Co vsetko Vam zjedli deti ?

Máme "o čom" . Jednoducho o deťoch...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Co vsetko Vam zjedli deti ?

Odoslaťod jojaii »

Chcem sa spytat, ake kuriozne veci pojdeli Vase deticky. Ja mam 10 mesacne dceru a pri mojej uchvatnej svokre uz stihla zjest tolko igelitov a kartonov, mame objedene vsetky knihy doma. Nehovorim o tom, ze jej dava flakony od parfemov, stihla otvorit a poolizovat !!!!!! Je to neskutocne :( Uz som sa s nou hadala, aj som uz musela kricat, uz som jej zakazala jej dat cokolvek do ruky, ked ju nevie ustriehnut !!!! Uz som jej skoro aj zatrhla kocikovat malu, lebo jej fakt da hocico a ona to zje, neda na nu pozor !!!! Mate podobne skusenosti ?
jojaii
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co vsetko Vam zjedli deti ?

Odoslaťod vacanze »

jojaii píše:Chcem sa spytat, ake kuriozne veci pojdeli Vase deticky. Ja mam 10 mesacne dceru a pri mojej uchvatnej svokre uz stihla zjest tolko igelitov a kartonov, mame objedene vsetky knihy doma. Nehovorim o tom, ze jej dava flakony od parfemov, stihla otvorit a poolizovat !!!!!! Je to neskutocne :( Uz som sa s nou hadala, aj som uz musela kricat, uz som jej zakazala jej dat cokolvek do ruky, ked ju nevie ustriehnut !!!! Uz som jej skoro aj zatrhla kocikovat malu, lebo jej fakt da hocico a ona to zje, neda na nu pozor !!!! Mate podobne skusenosti ?

ja mám nastastie taku najotrasnejsiu len jednu, ale tak hroznu, ze v tej chvili som totalne spanikárila amyslela som, ze zamdliem totálne som nevedela reagovat, len som hystericky kricala, maly lezal na chrbte a klucik v ruke no a zapadol mu do krku rovno, nastatsie muz bol pri nás schytil ho otocil a kluc hned vypadol :clap: druha ked maly oblizol dialkove od telky, bolo polamane a lepiaca paska mu vbehla do krku, to sa aj pozvracal :blush: fakt treba davat velky pozor kým su deti take malicke :yes:
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod ZuzkaR »

Mojmu syncekovi najlepsie chuti to, co si da do pusy sam. Stava sa, ze na zemi najde nejaku smietku a uz sup s nou do pusy. A ked ho prebalujem, tak mu stale musim dat nieco do ruk, aby mi aspon chvilku polezal. Tak som mu davala miniflasticku s mandlovym olejcekom. Az raz som si nevsimla, ze sa mu ju podarilo pootvorit a napil sa. Inak, vodu mam problem do neho dostat. A pri kupani mu manzel dal mydlo do ruciek a krpec hned mydlo do pusy. Ale keby raz, mysleli sme, ze na prvy raz sa poucil a on si vzapati dal to mydlo do pusy znova.
A taka klasika, s oblubou papa papier. Az musim pred nim schovavat casopisy a knizky davat mimo dosah.
Potom clovek navari dietatu dobre papanicko, posadi ho do vysokej stolicky a do dietata dostane horko-tazko par lyziciek normalneho jedla.
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1

Odoslaťod len ja »

Tak moj brat zjedol ako malé dieťa ŽILETKU :scared: . Ja si to síce nepamätám, ale mama tvrdí, že ju dokonca pohrýzol a polovičku zjedol. Na druhý deň vykakal - mama odsledovala. Doteraz nechápem, že neutekala k lekárovi a že sa vlastne neporezal už pri tom žutí.
len ja
začiatočník

Odoslaťod rozprávka »

len ja píše:Tak moj brat zjedol ako malé dieťa ŽILETKU :scared: . Ja si to síce nepamätám, ale mama tvrdí, že ju dokonca pohrýzol a polovičku zjedol. Na druhý deň vykakal - mama odsledovala. Doteraz nechápem, že neutekala k lekárovi a že sa vlastne neporezal už pri tom žutí.

