feng suj poradenstvo

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: feng suj poradenstvo

Odoslaťod pipi »

je tato sluzba platena, ci prejavom dobrej vole bez naroku na odmenu?
pipi
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod emuci »

pipi píše:je tato sluzba platena, ci prejavom dobrej vole bez naroku na odmenu?

Aj mna by to zaujimalo...
emuci
expert

Mood: Cool

Odoslaťod mamina »

Ahoj,
ja by som sa rada opýtala pár vecí..len neviem ako začať :rol8: My síce už bývame, takže napríklad tvar domu sa zmeniť nedá, ale možno drobnosti by sa dali.
Čo k tomu potrebuješ? Fotky alebo len nejaký opis? My máme dom obdlžnikový - už to je myslím chyba, kedže by to mal byť kruh :mrgreen: Izby máme orientované tak, že spálna severo-východ, detská izba juh, druhá detská juho-západ, kuchyna východ, jedálen, juh, obývačka juho-západ, kúpeľne sever. Materiály v izbách kde sa spí sú drevo - aj podlaha, aj nábytok, bez elektrospotrebičov - teda v detských sú malé rádiá s CD....V kúpeľniach sú okná, kvety - to je myslím vhodné...V celom dome prevažuje kombinácia hnedočokoládovej a vanilkovej, doplnenej napríklad v jedálni oranžovou. Detské izby sú červeno-modrá ala spiderman a červeno-zelená. Nevšimla som si, že by tá červená tam pôsobila nejak rušivo - napríklad náš starší syn sa strašne ukľudnil - to hovoria všetci, ale to je dôsledkom nástupu do školy a snád aj tým, že je starší.

No neviem čo by som ešte....možno ešte to, že nábytok hore kde sa spí je oválnejší, ale napríklad dole je obdlžnikový stôl, sú tam proste rohy - to by myslím nemalo byť....nemáme veľa nábytku, nemám to rada. V podstate mi ide o to či je niečo čo by absolútne nemalo byť z hľadiska feng-shuej, kedže ja takýmto veciam dosť verím :yes:

Dakujem :whist: :D
mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod mamina »

Uhm, dakujem aj tak :D dom je obdlžnik bez chýbajúcich častí či výčnelkov 8)b
mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod logg »

fengsujistka píše:ahojte, som profesionalna feng suj poradkyna. Vypracovavam ludom projekty na upravu ich bytov a domov. Byt, ktory je fengsujisticky upraveny, je ovela vhodnejsi na pobyt v nom a napomaha ludom v zivote dosiahnut veci, ktore su pre nich dolezite. Upravou a naladenim sa znizuje zla energia posobiaca v niektorych zonach a naopak zvysuje sa ucinok dobrej energie, ktora sa vyuziva na programovanie zivotnych cielov clenov domacnosti.
Ak by ste potrebovali nieco poradit v tejto oblasti, obratte sa na mna, rada vam pomozem. Robim aj osobnostny feng suj profil (rozbor konkretnej osoby pre potreby dalsieho ladenia priestorov). Rada vam budem odpovedat na rozne otazky z feng suj priamo tu na fore alebo vam aj vypracujem kompletnu analyzu a ladenie vasho obytneho priestoru. vasa fengsujistka

ahoj obcas citam knihu feng suej, ale ked tak citam zistujem ze vsetko v nasom byte je uplne zle, teda podla tej knihy :shock:
tak vlastne ani neviem odkial zacat, co je najdolezitejsie, zrejme vsetko ale od niecoho treba zacat......
tak napriklad celkom sa mi paci znak draka, ktoreho treba zavesit na dvere
ak mas cas tak napis prosim Ta aspon take "vychytavky" na zaciatok :)
vdaka
logg

Odoslaťod františka »

logg píše:tak napriklad celkom sa mi paci znak draka, ktoreho treba zavesit na dvere
ak mas cas tak napis prosim Ta aspon take "vychytavky" na zaciatok :)
vdaka

mna by aj celkom zaujimalo, ako sa zaobísť bez roznych čínskych sošiek a obrazov... som si istá, že aj v tunajšej europskej kulture je vela zaujímavých predmetov, ktore by mohli vhodne poslužiť ... mne to moc nesedí, myslím, že by ma to skor rozčulovalo.... napríklad kamaratka ma oproti vchodu dvojicu sošiek nejakych činskych psov, ktorí majú akože strážiť a odvracať zlu energiu, po byte kadejakych budhov, zvonkohry nad rámami dverí a tak... dufam, že nie je nutne urobiť si v byte skladisko činskych suvenirov pracholapačov, aby sa v nom byvalo dobre... :wink:
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod slniecko »

Mozem sa spytat, ako je to s tym priestorom pod postelou? Vraj ma byt prazdny. Ja by som ale chcela pre deti na prilezitostne prespanie pre kamaratov tam mat taky zasuvaci suflik s matracom. Rusi to velmi?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.