chodite na gynekologiu do Procare v Ke ?

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

chodite na gynekologiu do Procare v Ke ?

Odoslaťod alenka »

Ahojte, baby, nechodite niektora ku gynekologom v Procare v Ke ? Chcem si najst noveho gynekologa a rozmyslam nad Procare. Zatial som pocula len chvaly- ale na Procare vseobecne, nie na gynekologiu. Rada by som si vypocula nazory od niekoho kto tam chodi, ci je spokojny atd. Viem ze je tam jeden gynekolog a jedna gynekologicka.
alenka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: chodite na gynekologiu do Procare v Ke ?

Odoslaťod lenka »

ahoj
Ja som do Pro Care zacala chodit od aprila, chodim k doktorovi Kelijovi a som s nim spokojna.
Som momentalne v 16. tyzdni a je na nezaplatenie, ze tam nemusis vobec cakat a je tam prijemne prostredie.
U predchadzajuceho gynekologa som cakala v priemere 2 - 3 hodiny, co bola hotova katastrofa.
Dr. Kelij je profesional, nedavno som mala zle krvne testy na Downov syndrom a podal to uplne profesionalne, zavolal si aj manzela.
Takze ja som zatial spokojna a nemenila by som
lenka

Re: chodite na gynekologiu do Procare v Ke ?

Odoslaťod Silvia007 »

ja by som sa chcela opytat ci ten "clensky prispevok rocny" co maju na internete uverejneny plati? je to tam viac odstupnovane a trosku to pletie a ci naozaj odraza sa to spoplatnenie aj v lekarskych vykonoch...myslim v tej starostlivosti a ze ak poziadam o nejake krvne testy spravia bez okolkov /nie ako u statnych/..dakujem
Silvia007

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.