Mamicky v Rakusku

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Mamicky v Rakusku

Odoslaťod verokaffo »

hihi sari to ja mam tie 3hodiny spanku v kuse tak nad ranom a to si hovorim ze ako som sa dobre vyspala :cry: inak tiez niekedy slintame ale nie moc. a cez den si tiez moc neoddychnem lebo ked mi mala spi (taku hodinku) tak mam zehlenie, varenie, upratovanie...este ze teraz este nemame tolko ucenia. aj som si inak predsavzala ze cez vikend sa kuknem do spanielciny (na konci septembra piseme lehrkontrole z minuleho semestra) ale akosi sa nepodarilo najst cas. tak teraz rozmylsam co bude ak budeme mat velku schularbeit :? no asi uz ani tie 3hodiny spanku v noci nebudu :( papa idem este dovarit obed a hadam sa stihnem aj najest kym sa mala zobudi...
verokaffo
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mimik »

Veronika, ty budeš riadna "jazyčnica", keď zvládaš toľko jazykov :wink:

Dodatočno Miriamke a Mati všetko naj k meninám a popredu Maji a aj ostatným, ktorí sa skrývajú za nickmi a majú meniny :D

Stretnutie v babyclube je v stredu o 9,30. Ste vítané aj s detičkami. :wink: Vikinka, neprídeš? :?:

Damian je nejaký mrzutý, nechce cez deň spávať, neviem, či neprechádzame na bezspánkový režim, aj keď sa mi to zdá skoro. No ale už aj teraz je unavený, ale na spánok je už neskoro :twisted: A keď bolo teraz tak chladno, tak prechladol, kýchal, pustili sa mu sople a jasné, že už mu to steká a kašle. Tak sirupujeme. No idem, lebo reve ako tur. :twisted:
mimik
začiatočník

Odoslaťod mimik »

Veronika, ty budeš riadna "jazyčnica", keď zvládaš toľko jazykov :wink:

Dodatočno Miriamke a Mati všetko naj k meninám a popredu Maji a aj ostatným, ktorí sa skrývajú za nickmi a majú meniny :D

Stretnutie v babyclube je v stredu o 9,30. Ste vítané aj s detičkami. :wink: Vikinka, neprídeš? :?:

Damian je nejaký mrzutý, nechce cez deň spávať, neviem, či neprechádzame na bezspánkový režim, aj keď sa mi to zdá skoro. No ale už aj teraz je unavený, ale na spánok je už neskoro :twisted: A keď bolo teraz tak chladno, tak prechladol, kýchal, pustili sa mu sople a jasné, že už mu to steká a kašle. Tak sirupujeme. No idem, lebo reve ako tur. :twisted:
mimik
začiatočník

Odoslaťod mimik »

No paráda, tak mi to odoslalo 2x, tak sorry :oops:
mimik
začiatočník

Odoslaťod verokaffo »

nikto ta neprehliadne :wink:
verokaffo
pokročilý

Odoslaťod sona78 »

my sme sa mali fajn na sk. :D

Adamko a Maxi su uz velky fesaci :wink:

Adamkovi prajeme teda vsetko najlepsie k 1 rocku ( ktore bude mat ) a nech si uzijete pekne oslavu na druhy tyzden :wink:

Miriamke , Matke a zajtra Majke prajeme vsetko najlepsie kmeninam :wink:

Jani- dufam, ze uz mas vporiadku zapal :( jedna babulka raz pisala, ze ked koji vnoci tak vdzy si da prsten na ruke na ktorom bude kojit a nezabudne vnoci zktoreho kojila :D )

Miriamka ako bolo na svadbe urcite ste vytancovani ?

Veronika- ty sa ucis aj spanielcinu :shock: si ty sikulka, Janka vie po span. :D
a Nuki prajeme nech ma menej bolesti od zubkou :( aj Luca si svoje vytrpel aj teraz este stale :roll:

Mimik- a neni to soplikmi ze nemoze spinkat ?
alebo ma nejake obdobie, aj na august. jeden chlapecek nespaval poobede a teraz uz zasa spinka 8)
Luca mi teraz tiez niekedy nezaspi poobede, bol zvyknuty aj na prsniku zaspavat :roll: :oops: zaspi iba v aute , alebo vkociku , zatial na posteli poobede nezaspal :? dnes tiez nespal, ale ma bolesti aj od zubkou tak uvidime co ztoho bude 8)

no a napisem ako sme skoncili skojenim 8)

Luca prvu noc plakal asi 10-15 min ked som mu nedala mm ( aj ja som snim trosku fnukala, bolo mi to tiez luto :( )
druhe noci to bolo lepsie, iba vnoci zamrncal, ze chce ist knam do postele a potom hned ze chce ist naspat do svojej a hned tam zaspal 8)
ja som povedala, ze maminku bolia prsia, ma bobo
takze teraz mi ich kazdy den pusinkuje a povie, ze mam tam bobo a este doda, ze su stale jeho :D
aj sme sa spolu kupali vo vani a vpohode, vobec si necucol iba dal pusinku , uz to bere dobre
ja som sa bala , ze to bude mat horsi priebeh ked bo taky maminkin ceconek :D
vcera prespal aj celu noc :shock: , uvidime ako dneska :D
takze som sa vcera vyspala po 2 rokoch 8 hod. vkuse 8)

Sari- neboj aj Maxi to dobre zvladne :wink:
mozno teraz je aj viac na prsnikoch koli zubkom a on nema cumel ?

Sany- ako skolka ?
nasla si uz druhu , alebo je Jakubko vtej istej ?
ako pokracujete ?

dobru noc

vo stvrtok ma byt pekne pocasie
ja pojdem doobeda do Zoo , neviem ci sa niekto prida ???
sona78
expert

Odoslaťod sona78 »

Babenko- Jani- neukazes nam tvoju princeznicku?
a Tomasko je uz doma, alebo ste u babky?
sona78
expert

Odoslaťod SARA.KRALLER »

dobre ranko ,no konecne sme uz hore :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
my ked s muzom rano,pred tym ako odide do roboty ranajkujeme,max to hned vyciti a ranajkuje s nami :lol: :lol: :lol: je to smiesne ,sedi vo svojej stolicke a pozera sa na nas a tak hlasno preglga a mne je to tak luto ze mu nemozem dat :cry: teda dam piskotku alebo korku,ale ze by bol nadseny sa neda povedat :(

soni max nema cumel,on ani nevie na co to je....aj sme skusali,ale jeho z toho natahovalo,nakupila som hadam vsetky mozne znacky,ale nepomohlo.on ani poriadne z flase nepije,rovno z pohara :roll: z takeho ako pijeme my :wink:

no a mame zase termin u maxovho kadernka,tak sa musim poponahlat :D

a prsi :lol: :lol: :lol: :lol:
SARA.KRALLER
pokročilý

Odoslaťod silvinka »

Ahojte,

Janka vam uz urcite napisala o nas a ja sa az teraz dostavam k pocitacu :oops: Sme zdravi a mame sa dobre, hoci eddy mal na zaciatku vodu na pluckach a zle sa mu dychalo.

prikladam par fotiek, Kristinka ho ma strasne rada, az som prekvapena, lebo ona ostatne deti aj bije a na neho len tak nezne :lol:
Prílohy
IMG_3816.jpg
(26.67 KiB) Stiahnutá 7886 krát
IMG_3804.jpg
(27.09 KiB) Stiahnutá 7870 krát
IMG_2903_2.jpg
(75.81 KiB) Stiahnutá 7881 krát
silvinka
expert

Mood: Cool

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Mamičky zo zahraničia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.