Petržalka.

Mestá z bratislavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Petržalka.

Odoslaťod eji »

od stredy am byt zase pekne...
jasne jasne, vsak vy sa musite pridat, nie ze ci mozete :P
ja dam sem este vediet nejaky termin, inac petrzalka vaic fivi na tejto stranke
http://www.modrykonik.sk/forum/group.php?vGroupID=24
eji
expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eji »

eji
expert

Odoslaťod syki »

marinak píše:Ahojte maminy, ešte som to tu nestihla prečítať a myslím, že tak skoro ani nestihnem, ahle môžem sa pridať? Mám 13 mesačného chlapinu. Ja nie som z Petržalky, vydala som sa sem a prakticky nikoho tu nepoznám, takže von chodíme väčšinou sami a teraz, keď prší, sme skoro stále doma, tieš sami, lebo náš tatinko má často služby. Ale malému to upršané počasie nijak zvlášť nevadí, skôr ja som už z toho unavená ako sa stále hráme doma. Tieš som rozmýšľala, či ho nevezmem do nejakého MC, nech má nejakú zmenu. Je to aj pre také malé bábo? Lebo on ešte ani nechodí...

Ahoj, marinak, kludne chod s malym do centra, my sme zacali chodit ked bol Samko este mensi ako Tvoj synak a byva tam mnoho deti, ktore ledva sedia, hlavne ak ma mamicka este jedno vacsie dieta...

Inak asi sa tam vyberieme, aj ked minuly rok sme prestali chodit niekedy v zime, ked tam uz boli styri mamicky na meter stvorcovy, ale takto na jesen tam nebyva plno. ked je vela mamiciek-deticiek, to je o hubu, len som striehla, aby Sama niekto neinzultoval, k hrackam sa pomaly ani nedostal a ked uz sa mu konecne podarilo cosi ukoristit, prislo vascie dieta a vzalo mu ju... ale ako sme cez leto vyspeli, tento rok uz asi budem striehnut, aby to on nerobil mensim detom... ...takze zasa len stres :lol: . ale musi sa trocha otukat v kolektive, on nie je velmi spolocensky.

Inak je tam fajn, my sme chodili do MC babatko, Samkovi sa velmi pacilo napr. babkove divadlo, bola som prekvapena, ze sa vydrzal na nieco sustredit na viac ako dvadsat sekund.
syki
začiatočník

Odoslaťod syki »

marinak píše:Syki, veď to sa o malého bojím, že mu tam "poskáču po hlave", on je strašná krehotinka a všetko si nechá. Vždy hovorievam, že ho budeme musieť dať na nejaké bojové umenie, aby sa vedel ubrániť. :) Keď je so svojím o 2 mesiace mladším bratrancom, vždy si nechá zobrať všetky hračky. To fakt také malé dieťa vydrží pozerať na divadielko? To musím niekedy skúsiť. Len sa musím najprv nejako zorientovať, kde čo je, lebo tu v Petržke trafím akurát tak do potravín a späť, všetko sa mi tu zdá rovnaké :(

Marinak, a kde pri Drazdiaku byvas? Vzadu alebo skor pri Technopole?

A toho, ze bude ustrkovany sa neboj, co ho nezabije, to ho posilni :wink: .

A to divadielko kukal, ked bol asi vo veku Tvojho chlapca, odvtedy si ani nepamatam, zeby ho nieco tak zaujalo, az teraz posledny tyzden-dva sa mi zamiloval do rozpravok v telke...
... ani von necche chodit... :evil:
syki
začiatočník

Odoslaťod eji »

http://www.cvcgesba.edu.sk/herna.html
tu maju za cely den asi tak 3 mamicky :lol: :lol:
velmi prijemne sa tam hra :wink: a vstup stoji 20sk
eji
expert

Odoslaťod eji »

my sme tam chodili dost casto minulu zimu, kedze cely den sa vonku nedalo byt a valstne moj maly tam robil take prve krocky, da sa poveadt, lebo vonku v overale sa mu zle chodilo, kedze je novembrovy....
neviem, v tej mamickovskej casti som nebola, kedze rano moc neni toho casu, ale musi to byt dobre
inac, este otvorili v DK luky hernu aj so vseliakymi poradnami pre mamicky
www.budatko.sk
eji
expert

Odoslaťod syki »

Jeeeej, marinak, konecne je tu niekto od Technopolu, ja sice momentalne byvam trocha blizsie k mestu, ale tam som byvala dvadsat rokov (na Starhradskej), mam tam rodicov, tak tam travim vela casu, aj dnes ideme spat k nasim, niekedy mozeme dat spicha...

:lol: :lol: :lol:
syki
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bratislavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.