Záhady okolo prania

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Záhady okolo prania

Odoslaťod anjelicek24 »

Skusala si raz nechat prat pracku uplne bez nicoho, na 95 stupnov a hodit tam ten prostriedok na cistenie pracky? U mna to pomohlo, robili sa mi take predtym take male fliaciky na pradle...
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod anjelicek24 »

[quote="vacanze"][quote="anjelicek24"]Skusala si raz nechat prat pracku uplne bez nicoho, na 95 stupnov a hodit tam ten prostriedok na cistenie pracky? U mna to pomohlo, robili sa mi take predtym take male fliaciky na pradle...[/quote]

nie neskusala, taký prostriedok ani nemam doma, vyskusam, pracka je nova, mame ju len rok :|[/quote]

Vraj sa to stava ak peries vzdy na nizkych teplotach - vraj raz za cas treba fakt tych 95 aby sa pracka vycistila, resp. ked vyuzivas len niektory program a ostatne nie... Aspon tak to vraveli mne :roll:
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Odoslaťod SilvaK »

Netreba špeci prípravok, stačí ocot alebo kyselina citrónová. Savom potom ešte dlho smrdí pračka aj prádlo. (aspoň ja to ešte dlho cítim a vadí mi to). A skús prestať používať aviváž, oslizne od nej celá pračka, násypky a chytá sa pleseň. Nepoužívam aviváž už asi 4-5 rokov, odvtedy sa pleseň neobjavila, ani na starej pračke, ani na novej.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.