Reakcia na príspevok k Mš Bohrova!

Aká je tá Vaša? A kam mám dať svoje dieťa ja? Čo podnikneme, aby aj v našom meste bolo z čoho vyberať
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Reakcia na príspevok k Mš Bohrova!

Odoslaťod Iva »

Som pani učiteľka Iveta z MŠ Bohrova a nehanbím sa podpísať svojim vlastným menom a nie skrývať sa za pseudonym. Reagujem na osobu xy aj keď nie je mojim zvykom baviť sa s ľuďmi, ktorí sa hanbia podpísať sa.
Na stretnutí rodičov mala táto osoba, ktorá ma uráža svojimi klamstvami možnosť prejaviť svoj názor, čo verejne neprezentovala. Informácie ktoré prezentuje sa nezakladajú na pravde, čo bolo dotyčnej osobe niekoľkokrát pri osobných rozhovoroch vysvetlené.
Preto všetkým záujemcom o umiestnenie dieťaťa prajem, aby sa radšej presvedčili raz osobne ako iba z počutia. Nie vždy musíte natrafiť na ľudí, ktorí si aspoň trochu vážia aj prácu nás, čo sa staráme celý deň o ich ratolesti. S úprimným pozdravom pani učiteľka Ivetka / tak ma volajú naše deti./
Iva

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Iva »

Aj keď som si povedala,že nebudem viac regovať, nedá mi aby som neodpovedala keď je niečo adresované priamo mne.Ja som ochotná aj prístupná ku kritike zo strany rodičov,ale malo by to byť opodstatnené a v prvom rade pravdivé.Neprináleží mi rozoberať na nete naše interné veci a kto má naozaj záujem tak si pozrie vyhlášku o školských zariadeniach a zistí, že nebolo nič porušené. S pozdravom Iva a vaše dieťa aj keď je už medzi včeličkami, mám ho stále veľmi rada tak ako ostatné, skúste sa ho spýtať. :)
Iva

Odoslaťod Simba »

Porušené naozaj nič nebolo - MŠ povoľuje počet detí v triede maximálne 28, ale keď už sú dve predškolské triedy, spravodlivosť by mi kázala postarať sa o to, aby počet detí v týchto triedach bol rovnaký.
Simba

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školy a škôlky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.