detoxikácia

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

detoxikácia

Odoslaťod Jammelia » Po 15.Feb. 2010 9:04

čaute,

tento rok v marci by som prvý krát "rada" vyskúšala detoxikáciu organizmu. Kedy presne v marci je ten správny čas?

a ešte otázka, robievate si doma klystír? ak áno, ako často? nemožem si nejako uškodiť? a to si mám kúpiť v lekárni?

no toľko otákok, po takom dlhom čase :lol: :lol: :lol:

pekný deň
Obrázok používateľa
Jammelia

expert

Založený: Pi 27.Júl. 2007 12:28

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: detoxikácia

Odoslaťod Mysenka » Po 15.Feb. 2010 9:18

no prave nedavno som citala o "detoxe" aka haluz je to. Ziaden detox organizmu neexistuje, to len ludia si myslia, ze zrazu sa radikalizovanim pristupu k svojmu telu cohosi zbavia a budu frcat total zdravi zasa po zvysny rok. Ziaden balast sa vyplachom criev neodstranuje, ziaden tam nie je, nema tam ako vzniknut, tie famy o niekolkokilogramovych nanosoch su nonsensy. Klistir ci crevna sprcha su preto kraviny, akurat co moze dojst pri nich k rupture hrubeho creva ci poskodeniu konecnika. :wink:
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Odoslaťod kravka » Po 15.Feb. 2010 9:23

Jéj, Jammelia, vitaj späť :clap:
Zatiaľ len toľko - detoxikovať sa chystám aj ja, ozvem sa, ked bude viac času.. Podla mna nezalezi velmi kedy, dolezite je, ze na jar - ja potom kuknem do lunarneho kalendara a zacnem v niektory pôstny deň..
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 8:16

Odoslaťod Jammelia » Po 15.Feb. 2010 9:25

no Mysenka,

si ma prekvapila, v podstate by mi to aj vyhovovalo, neabsolvovať to :)) :))

ale ak by to malo naozaj zdravotné pozitíva, tak do toho chcem ísť.
Obrázok používateľa
Jammelia

expert

Odoslaťod Jammelia » Po 15.Feb. 2010 9:26

ahoj Kravka, ďakujem

tak sa teším, na tvoje rady :D
Obrázok používateľa
Jammelia

expert

Odoslaťod Mysenka » Po 15.Feb. 2010 9:35

tak vam drzim palce a potom zreferujte, a hlavne, nech to ma tie ziadane ucinky. Ja som skeptik v tomto ohlade. :wink:

Ja si radsej na jar pekne nazbieram mladu zihlavu a budem cajickovat. Cisti krv. No a zasa bude aj jarna zeleninka, bude sa dat papat o cosi lepsie. Ja si napr. odstavujem zeler s jablkami, mrkvou a je to mnam. Zeler tiez prirodzene cisti organizmus. Ale stravovat sa budem normal ako doteraz a creva cistit nehrozi. Brrrr..

Tak sa tesim na vase referencie.
Obrázok používateľa
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0
Založený: Pi 03.Aug. 2007 14:50

Odoslaťod kravka » Po 15.Feb. 2010 9:41

Mysenka,
ja sa držím toho, že ak budem jesť striedmejšie a len zdravé jedlá, tak telo si na 100 perc. odýchne - či sa mi vyplavia pomocou detoxu všetky toxíny alebo žiadne, či sa mi komplet prečistia/vôbec neprečistia črevá moc neriešim - dôležitý je môj vnútorný pocit - a vedz, že ked detoxikujem, cítim sa oveľa, oveľa lepšie, mám o neskutočné kvantum energie viac, a chodím vysmiata ako lečo. Niečo ako ked sa v piatok večer vrátim z posedenia s kámoškou v kaviarni či na pive (:

P.S. črevá klystírom nečistím ani ja, to sa mi tiež nepozdáva :no: ale žihľava a zeleninové šťavy :yes: ono čokoľvek spravíš pre zdravie, aj ked to nie je uplny detox, pomože.
Obrázok používateľa
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Založený: Ut 17.Jún. 2008 8:16

Odoslaťod Kirkuša » Po 15.Feb. 2010 9:42

Volakedy som robila riadenu detoxikaciu, knizky k teme odporucam autorov Malachov, Cingros, Partykova, Jonas. Su tam popisane teorie, vychodiska, postupy, argumenty...pisat to sem by bolo na roman, je to obsiahla tema.
Spajala som to vzdy s obcasnou hladovkou ci aspon postom, teraz je prave prihodne obdobie predjaria.

Klystyr som tiez pouzila, taky zavesny...v kombinacii s jogovou technikou sank praksalana (pije sa vacsie mnozstvo teplej slanej vody, podla presneho postupu, ktora perfektne ocisti crevo). Uricte sa da o tejto metode vygooglit ci zohnat literaturu.

Drzim palce, ja som sa vzdy citila ako znovuzrodena fyzicky aj psychicky, a ako bonus som nadherne som vzdy schudla presne na miestach ktore som potrebovala jemne doformovat.

Kym ale clovek dojci je to pase, takze ja si este pockam, aj ked na jarny caj so zihlavy, mladych jahodovych listov, salat s pupavovych alebo zihlavovych (spenat) listov, cokolvek ozdobene kvietkami sedmikrasky - mmm, ani nehorote, uz tak tesiiiim ja jaaaarrr!!!!!
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 6:44

Odoslaťod nez » Po 15.Feb. 2010 10:08

ahoj Jammelia :clap: :clap: :clap:
Ty kde sa flákaš? Ty si myslíš, že voči svojim virtuálnym kamarátom nemáš žiadnu zodpovednosť ? :ham: Láskavo sa aktualizuj, aspoň do ss :adore: :adore: :adore:
nez

Odoslaťod vacanze » Po 15.Feb. 2010 10:18

Celkom aktuálna téma, akurat mam rozcitanu knihu od Deepak Chopra nespoutaná energie a v jednej casti sa tam tomu akurat venuje, ja mam uz dlhsie pocit, ze nieco take uz potrebujem a neviem sa k tomu dokopat, pit iba stavy zopar dni no neviem, akurat v tej knihe rozclenil ludi na rozne typy a podla testu mi vyslo, ze bez jedla to u mna nejde :lol: joj, ale chcela by som vyskusat, predsa tie organy potrebuju si trosku oddychnut, hlavne by som sa chcela zbavit unavy, co sa týka klystíru nerobila som si ho, mna prezenie aj bez toho :lol: staci si dat aloe a letím, naposledy som mala klystir v porodnici a humus pocit ako sa creva naplnuju vodou na prasknutie, ale potom fajne :mrgreen:
Naposledy upravil vacanze dňa Po 15.Feb. 2010 10:29, celkovo upravené 1 krát.
Ked Vám hodia pod nohy polená zakúrte s nimi
Obrázok používateľa
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Založený: So 10.Jún. 2006 19:17

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: yahoo [bot] a 1 hosť.

Používame súbory cookie.