíše do Mladých mamičiek a dalo by sa menovať ďalej.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod anjelicek24 »

koza Tina píše:Akurat hovorim muzovi ze to je teda poriadny adrenalin stahovat sa tak daleko a to tak blizko k terminu porodu :eeek: Nuz tak drzime palceky nech vsetko dobre dopadne :G . A inac aj mne deti obcas piju krv ked su dlho doma hlavne ked su chore a neda sa ist von :drop:

No nabytok je uz davno prestahovany, Maxove veci vratane kocika a nabytku, dokonca jeho oblecko je uz vsetko tam, vlastne uz "len" moje a Saskine veci, ale ludia moji, vysortovala som co sa dalo, aj tak uz mam 40 kg jej oblecenia v krabiciach :eeek:

No inak co letime teraz v nedelu, tak je to posledny termin, co mi doky dovoli letiet. Dufam, ze to nejako zvladneme, musime letiet Hannover/Amsterdam, tam cakat a potom Amsterdam/Manchester, potom este hodina autotm, ma asi svihne p:
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Odoslaťod Kalea »

vacanze píše:
Kalea píše:ANJELIČEK - ja mám už veľmi dlho pocit, že bábetko umiera. Neviem úplne presne čím to je, či všetci prešli na MK alebo chodia len na FB? Kedysi tu bývalo tak živo. Zdá sa, že táto stránka má svoje dni slávy už za sebou. Do niektorých priečinkov nikto neprispieva celé hodiny, dni, mesiace...

a stale dookola pisu stalice, noví ludia sa malokedy zapoja, mozno je to uz presýtene a rozbehne sa to opat na zimu, s prichodom tepla, je aj navstevnost mensia

Áno, aj to je zvláštne, že vôbec neprichádzajú noví ľudia. Prečo asi? Netuším. Stálice sú už vypísané a napokon, veď si nemôže v každej téme písať stále dookola tých istých 10 ľudí. Chcelo by to nejaké oživenie.
Kalea

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.