Detský rybí tuk

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Detský rybí tuk

Odoslaťod mamadonna »

Viem o tom, že nás tým kŕmili naše mamy. Teraz vraj opäť lekári "znovuobjavujú" rybí tuk.

Zaujímalo by ma, či dávate takýto detský rybí tuk svojim detičkám ( môj bude mať 3 roky), ak áno aký ???

Vraj je veľmi prospešný pre rozvoj nervovej sústavy, ktorá sa deťom vyvíja až do 12. roku života.

V lekárni, na mňa "čumeli ako puk" :uh: , keď som to tam dnes pýtala a dávali mi Vigantol, ale ten sme užívali od narodenia do 1 roku. O rybom oleji pre deti vraj nepočuli, tak neviem.

Ja som chcela iba z lekárne, lebo z obchodu vitamíny a doplnky nechcem kupovať.

Na nete som našla iba 2 druhy, keďže tobolky nechcem, ale tiež nie z net-lekárne, iba z e-shopu .... jeden z nich je síce registrovaný na NOBELPLUS, tak by mal byť bezpečný ??? Nevyznám sa v tých registráciách tak dobre.

Poraďte...
mamadonna
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Detský rybí tuk

Odoslaťod vacanze »

Je na internete jeden poradca, ma velke znalosti co sa týka vitamínových doplnkov a aj Ti poradi od ktorej firmy su dobre, napis mu, vela ludi mu píse

http://www.zdravie.sk/sz/510/t345108/p1 ... a-rng.html
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod adyky »

Ja ho kupujem v lekarni uplne bezne. V tekutom stave, vo flasticke. Detom davam (nie velmi pravidelne) po malej lyzicke.
adyky

vydrzat!

expert

Mood: Happy

Odoslaťod bajaja »

Ja na odporucanie nasej pediatricky davam mladsej dcere rybi tuk pod nazvom ESKIMO kids...vraj chuti celkom OK (vonia pekne :wink: ) Je to klasika rybi tuk v peknej skatulke z lekarne...vyrobcu netusim, musela by som doma pozriet...
bajaja
začiatočník

Odoslaťod majina BA »

ja som tiez zacala davat rybi tuk, ale mne zase hovorila, ze okrem celej nervovej sustavy a vsetkeho toho, by to malo aj podporit imunitu.............. nedavam hovelmi pravidelne, skor ako ma napadne a maly si ho vela krat aj vypyta, lebo je hroozne dobry vraj :mrgreen:
ja davam marin q tiez normalne z lekarne, lekarnicka hned vedela, dala viac druhov na vyber.................takze na tvojom mieste by som si nasla inu lekaren.............
majina BA

v strese, ale stastna

expert

Odoslaťod akvi »

Tiez davam Eskimo kids...Ale nosi mi ho segra z Britanie.. Maju ho aj u nas ???? Ani ma nenapadlo sa opytat v lekarni, lebo segra ho objednava na klinike, kde studuje...
akvi

.

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod bajaja »

Ano, kupujem ho bezne v nasej lekarni...v Petrzalke.
bajaja
začiatočník

Odoslaťod Kirkuša »

Davam Marin Q pre deti kvoli pomeru DHA/EPA v nom, prisiel mi z toho co je u nas bezne na trhu najkvalitnejsi.
(popis rychlo googlim, napr. http://prozdravi.sattnet.cz/Marin-Q/)
Dostat ho vo forme tekutiny a toboliek, nas by tobolku neprehltol ani nahodou, tak davame tekutinu, vypije mi to v pohode a to je inak velky vymyselnik co ano a co nie.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod akvi »

Tak to som rada, ze ho maju aj u nas..teda u vas v BA...no snad ho najdem aj u nas v BB.. Je to velmi kvalitny olej, segra ma od nich aj vselijake vyskumy ohladom cistoty a obsahu tazkych kovov, ktore sa v menej kvalitnych olejoch castokrat nachadzaju.. Super..budem ho hladat.. Len tak pre zaujimavost - kolko u nas stoji?
akvi

.

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod bajaja »

Akvi, toto som vygooglila http://www.e3slovakia.sk/index.php/cennik . ja si uz nepamatam, kolko som platila :blush: a na krabicke cenovka nie je...
bajaja
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...