darček pre 10 ročne dievča

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

darček pre 10 ročne dievča

Odoslaťod Ludkaaa » Št 02.Júl. 2009 14:34

kamarátka pozvala dcéru na narodky a vôbec neviem čo jej kúpiť, má 10, pýtali sme sa jej a iba mykla plecom, že ona nevie, no to mi pomohlo, vôbec neviem že čo, tiež ju zachvátila mánia petshopov , tak som rozmýšlala nad tým, od babky tiež že dostala nejakú sadu ale nič iné ma nenapadá, spoločenské hry veľmi nehrá, druhá kamarátka jej kúpila twister, to deti baví, čo by sa tak hodilo?
Ludkaaa
pokročilý

Založený: St 25.Apr. 2007 10:33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: darček pre 10 ročne dievča

Odoslaťod gahana » Št 02.Júl. 2009 15:11

No kamoskina malá miluje Hanah Montanu a viem ze to teraz u dievcat dost frčí.Tak skus nieco s nou
Obrázok používateľa
gahana
začiatočník

Založený: St 31.Okt. 2007 15:45

Odoslaťod Dimka » Št 02.Júl. 2009 15:32

U nás mal úspech na narodky taký vyškrabávací obrázok (stojí tuším 1-2 eura), knižka z Klubu záhad, no a dcéra nefrčí na tých "petsoch" ale na iných zvieratkách (také maličké a povrch niečo ako plyš) tak dostala 2 sady + domček (sada cca 7 euro a domček bo drahý cca 30 euro). A od kamarátok dostala stojan na ceruzky Hannah Montana, rôzne prívesky (na kľúče, na mobil), čokolády, nálepky... drobnosti. A ani ona nekupuje nič veľké keď ide na oslavu.
Obrázok používateľa
Dimka
pokročilý

Založený: Ut 17.Jan. 2006 12:47

Odoslaťod emuci » Št 02.Júl. 2009 17:21

Myslim , ze akakolvek dievcenska kozmetika, detsky parfem, alebo nejaky pekny sperk by ju urcite potesil- ak leti nato. Ak rada cita, tak nejaku 10-age knihu.
Obrázok
Obrázok Obrázok
emuci
expert

Mood: Cool
Založený: So 21.Júl. 2007 12:24

Odoslaťod Ludkaaa » Št 02.Júl. 2009 21:21

šperk si už ide vyberať, tak skúsim tých petshopov alebo H. Montanu, pozriem niečo v dráčiku
Ludkaaa
pokročilý

Založený: St 25.Apr. 2007 10:33

Odoslaťod krt » Pi 03.Júl. 2009 8:55

U mojej jedenast rocnej netere okrem petshpov fici aj Pollypocket - tie miniaturne babiky.
krt
pokročilý

Založený: Št 31.Aug. 2006 1:10

Odoslaťod Kirkuša » Pi 03.Júl. 2009 9:07

Boli sme nedavno gratulovat kocke nie sice 10, ale iba 9rocnej, ale v jej tride je kopec 10rocnych ktore jej prisli tiez pogratulovat. Baby frcia na mode, vselijake letne saticky, suknicky, tricenka. Ani my sme nevybocili z rady, tyzden pred gratulaciou som si na mmb vylistovala suknicky a saticky jej velkosti, samozrejme nove a vybrala...najviac som sa potesila ze dievca si nas dar oblieklo hned na oslave a nosila to ako sa jej sukna pacila.
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 7:44

Odoslaťod mirka32 » Pi 03.Júl. 2009 9:28

Ahojte ,

ja by som podarovala sadu goráliek na výrobu vlastného šperku. Suseda to kúpila svojej 15 ročnej dcére v takom umeleckom obchodíku .
Obrázok
mirka32
pokročilý

Založený: Po 05.Jún. 2006 15:24

Odoslaťod Martina z MT » Pi 03.Júl. 2009 11:43

Provokativne sa spytam:
a vy by ste chceli, aby vase dcery dostavala Hanny Montany, Little Pet shop-y, detsku kozmetiku... a ine ftakoviny, co podporuju konzum, brandovanie a pod. :?:
Osobne si myslim, ze najlepsie su pre deti/mladych darceky, co podporuju tvorivost a fantaziu - kniha (napr. nejaky nalepkovy album, encyklopedia, pracovne navody na kadeco), umelecke veci (tie spominane koralky su super!, mozno by ju potesila hruda modulitu, sada na tvorive vystrihovanie a pod.)...
AK CHCEM VIAC DOBRA NA SVETE, MUSIM HLADAT VIAC DOBRA V SEBE. . .
Obrázok používateľa
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Založený: Po 24.Okt. 2005 13:55

Odoslaťod inka2 » Pi 03.Júl. 2009 17:25

Knižku o účesoch - Čarovanie s vlasmi, nejakú sadu gumičiek, štipcov, sponiek, sadu na maľovanie - na sklo, na textil, alebo sadu na vyšívanie s nejakou predlohou, peňaženku, kabelku, manikúru...možno aj kuchársku knihu s jednoduchými receptami, nátierkami...
inka2
expert

Založený: Št 10.Nov. 2005 13:55

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 5 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...