Aku "kablovku"?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Aku "kablovku"?

Odoslaťod slniecko »

Neviete mi poradit, ake su moznosti v BA ohladne kablovky? Je okrem Magio, Orange, UPC este nejaka volba?
Dakujem :flo: .
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aku "kablovku"?

Odoslaťod Katka3 »

Neviem, ci vobec este ine kablovky aj su :oops: . Potom este tie satelitne DIGI tv a Skylink
Katka3
začiatočník

Odoslaťod mmonika »

slniecko ,co vsetko chces cvez kabel okrem tv signalu , a aky mate tv ,teda ci chces aj HD stanice a vobec kolko chces mesacne investovat, ake baliky programov potrebujes ,sport,dettske, dokument ,,,,, nahravas casto a tak , vsak ked tak pokecame, ak u vas nieje optika co sa tyka magia tak zabudni ,cez dsl telka ,to je slabulinke rozlisenie, ak tam je optika u vas uz zakopana, tak spocitaj baliky a otazku mozneho nahravania,ktoru vyriesili, a porovnaj , upc v pohode , dobry pomer kvalita /prenasana sirka pasma jednej stanice / ,pocet programov , cena, chybaju zname satelitne, zrusili aj rtl, kedze je tak k digitalu aj analog,da sa pouzit na vstup vlastneho rekordera, orange na svojich optikach najvyssia kvalita , cena trochu vyssia , praimo beru ako jediny s t-comom HD vysielanie slovenskej stanice , v niektorych miestach nahravanie vyriesene, myslim ze sa za to navyse plati , skylink nie je kablovka , nevyhoda prvotna investicia do satelitu a prijimaca je vysoka ale balik slovesko-ceskych programov dozivotne zadarmo, kvalita vyborna , cena za tie dalsie programy ,vid ich stranka, nemoznost kombinacie s inou sluzbou /telefon , net rozbiehaju,ale treba dalsi specialny konvertor ,mala rychlost drahe/ ,ale ked chce clovek len telku je nezavislejsi,ak ma satelit aj s motorcekom an natacanie na ine druzice ,moze prijimat k tomu vsetky volne programy zadarmo , musis si napisat co chcete pozerat aky mas tv a ci chce nejake vyhpdne baliky aj s netom a telefonom alebo len telku ,inak digitv vynecchaj strarny sit , male rozlisenie, neprepina automaticky 4: 3,16 :9 zabudni
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod JankaK »

my sme spokojni so Satrom, ale mame digitalny prijem :)
JankaK
pokročilý

Odoslaťod slniecko »

mmonika píše:slniecko ,co vsetko chces cvez kabel okrem tv signalu , a aky mate tv ,teda ci chces aj HD stanice a vobec kolko chces mesacne investovat, ake baliky programov potrebujes ,sport,dettske, dokument ,,,,, nahravas casto a tak , vsak ked tak pokecame, ak u vas nieje optika co sa tyka magia tak zabudni ,cez dsl telka ,to je slabulinke rozlisenie, ak tam je optika u vas uz zakopana, tak spocitaj baliky a otazku mozneho nahravania,ktoru vyriesili, a porovnaj , upc v pohode , dobry pomer kvalita /prenasana sirka pasma jednej stanice / ,pocet programov , cena, chybaju zname satelitne, zrusili aj rtl, kedze je tak k digitalu aj analog,da sa pouzit na vstup vlastneho rekordera, orange na svojich optikach najvyssia kvalita , cena trochu vyssia , praimo beru ako jediny s t-comom HD vysielanie slovenskej stanice , v niektorych miestach nahravanie vyriesene, myslim ze sa za to navyse plati , skylink nie je kablovka , nevyhoda prvotna investicia do satelitu a prijimaca je vysoka ale balik slovesko-ceskych programov dozivotne zadarmo, kvalita vyborna , cena za tie dalsie programy ,vid ich stranka, nemoznost kombinacie s inou sluzbou /telefon , net rozbiehaju,ale treba dalsi specialny konvertor ,mala rychlost drahe/ ,ale ked chce clovek len telku je nezavislejsi,ak ma satelit aj s motorcekom an natacanie na ine druzice ,moze prijimat k tomu vsetky volne programy zadarmo , musis si napisat co chcete pozerat aky mas tv a ci chce nejake vyhpdne baliky aj s netom a telefonom alebo len telku ,inak digitv vynecchaj strarny sit , male rozlisenie, neprepina automaticky 4: 3,16 :9 zabudni

