Dokedy posteľ so zábranou?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Dokedy posteľ so zábranou?

Odoslaťod marinak » Ut 08.Sep. 2009 22:02

Maminky, prosím Vás, dokedy zvyknú deti, resp. im hrozí, že spadnú z postele? Syn so mnou spáva na manželskej a kvôli nemu ju mám pri stene, ale teraz to nanovo zariaďujem a celkom by som už chcela, aby spal normálne ako veľký bez nejakej zábrany. Môže ešte padaťˇ? Má 3 roky...
marinak
začiatočník

Založený: Pi 07.Sep. 2007 22:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dokedy posteľ so zábranou?

Odoslaťod františka » Ut 08.Sep. 2009 22:10

100% ho parkrat najdeš v noci na zemi, ale určite si neubliži, len sa nejako zosunie na zem... naši nemali vlastne postel so zabranou nikdy, už ked mali menej ako rok dokazali pekne zisť z postele po brušku a nohami dole (som si dala zaležať, aby som ich to naučila :wink: ) tak potom mali dolu pri posteli žinenku, keby sa skotulali, nech nespia na studenom... ale neskotulali sa často...
Obrázok používateľa
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Založený: Št 28.Feb. 2008 15:36

Odoslaťod bajaja » Ut 08.Sep. 2009 22:16

Moja mladsia dcera ma 3,5 roka a veru by bez zabrany bola viac na zemi ako na posteli...overili sme si to tento rok na dovolenke...kym manzel nevrazil medzi postel a nocny stoli nafukovacku, niekokokrat za noc sme ju zbierali zo zeme :lol: Ale iste zalezi na dietati..niektore VRAJ nepadaju vobec :wink:
bajaja
začiatočník

Založený: Pi 17.Aug. 2007 13:44

Odoslaťod mmonika » Ut 08.Sep. 2009 22:41

moja za par dni 12-tka pubiska spi zo zabranou lebo putuje, mlady detto a teraz na dovolenke mal pri posteli stolicku,tak som ho v noci nasla pol telom na nej :shock:
Obrázok <MM> Obrázok
Obrázok používateľa
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool
Založený: Pi 21.Okt. 2005 6:47

Odoslaťod Ina » Ut 08.Sep. 2009 22:46

Vidim, ze je to individualne. Moji dvaja krpcinikdy na postelkach zabrany nemali. Spadli mozno raz, ale pod postel som dala molitan z detskej postelky,obaleny do bavlnenej latky, aby si neublizili pri pade. Ale nepadaju. Niekedy ich najdem na kraji, ale vzdy sa vedia vo sne otocit tak, ze sa octnu pri stene. Tiez putuju, ale nepadaju. :D
Obrázok používateľa
Ina
expert

Obrázky: 0
Založený: Ne 13.Nov. 2005 1:26

Odoslaťod Džusa » St 09.Sep. 2009 8:41

syn nepadal z postele, dcera padala este okolo 3 rokov. ona zvykne spavat uplne na kraji, ze az noha jej visi z postele ale aj napriek tomu okolo 4 rokov prestala padat. lenze ked to v noci vidim, ako spi, tak jej radsej prisuniem stolicku k posteli.
Džusa
pokročilý

Založený: Ne 03.Jún. 2007 12:59

Odoslaťod akvi » St 09.Sep. 2009 8:46

Moj syn ma 4,5 roka putuje po celom nasom letisku - mame spojene manzelske postele s jeho velkou postelou.. Casto sa budim na to, ze lezi na mne, alebo lezi nad nasimi hlavami, alebo pri nasich nohach. Absolutne si neviem predstavit, ze by mal len svoju postel a bez zabrany uz vobec nie.. U nasich ma svoju postel, ale zabrana musi byt. Tiez poznam deti, co od roka spia na velkej posteli a nepadaju... Ako to robia?? :lol:
akvi

.

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 22:04

Odoslaťod Kirkuša » St 09.Sep. 2009 8:51

Nas 5 rocny spi so zabranou. Dokedy neviem, ale ta postel je tak efektna aj s tou drevenou zabranou ako (sice odmontovatelna ale) sucast postele, drevena z masivu to ladi k celku ze ono to aj dobre vyzera, vyrez na vystup tam ma ....
Na dovolenke sme zabranu nemali a veru raz zuchol dole :twisted:
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 7:44

Odoslaťod Sasula » St 09.Sep. 2009 9:59

Myslím, že je to práve tým, že padajú tí, ktorí majú zábranu a potom sa zábrana odmontuje. Podľa mňa každé dieťa po niekoľkých pádoch by sa v tej posteli začalo podvedome orientovať a prestalo padať. (z času na čas sa stane každému, to je jasné). Aj u nás sa osvedčilo pri prechode na posteľ bez zábrany dať k posteli matrac alebo sme mali koberec a na to deku..... Po dvoch-troch pádoch už nepadali.
Sasula
expert

Založený: Ut 05.Sep. 2006 11:25

Odoslaťod ozujskova » St 09.Sep. 2009 10:16

Moja spi bez zabrany...jak je rok dlhy nespadne...minuly tyzden spala u babky a skotulala sa jak hruska na zem...a doma zasa nic...neviem preco je to tak...ale daj na zem paplon a ak spadnetak sa neudrie a nauci sa mozno nejako sa na tej posteli udrzat :D
Obrázok

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
ozujskova

spali sme dnes celuuu noc...neuveritelne:-D

pokročilý

Založený: Ut 29.Apr. 2008 7:27

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...