Zachodove trampoty.

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Zachodove trampoty.

Odoslaťod krt »

Maminy dievcatiek, ktore ste to uz niekedy riesili: Moja dcerka ide toho roku do skoly a ja rozmyslam, ako ju instruovat ohladom pouzivania zachodov. Normalna dospela zena si na viacerymi ludmi pouzivanu toaletu nesadne (teda aspon verim, ze som normalna). Ako ste to riesili s dcerkami, ktore su este prilis drobne na to, aby sa dokazali primeranym sposobom usporiadat nad zachod bez toho, aby si nan sadali? Obkladaju toaletnu dosku papierom, alebo to neriesite vobec?
V skolke sadala na zachodik tak ako ostatne deti, lenze tam mali 4 zachodiky na 20 deti a upratovacky boli pritomne od rana. A aj tak sme pravidelne bojovali so zapalmi genitalu, raz ked bola v nahradnej skolke to bolo dost zavazne, to co nachytala.
V skole je situacia ina, WC su v horsom stave, na jednu toaletu ovela viac deti, upratuje sa menej casto a dcerka velmi citliva kadeco pochytat - tak mi podsunte nejake napady.Vdaka.
krt
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Zachodove trampoty.

Odoslaťod corky »

ja som neriešila
u nas je to tak, že deti v 1. a 2. triede su v zvláštnej budova a teda aj WC používaju len oni ... ale je pravda, že dcerka nie je na toot citlivá

existuju aj take jednorázové sedátka na WC, ako su napr. v IKEA, skus take niečo., nech si vždy dosku utrie papierom., prestrie sedátko a sadne
http://www.wc-sedatka.sk/
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Baba Jaga »

Ahoj,ani ja to neriesim,aj ked sme asi v rovnakej situacii,tiez bojujeme s vytokmi a vselicim moznym....ja tiez na wc nesadnem...ale neviem si predstavit ju ,ako by to riesila...vystlat papierom..ani to sedatko so sebou si neviem predstavit..skor poucit aby si davala pozor,nesadala na ocikany zachod..ak nech ide do vedlajsieho...a tiez nemyslim ze by to nase chytili na wc..mne to vysvetlili ako este slabu imunitu....a ako si ma ritulu vytierat po stolici,akym smerom jej hovorim stale..mas to vidiet ked sa ponahla ako si vytrie :roll: :roll:
Baba Jaga
začiatočník

Re: Zachodove trampoty.Re: Zachodove trampoty.

Odoslaťod nea »

krt píše:Normalna dospela zena si na viacerymi ludmi pouzivanu toaletu nesadne .

Takze je to potvrdene. Som nenormalna :cry:

:D
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Re: Zachodove trampoty.Re: Zachodove trampoty.Re: Zachodove

Odoslaťod Vroni »

nea píše:
krt píše:Normalna dospela zena si na viacerymi ludmi pouzivanu toaletu nesadne .

Takze je to potvrdene. Som nenormalna :cry:

:D

Sakra!!! Aj ja som nenormálna a ešte ani nie originálna.... :cry:
Vroni
pokročilý

Odoslaťod najjanka »

Ja si tiez sadam na zachod, pokial je cisty, popripade ho predtym utieram papierom.
Neviem si predstavit chytit akukolvek infekciu zo zachoda, ved sa ho dotykam stehnami a to niekde na urovni takmer kolien.
Priamy kontakt zachodovej dosky s genitaliami pri sedeni na zachode si ani nedokazem predstavit.
najjanka
expert

Odoslaťod Nojaadka »

Pripájam sa k nenormálnym, tiež si sadám. :shock:
Teratz ma neber v zlom, aboslútne nie, ale si si naprosto istá, že malá chytala zápal a problémy zo záchodov? Nebolo by to potom v celej škôlke?
Nojaadka

Tak sa zdá, že jar je tento rok celú zimu :-)

expert

Re: Zachodove trampoty.Re: Zachodove trampoty.

Odoslaťod Baba Jaga »

Nojaadka píše:Pripájam sa k nenormálnym, tiež si sadám. :shock:
Teratz ma neber v zlom, aboslútne nie, ale si si naprosto istá, že malá chytala zápal a problémy zo záchodov? Nebolo by to potom v celej škôlke?
IDE O TO ZE SA BOJI,KED MALE DIETA SA STVERA NA ZACHOD :lol: DOTYKA SA AJ INTIMNYCH PARTII....POOBTIERA SA PO ZACHODOVEJ DOSKE...ASPON NASA TO TAK ROBI..POKYM SA USADI 8) A ZE TYM DOJDE K NAKAZE...ASI MATE HNED VELKE DETI,ZE SUPER CHLAPNU NA WC A VESELO CIKAJU :lol: :lol: :lol: :lol:
Baba Jaga
začiatočník

Odoslaťod freesia »

:lol: :lol: tak ani ja nie som normalna... Na dosku si sadam vzdy a kdekolvek a to som este ziadnu pliagu neschytala.Dosku utriet..ale balansovat nad zachodom..to ee.
Suhlasim s Najjankou, chytit nieco po posadeni na zachod si myslim, ze je dost nerealne.
freesia

keby nieco, ..tak nic. A keby uz ozaj nieco, ..tak uz ozaj nic

začiatočník

Odoslaťod Baba Jaga »

A tiez ako matka,ktorej dcera tym trpi,ked vidim tie odbery steru a ako sa brani....tiez sa snazim predchadzat riziku..tot preto ta tema..ja v tom nic zle nevidim....a mna tiez mama ucila aby som na verejne wc-ka nesadala.Ale ako som pisala hore,je to imunitou...teda posilovat tu...na sliznice je dobry nutrilon....ten nam odporucila detska a cuduj sa,zabera.... :D
Baba Jaga
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.