Mmonika, DAKUJEM!
Tak presne toto vsetko vonkoncom netusim :blush: :blush: :blush: .
Chcem detske programy, nejake dokumenty a eventualne nieco so sitkomami, alebo b-ckovymi filmami. NEviem, ci internet tiez, alebo ci si podrzim tento (musim zistit, ci sa to vobec da).
Viem, ze nechcem Magio - nie, ze by mi nejako vadilo, ale ma ho mama a tym padom Ani vie, ze sa tam daju nahravat programy a mne sa nechce toto riesit :no: .
Vobec neviem, aky mame televizor :blush: - teda viem, sivy, ale od toho to asi nebude zavisiet, ze, a hlavne, ked ho o par rokov vymenime?
Takze suma - sumarum, potrebujem obcas deti odlozit k telke, niekedy si nieco pustit k upratovaniu a muz si chce polhodinu pred spanim preklikat par programov a raz dvarazy do mesiaca kuknut nejaky film - ale na tie si aj tak chodi d pozicovne. Nechcem aby to stalo majland a ak je v tom aj kvalitny internet, tak o to lepsie.
Ja som si len zrazu uvedomila, ze asi by som to mala zacat riesit, ak to chcem mat v rozumnom case zapojene a vobec neviem, odkial zacat :blush: ...
slniecko

expert

Odoslaťod slniecko »

Kde zistim, ci je tam ta optika natiahnuta?
A uz som sa kukla, TV mame sony trinitron, nech je to uz cokolvek.
slniecko

expert

Odoslaťod mmonika »

cize stare CRT-cko ,takze HD kvalita byt nemusi ,ked to nemas na com pozerat , co je u vas optika ti povedia na T-com linke, vidim to u teba na UPCdigital, pri nejakej viazanosti je to za nejakych 16€ vsetko dokopy ,ale ak chcete radsej satelit ako kabel, ono co mate tahane v dome ,je tam vobec UPC,inak orange tiez nema vsade optiku,zasa musit volat ,ci tam kde si je , no nakoniec mozno zistis ,ak je to klasicky panelak,ze ti zostane to upc :? s tym obycajnym SD settopboxom
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod Janka13579 »

moznosti je kazdym rokom viac a stale inovuju. my mame DIGI, aj internet aj kablovku. tu si overis dostupnost siete: http://www.digislovakia.sk/kablova-televizia/ Je to super, napr. ked chce manzel vela sportovych programov
Janka13579

Odoslaťod mmonika »

ale v digi chybaju mnohe programy v HD ,je to spolicny majitel T-COM ale lacnejsia lowcostova verzia , ak mate k domu optiku ,tak urcite magio ,tam mas aj vsetky digiprogramy a aj ostatne sportove v HD ,lebo v digitv nieje sport2 vobec /zapasy KHL slovan/ a sport 1 je len SD , eurosporty su tiez SD , to by sa tvojmu muzovi nepacilo, my tiez potrebujeme ligu majtrov a ine ligy a kedze u domu nemame optiku, musime mat kombinaciu UPC /mam su menovane kanaly HD/a kedze disporty su vyhradne sirene t-com na jeho platformach magio , magio sat , digitv satelit a kabel ,tak mame k tomu digi tv tanier ,a zaplateny HD sport balik , aby sme mali digisporty v HD a mohli ich pozerat , jednoducho mas pravdu exkluzivne sirenie tychto kanalov tym padpm jasne urcuje sportovym fanusikom co potrebuju ,ale nie kazdy potrebuje to co ja so synom a tvoj manzel , takze hlavne treba rozhodovat podla toho co pozeram , ci mam full HD televizor a teda potrebujem aj taky settopbox a kolko som ochotny mesacne platit ,lebo presne kvoli tomu ponechal t-com aj digi platformu , je to lacnejsi variant ich produktov ,ale ako som pisala, je to na ukor mnozstva HD programov a sport 2 programu
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod Janka13579 »

pravda, nevravim, ze nie. Ale ja som spokojna s tymi programami co mame v Digi, najdem si tam svoje a chlap tiez. Deti maju dost rozpravok, takze fajn
Janka13579

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...