BURZA V RAKÚSKU

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

BURZA V RAKÚSKU

Odoslaťod Lienky »

Chcete dobre nakúpiť?

Poďte s nami na blší trh, burzu do Schwechatu alebo do autokina v Rakúsku. Nakúpiť sa tam dá všetko a za bezkonkurenčné ceny.

Burzy sa konajú vždy v nedeľu, odchod je v ranných hodinách okolo 5.30 z Bratislavy, príchod do Bratislavy je okolo 13.00 hod. Ak bude dostatočný počet účastníkov, bude aj viacero "zberných" miest. Cestovať budeme mikrobusom alebo autobusom, odhadovaná cena 10 - 15 EUR, podľa počtu záujemcov.

Predbežné rezervácie (zatiaľ iba nezáväzné) prijímam na blsak@centrum.sk.
Lienky

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: BURZA V RAKÚSKU

Odoslaťod Lienky »

Ahojte! Pridáte sa k nám na burzu?
Lienky

Odoslaťod mmonika »

v autokine sme boli v zime, kupit malemu lyze, nehovorim ze sme nekupili .,ale zabudni na bezkonkurencne ceny a vycsina tovaru tam bol odpad, cinska nekvalita , uz by som tam viac nesla
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Lienky »

Ahoj MMONIKA, ja chodím už 8 rokov na Schwechat a som nadšená. Vždy mám obsadené auto kamarátkami a už je problém zmestiť sa, lebo je ich čím ďalej tým viac čo nemajú odvoz ale chceli by tam chodiť nakupovať. Autokino som navrhla preto, lebo niektoré maminy si viac túto burzu pochvaľujú ako Schwechat. Vo Schwechate sa dajú kúpiť značkové veci, vypraté a vyvoňané, páperky, topánky od slušných rodín, nikto tam nemusí kúpiť brak, ktorý sa nájde na každej burze...Ak dám za značkové tričko 0,50 až 1 EUR, tak je to pre mňa bezkonkurenčná cena.
Lienky

Odoslaťod mimad »

na letisku som bola raz, nakúpila som niečo, ale v podstate som sa nevedela dobre orientovať, vtedy sme mali ešte koruny a tam som platila eurom, tak to prepočítavanie či sa oplatí a tak.... dlho mi to trvalo, ale baby čo chodia pravidelne, tak tie hneď vedeli čo sa oplatí, čo je OK, čo je dobrá cena, takže všetko podľa vkusu. Napr. lyže, detské hračky, oblečko sa dá, aj športové náradie, topánky ma neoslovili, kočíky boli už vtedy podobné ceny ako u nás, teda tie lepšie, a samo našiel sa aj brak, predávali nielen Rakušáci ale aj "počernejší". Ja som napr. súper kúpila tašky na kočík - nové, decká ich majú v škôlke na náhradné veci a jedna stála 0,50eura. Je to o šťastí a o tom, čo človek chce kúpiť a čo očakáva. :)

ale viem, že hlavne blaváci to tam jeden čas riadne vymetali. :wink:
mimad
pokročilý

Obrázky: 23

Odoslaťod Eva75 »

Baby, a kedy sa tam oplatí ísť, ak chce človek zimné veci? Keď som sa vlani spamäatala, už mali zimné "prázdniny"... :cry:
Eva75

Na pravde nič nemení schopnosť vášho žalúdka stráviť ju.

expert

Odoslaťod Lienky »

Z mojich skúseností sa rakúšania nezbavujú vecí po sezóne (napr. teraz v septembri letné veci), ale skôr na začiatku príslušnej sezóny. Takže zimné asi kúpiš najlepšie koncom jesene alebo začiatkom zimy-pri skúšaní oblečenia maminy zistia, že deťom sú už veci malé... Ale je to aj o šťastí. Viem že keď sa mi narodili dcéry a potrebovala som fusaky, nenašli sme tam ani jeden, nieto ešte dva. Odvtedy zakaždým keď tam nakupujem, vidím minimálne 2 fusaky :? ...
Lienky

Odoslaťod daniela »

No tam človek nemôže ísť s tým, že idem kúpiť to alebo ono, proste ak niečo majú, buď sa to hodí alebo nie... ale teda majú tam aj desné braky, až sa divím, že sa im tie stariny chce vyvlekať ...
daniela

expert

Odoslaťod Lienky »

:lol: :roll: to teda hej, sú tam aj veci s ktorými by som doma iba umývala podlahu. Ja tam nakupujem len pekné čisté veci a aj do zásoby. Deťúrence nám rýchlo rastú a taká igelitka veľkých vecí v skrini (alebo aj tri) dobre padne keď už začínajú vyrastať z oblečenia. Kupujem kľudne aj o 2-3 čísla väčšie oblečko aj topánky - počkajú si na ne v skrini. :)
Lienky

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.