December 2010

bábätká narodené v roku 2010
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

December 2010

Odoslaťod 2zabky »

Už niekoľko mesiacov som si želala založiť takúto tému a teraz je to tu :-D som zvedavá, kto sa pridá.
2zabky
expert

Mood: Happy
Obrázky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: December 2010

Odoslaťod tamby »

Jeeeeeeeeeej, Mirka moja zlata, u made my Day, am soooooooooooo happy 4 u, prajem ti prijemne tehulkovanie a dufam, ze coskoro sa pridam aj ja, drzim palce nech je vsetko ok :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b :)b
tamby
začiatočník

Odoslaťod 2zabky »

jaj tamby vieš že som aj na teba myslela?:) že aké by to bolo super keby si bola tu v decembri :-D ešte to stíhaš ale :wink:
a ďakujem ďakujem. dúfam že si tu nebudem písať sama so sebou :P a zíde sa tu aspon taká dobrá partia ako u nás
2zabky
expert

Odoslaťod 2zabky »

no čo tu sama skysnem nakoniec? :) sa odvážte už voľaktorá :mrgreen:
2zabky
expert

Odoslaťod melina »

Halooo to tu nie je nikto z decembra :eeek: :eeek: :eeek: to som este na babatku.sk nezazila :-??
melina

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod 2zabky »

ahoj :-D vidíš - ja som už zo zvyku nakukla do novembra, lebo tu sa nikto neozýva a ty si napísala aj sem. no veru aj ja som zostala riadne zarazená... najprv som si myslela, že som sa ozvala priskoro a ostatné baby sú také opatrné... ale už prvý trimester za polovicou a stále nič :) tak to tu môžeme skúsiť rozbehnúť no ale ak zostaneme iba my dve tuná, tak to máme čo robiť aby sme rozvírili poriadnu debatu :lol:
aj mi je to smiešne niečo také začať písať o sebe... momentálne som v už v ôsmom tt, termín mi vychádza na 9.12. a veľmi sa teším :clap: trochu mi je smutno že sa sem nikto nepridal (teda okrem teba teraz) :)
2zabky
expert

Odoslaťod mamabella »

prajem vám príjemné tehulkovanie a nebojte sa, určite sa k vám pridajú aj ďalšie baby :yes:
držím palce :4: :4: :4: :4:
mamabella

život je krátky, ale krásny

pokročilý

Odoslaťod melina »

ja mam termin 4.12. mam za sebou aj utz kde bolo vidiet srdiecko na druhy idem v 11tt a uz sa ho neviem dockat :))
Mozno cakaju na nas dve a potom sa osmelia a pridaju :adore:
melina

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod 2zabky »

ďakujem mamabella :) ja dúfam že sa pridajú aj ďalšie a bude nám tu veselšie. :wink: oni sem určite nakukujú ale asi sa hanbia 8)
2zabky
expert

Odoslaťod 2zabky »

melina - veď práve - aj ja si hovorím že to tu nemôžem byť sama (teraz už dve :))
tak ti blahoželám k tehotenstvu aj k tomu, že s bábetkom je všetko v poriadku :)
cítiš aj nejaké príznaky? vieš to porovnať s prvým tehotenstvom? ja som bola trochu nesvoja zozačiatku že u syna to prebiehalo inak (mala som celodenné dosť výrazné nevolnosti) teraz je to skôr iba nechutenstvo. a tiež ma boleli od začiatku dosť prsia, mala som nafúknuté bruško atď... no ale je pravda, že stále kojím, takže prsia sa mi nemajú prečo zvečšovať, bruško už cítim keď si chcem zapnúť užšie gate. veľmi sa teším na toto tehotenstvo a tak dúfam, že si ho užijem bez nejakých problémov
2zabky
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2010

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.