ajajaaaaaaj, až ma zamrazilo :scared: :D
naša staršia si nedávala do pusy nič, vôbec nič...orálnu fázu preskočila, najradšej bola keď sme ju kŕmili a ona mala ručičky čistučké :D
ale mladší nám to vynahrádza...aj keď našťastie zatiaľ sa mu nepodarilo prehltnúť nič hrozivé...teda aspoň som to nezbadala a v domácnosti nič nechýba...párkrát som mu len vyťahovala nálepky takmer z krku, lebo sa mu to tam nalepilo a napínalo ho...ale striehnem jak jastrab a čakám kedy z toho vyrastie :yes:
rozprávka

pokročilý

Odoslaťod anlu »

mladsia este nestihla nic zhltnut aj ked dnes sa chystala na obhryzanie knizky :roll: a starsia najprv zacala obhryzat krabicu, dala som jej ju nech sa chvilku zabavi a ked som na nu kukla tak uz bola pekne obhryzena a to este ani zuby nemala :mrgreen: a potom raz este zjedla jarabinu taku cervenu co rastie vsade na ulici, hrala sa s nou a tak som kukala :shock: na nu aby ju nedala do pusy a za stotinu sekundy sup do ust a nechcela otvorit kym to nezjedla a to ona nic nedavala do ust tak ako vacsina deticiek :uh:
anlu
začiatočník

Odoslaťod COSTA »

Ste ma normalne rozosmiali :) Som sa musela rehotat nad Vasimi prispevkami a ja si robim stale hlavu s tym, co mala zje :(
COSTA
pokročilý

Odoslaťod ZuzkaR »

mamurdik píše:podarena tema :)))
Nasa dcera si davala absolutne vsetko do pusy a to obdobie trvalo veeelmi dlho. To boli fakt nervy stale ju strazit, aby nieco nevhodne nezjedla. Nikdy som ju ale nevidela, zeby nieco take zjedla. V plienke som vsak nasla rozne veci, o ktorych som nechyrovala ako, za akych okolnosti a hlavne kde sa sa mohli do nej dostat. Tak napr. Z plienky sa na mna usmievala pomedzi kakacku zelena tucna koralka, nejaky motuzik, kusok sacika mikrotenoveho, malinka kocka z lega.
Ked sa uz vedela niekam doplazit (to ani nestvornozkovala, len sa hadila) tak jej najoblubenejsia vec, ktoru si vzdy chcela pchat do ust a ozuzlavat boli tatove smradlave ponozky :roll: To bolo pre nu ako magnet, ked ich manzel dakde pohodil, ona sa uz za nimi plazila ako zhypnotizovana. Takze v tomto obdobi sa mily tatinko musel naucit ponozky okamzite po vyzleceni odniest do spinaveho pradla.

To pekne dcerka vychovala manzela :-). Inak, moj maly tiez lubi ponozky, ale dostal sa len k svojim, ktore stale zvliekal a ozuzlaval.
ZuzkaR
expert

Obrázky: 1

Odoslaťod Frida »

Tak u nas je to papier najcastejsie a raz to bol 1 cent :oops: bol to moment a nastastie to o dva dni vykakala,uff a tak som sa bala :yes:
Hlavne vonku davam velky pozor!
Frida

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod lubkaTN1 »

nas olizuje vsetko co mi pride do cesty..z veci co zjedol tak jedina, co viem tak to je blikatko na mobil vsetci sa na tom smiali ze mu bude blikat hovienko ale mne vlasy stali dupkom az kym ho nevykakal to som si od radosti dala hned poldeci :)) a inac miluje vsetky kremy mydla a telove mlieka, ked ho po kupani natieram az si tak ruky olizuje jak besny..
lubkaTN1
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Bábätká

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...