Prvý krát tehotná

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvý krát tehotná

Odoslaťod Veronika T »

tak sme nakoniec papuče zohnali, zajacov, ružových... aj na našu veľkosť laby :lol: :lol: :lol: takže ak by niekto hľadal, tak deichman, v humanicu mali len malé čísla :-) teda len do 22-ky :-)
Veronika T
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod caterina »

ahojte krasavice!!!!

dlho som vam nepisala, tak to napravam. ako sa mi mate? Veronika, gratulujem k papuckam a dufam ze mala v nich nebude chciet ist aj vonku bo teraz by sa zo zajacov stali prasiatka v tom pocasi :D :D :D :D
ja mam zajtra prijimacky na magisterske studium, tak mi drzte palceky. dufam, ze sa dostanem a budem si moct hrdo pisat Mgr. pred meno a budem mat cierne na bielom ze som magor. :lol: :lol: :lol:

no a este jedna spravicka. od 24. 9. zacinam brat lieky a o 5 neskor pichat injekcie a niekedy koncom oktobra by som mala byt uz tehulka. takze sa moooooooc tesim a dufam, ze toto tehu bude prebiehat bez komplikacii a pobytu v hospital.

mala sashel rastie ako z vody. je krasna. to dieta zboznujem na plnej ciare. je zlata, necha ma aj porobit, aj si oddychnut. ona ma, mam taky pocit, potrebuje len na prebalenie a nakrmenie, inak sa vie vyhgrat cele hodiny uplne sama, v noci celu noc prespi. ale niekedy sa potrebuje potulkat. lahnut si ku mne a drzat ma za ruku. je uzasna, dufam ze aj to druhe babo bude taky anjel ako je ona.

tak sa mi majte krasne a drzkajte sa. ked budem mat troska casu, ozvem sa vam. :)
caterina
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod ErikaR »

Veronika, gratulujem k papučkám.

caterina, závidím také dobré dieťa a držím palce k otehulkovaniu :lol:
ErikaR

...

expert

Mood: Tired
Obrázky: 14

Odoslaťod Veronika T »

caterina, držím palce aby si bola už skoro tehulka, aby všetko prebehlo bez problémov a aby sa ti narodilo krásne, zdravé a rovnako pošlušné bábenko ako saška :-)
čo sa toho zbožňovania týka, tak ťa chápem na plnej čiare a ver mi, čím viac ti porastie, tým viac ju budeš zbožňovať. Hlavne keď ti prvýkrát povie mama, vtedy som sa ja až rozplakala, ako ma to tešilo, keď ťa prvýkrát vedome pohladí, dá ti pusinku, pritúli sa.

Ja tiež Simi zbožňujem, urobila by som pre ňu čokoľvek, pretože pre mňa nie je nič krajšie, ako vidieť jej radosť v očkách, keď dostane novú hračku, keď ju vezmem na výlet za zvieratkami, na prechádzku, alebo ked ju ráno vyberám z postieľky...
Je síce veľmi živá, ale je to to najposlušnejšie dievčatko, aké by som si mohla priať. Nemusela som ju nikdy udrieť a aj keď začiatky boli ťažké, bolo ťažké naučiť ju čo sa smie a čo nie, ale teraz to už ovláda a stačí len niečo povedať a ona okamžite poslúchne....
Veronika T
pokročilý

Odoslaťod caterina »

Veronika T píše:caterina, držím palce aby si bola už skoro tehulka, aby všetko prebehlo bez problémov a aby sa ti narodilo krásne, zdravé a rovnako pošlušné bábenko ako saška :-)
čo sa toho zbožňovania týka, tak ťa chápem na plnej čiare a ver mi, čím viac ti porastie, tým viac ju budeš zbožňovať. Hlavne keď ti prvýkrát povie mama, vtedy som sa ja až rozplakala, ako ma to tešilo, keď ťa prvýkrát vedome pohladí, dá ti pusinku, pritúli sa.

Ja tiež Simi zbožňujem, urobila by som pre ňu čokoľvek, pretože pre mňa nie je nič krajšie, ako vidieť jej radosť v očkách, keď dostane novú hračku, keď ju vezmem na výlet za zvieratkami, na prechádzku, alebo ked ju ráno vyberám z postieľky...
Je síce veľmi živá, ale je to to najposlušnejšie dievčatko, aké by som si mohla priať. Nemusela som ju nikdy udrieť a aj keď začiatky boli ťažké, bolo ťažké naučiť ju čo sa smie a čo nie, ale teraz to už ovláda a stačí len niečo povedať a ona okamžite poslúchne....

ahoj veronika,

ano je to super. ta moja ma hladka zatial tak ze ma skor capka a hlavne je super ked si grcne a s tou okuckanou papulkou sa zacne so mnou bozkavat :lol: :lol: :lol: :lol: ale je to nenahraditelny pocit mat dieta. a na to druhe sa velmi tesiiiim. ozaj, skusky este neviem ako dopadli, ale snad som spravila. :shock: :shock:
Prílohy
Picture 003.jpg
no comment...
(67.48 KiB) Stiahnutá 1932 krát
Picture 002.jpg
nieee nevyberajte ma z postielky, budem sa silno drzat!!!!
(70.09 KiB) Stiahnutá 1933 krát
Picture 001.jpg
spinkame ako maly akrobat :o)))
(67.79 KiB) Stiahnutá 1932 krát
caterina
začiatočník

Odoslaťod caterina »

ahojte babulky!!!!

tak uz mam vysledky prijimacich skusok. som prijata a bola som prva jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, takze pekne krasne pokracujem v studiu.
caterina
začiatočník

Odoslaťod Veronika T »

caterinka, malinká je náááááááááááááááádherná. A spáva totálne rovnako ako Simonka, pokrútená hore dole a večne niečo trčí z postieľky.
a gratulujem, som vedela, že to zvládneš, veď si super :-)
Veronika T
pokročilý

Odoslaťod ErikaR »

caterina gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
malinká je krásna............ :D
ErikaR

...

expert

Mood: Tired
Obrázky: 14

Odoslaťod caterina »

ahojte babulky,

vidim ze to tu nejak mrzne. posielam pre pobavenie fotky mojej malej nezbednicky. no co uz, dcera programatora sa nezaprie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Prílohy
Picture 0033.jpg
tak, a môžme pracovať!!!
(79.32 KiB) Stiahnutá 1936 krát
Picture 008.jpg
hmmm, kde len mam to pismenko?!
(70.81 KiB) Stiahnutá 1934 krát
Picture 0022.jpg
ako? čože to mám urobiť?
(78.33 KiB) Stiahnutá 1937 krát
caterina
začiatočník

Odoslaťod denisočka »

caterina píše:ahojte babulky,

vidim ze to tu nejak mrzne. posielam pre pobavenie fotky mojej malej nezbednicky. no co uz, dcera programatora sa nezaprie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
& jááj,je krááásna a jaká podarená ...no po tatovi - pravda svatá :wink:
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...