svadobné šaty

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

svadobné šaty

Odoslaťod kravka »

Bola tu raz téma, ale neviem ju nájsť.. niekto (millie, čika, neviem??) sem hodil link na netradičné svadobné šaty, také jednoduché a pritom krásne - niečo podobné teraz hľadám, začala som na ebay ale je tam toho mrte a zväčša nič také čo by som chcela. Nechcem žiadne mašle, žiadne volániky, šifón a neviem čo ešte, skrátka žiadnu klasiku, žiadnu princezničku :no: Naopak jednoduché a pritom netradičné, rovný, úzky strih bez zbytočných ozdôb.. Pripájam jedny vintage na ukážku a ďalšie, ktoré by tiež ako-tak mohli byť, ale stále to nie je ono..

Viem, že väčšina z vás už má svadbu za sebou, tak práve preto :D
Prílohy
1577.jpg
(21.82 KiB) Stiahnutá 10496 krát
vintage.jpg
(6.84 KiB) Stiahnutá 10495 krát
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: svadobné šaty

Odoslaťod nea »

Kravka!!! GRATULUJEM !!! :clap:

p.s. so satami zial neporadim :mrgreen:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Frida »

Tie horne su nadhene :)b :)b :)b
Frida

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod vacanze »

Kravka gartulujem :flo: :flo: :flo: som rada, ze riesis také milé veci teraz ;)x na mmb si uz pozerala? viem sice, ze tam nerada nakupujes, ale ja som tam zbezne videla fakt pekne saty. Inak aj ja som za jednoduchsie a tiez nie som "tortovy" typ, aj ked zeny okolo ma do toho tlacili, ze na poriadnej svadbe musia byt poriadne načančané šaty :lol: ale mne sa to tiez nepaci, najviac vynikne zena v jednoduchych satockach :yes:
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod Zuz ana »

Kravka gratulujem!

Ja som si saty kupovala. Nebola som biela nevesta a moje saty boli dost extravagantne (kriklavo ruzove s modrou vysivkou), kupila som si ich v obchode s spolocenskymi satami. V tom case tam mali aj niekolko typov bielych siat, ktore by sa v pohode dali pouzit ako svadobne (ziadne torty - pekne splyvave, alebo len mierne rozsirene sukne) - aj som nad nimi uvazovala, ale ked moje srdce proste pistalo po farebnych satach). Neviem ci si z BA, je to taky maly obchodik hned vedla restauracie Alzbetka. A ak nie si z BA, tak mozno len ako taky typ, ze svadobne saty sa nemusia nevyhnutne zohnat len v svadobnych salonoch.
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Millie »

kravka skus na mojasvadba.sk 8)b
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert

Mood: Cool

Odoslaťod vacanze »

Normálne si ma nabudila, na internete je tolko krasnych jednoduchych satociek, nejake musim pripojit :D
Prílohy
vintage-wedding-dress-2.jpg
(17.18 KiB) Stiahnutá 10460 krát
1.jpg
(22.06 KiB) Stiahnutá 10458 krát
Nicole Miller Beach Wedding Dress.jpg
(22.68 KiB) Stiahnutá 10459 krát
vacanze

expert

Odoslaťod vacanze »

este nejake...
Prílohy
3.jpg
(10.07 KiB) Stiahnutá 10457 krát
teawd001.jpg
(22.94 KiB) Stiahnutá 10457 krát
vintage-wedding-dress-31.jpg
(25.17 KiB) Stiahnutá 10457 krát
vacanze

expert

Odoslaťod Zuz ana »

Na internete su fakt nadherne saty, ale v nasich salonoch, je to vsetko na jedno kopyto... A este podakotore totalne sprate :no:

Svadobne saty by som si vsak cez net nekupila. Podla mna si ich treba vyskusat a dat na svoj vnutorny pocit, ako sa v nich clovek citi. Darmo bude dalsich desat poradcov vzdychat, ze tie predtym boli lepsie... treba dat na seba. Lebo aj tie najkrajsie saty zaniknu, ak sa v nich nevesta neciti dobre a naopak aj tie najobycajnejsie budu vyzerat perfektne ak sa v nich nevesta citi ako princezna. Proste TIE saty.

Ja ked som sa vydavala, tak ma vsetci tlacili do bielych siat, ze nevesta musi byt biela. Ale ja som vedela, ze biela nie je pre mna. A nakoniec ako vsetci ochkali a vzdychali, ze ako mi tie sialene saty sedia a ze si ma ani v inom ani predstavit nevedia.
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod vacanze »

Zuzi, ale o to ide, ze v nasich salonoch je bieda biedna, same klasiky, dost vela prehnane prečačkanych siat, ak vies svoju konfekcnu velkost tak nie je probem, drobne upravy zvladne kazda krajcirka. Zuzi aj mne bolo povedane, ze ine ako biele nesmu byt :lol: kamaratka mala v strede cervenu stuhu a boli krásne :yes: ludia zvyknu byt velmi konzervativni co sa svadobných siat týka, s tým musí každá nevesta ratat :))
vacanze

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...