Ktorá poisťovňa na poistenie auta ?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Ktorá poisťovňa na poistenie auta ?

Odoslaťod SabinaR »

Poradíte prosím ? aké sú vaše skúsenosti? všetko máme v Allianz, ale teraz aktuálne riešim poistenie auta (PZP aj haváriu) a napriek rôznym zľavám to vychádza teda v Allianz dosť draho... :(
SabinaR
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ktorá poisťovňa na poistenie auta ?

Odoslaťod corky »

my mame v Kooperatíve

už sme aj havarijnú využili (škoda na aute bola 4.000€) a všetko prebehlo bez problemov

najskor sme platili HP okolo 20.000 korun ročne, ale postupne sa nam to znížilo asi na 450€ ročne (OPEL VECTRA)

aj ZP vyšla lepšie ako v Allianz
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod jojaii »

Hmmm, som prekvapena ze Kooperativa nerobila problem. Manzelov bratranec mal s nimi iba problemy a to tam isiel kvoli tomu, ze mu tam robila teta. Absolutne bol nespokojny. My sme v Uniqe a manzel mal nielko poistnych udalosti a vzdy uplne bez problemov !!!!
jojaii
pokročilý

Odoslaťod zuzka_00 »

Ja mam Kooperativu, uz som mala 2 poistne udalosti a tiez v pohode. Nerozumiem akeho charakteru mozu byt "problemy". To ti akoze nepreplatia poistnu udalost alebo ako? Poistovne pracuju bud na kryci list, cize zo servisu ide faktura rovno do poistovne a oni to servisu preplatia. Alebo zaplatis v servise priamo ty, zanesies fakturu do poistovne a poistovna posle peniaze tebe. Ja som vzdy vyuzila tu druhu moznost, pretoze "moj" servis nepracuje s krycimi listami. Peniaze mi Kooperativa vzdy do 1 mesiaca poslala na ucet.
zuzka_00
začiatočník

Odoslaťod corky »

ono ked je škoda, a chcete to vyplatiť cez hávarijnú, treba vždy volať políciu ... lebo ked nie je zápis od polície, je to celé zložitejšie
my sme mali takú nehodu, že vinník nehody ušiel (resp. nevšimol si pravdepodobne, že mu z prívesu uletelo kus dosky a tá do nás čelne vrazila). Volali sme políciu, auto šlo do servisu a automaticky šlo hlásenie poisťovni. Nechceli sme čakať, tak sme zaplatili v hotovosti, ale vlastne v ten istý den šli peniaze už aj z poisťovne (2 týždne po nahlásení).
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Sme v Kooperative. Su najlacnejsi.
Najviac ma na nich dojima kazdorocne zjednavanie nizsej ceny, oni poslu sek, dake zlavy akoze za bezskodovy priebeh atd blabla a my im vzdy zavolame ze je to pre nas vela (aj ked je to najmenej na trhu) a oni - presnejsie teda pani co nas ma na starosti povie ze nie nie neodchadzajte a ponukne este nizsiu sumu. Ma konpetencie na iste dalsie zlavy len aby udrzala klienta, ona vie ze vieme, my vieme ze vie, cez to vsetko ritual vzdy prebehne.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod bosorka »

My máme tiež kooperatívu,má najlepšie ceny na trhu a sme spokojný.Máme cez nich havarijnú.
bosorka
začiatočník

Odoslaťod Táňa »

Doteraz sme mali Kooper., úplne bez problémov, teraz nám to vyšlo lacnejšie v Komunálnej, aj havar. a aj zákonná.
Táňa

expert

Odoslaťod Andrea »

Ja som mala 5 rokov zakonnu v Kooperative a havarijnu v Uniqe..zakonna v Kooperative nebola najlacnejsia, takze som tento rok zmenila za Union...zakonna poistka 104 Eur rocne, vratia mi 10% koncom roka, ked nesposobim nehodu...v Kooperative ma to vychadzalo okolo 120 eur...rozdiel 30 eur. Havarijnu poistku rocnu mam 226 Eur, Union..Uniqe som platila viac...ale nedala som si poistenie celneho skla..priplatok v pripade, ze vinnika nechytim al mi ujde..opravu preplatia a ja stratim nejaky bonus..buduci rok uvidim, mozno si priplatim viac..s uniqou nemam zle skusenosti, cerpali sme u nich havarijnu 4x prve 3 roky ..dokopy v sume vyssej ako je hodnota nasho auta :mrgreen: ..po prvej nehode bolo treba odtahovku, manzel to dosoferoval domov....odstavil pred domom, rano nahlasil nehodu, obhliadkar prisiel, auto uznal za nepojazdne, na dalsi den prisla odtahovka z poistovne, auto bolo doma ako nove o 2 tyzdne, tyzden servis, tyzden poistovna, neplatili sme cash, oprava bola draha...jedine, co sa vlecie, je neuzavrety pripad, kedy manzela nabural tipek zozadu, ked stal na krizovatke a toto sme riesili nasledne cez policiu, poistovna neurguje policiu, spis nebol uzavrety po 4 rokoch, my sme zaplatili spoluucast a pooistovna si mala vymoct peniaze z garancneho fondu a my sme mali dostat spoluucast nazad...ale kde je necinnost policie a poistovne, nemam tucha....
Andrea
expert

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod akvi »

Kooperativa ma sice nalepsie ceny, ale moj muz ked pracoval v autoservise vravel, ze robili obrovske problemy. Zakonnu poistku mame aj my u nich, ale havarijnu by som tam nedavala.. Samozrejme, urcite zalezi aj od ludi, co tam robia, ale v BB mali ludia zle skusenosti - manzel prichadzal s poistovakmi dennnodenne do styku, takze vedel posudit...
akvi

.

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...