Indigové deti.

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Indigové deti.

Odoslaťod LIBERTAS »

...už mi to fakt nedalo, ale v poslednej dobe na mňa od všadiaľ idú nátlaky, že poniektoré deti sú z inej planéty, dimenzií a podobne...

čerešňa na torte bola keď mi známa povedala, že aj moje je...vraj kryštáľová, nedokáže s normálnymi ľuďmi komunikovať, lebo je z inej planéty!

to sa už načisto všetci zbláznili????
kto do pekla vymýšla tieto debiliny???

to je nová sekta a ide na to cez to najcitlivejšie alebo čo do kelu?

kde nechávajú ľudia zdravý úsudok?
čo sa už každý naokolo totál zbláznil? :evil:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Indigové deti.

Odoslaťod kravka »

zuzi, asi si z teba niekto dobre vystrelil, inak to nevidím :lol:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

nie nejde o srandu, ženskú poznám, ale nevedela som, že jej až tak veľmi haraší...
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod schamka »

:twisted:
tak tej znamej povedz, ze veru je z inej planety a take drndy ako ona zere na veceru :twisted:
schamka

www.menejstatu.sk

expert

Mood: Tired

Odoslaťod Calu »

:lol: :lol: :lol: Schamka tak toto ju určite odzbrojí :lol: :lol:
Calu

zmena je život :)

pokročilý

Odoslaťod LIBERTAS »

no ja som sa jej opýtala či myslí Karlovarský kryštál a ona mi smrteľne vážne povedala "Zuzka to nie je sranda, ona nie je sama, tie indigové deti zmenia svet" kebyže mám pri sebe frťana, tak si hrknem....hovorím fajn, ponáhľam sa....

hovorím ľudia bláznejú, každý ide totál crazy :roll:
LIBERTAS

expert

Odoslaťod kravka »

že si z toho niečo robíš.. tak jej preskakuje, no a.. koľkým nám preskakuje :lol:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod alex3 »

ahoj,
nemyslim ze by islo o sektu. trosku som o tom citala. Ma to suvis s ludskou aurou (ak je to pre teba blbost dalej necitaj :D ). clovek ma 7 cakier, kazdej je priradena jedna farba. Indigova je siesta, nachadza sa priblizne medzi ocami (tretie oko), kristalova je na vrchu hlavy.
indigove deti - mali by mat nadmerne vyvinutu siestu cakru, ale mas mylne info, to neznamena ze su to problemove deti co neviedia komunikovat a podobne. Proste su vyvinovo dalej a vychovne postupy ktore platili za nasich cias su pre ne pase. ved pozri, ako napreduje vyvin, kedysi prvaci nevedeli co su pismenka, dnes je bezne ze vedia citat a pisat 4-5 rocne deti. , proste svet je iny, detom sa viac venuje a pod... tak sa prisposobuju.
mozno to nevysvetlujem dobre, mam len zopar informacii ak ta to zaujima skus pogooglit. Nemyslim ze tvrdenie o detoch z inej planety alebo dimenzie je spravne. Deti su dnes niekde uplne inde , maju viac informacii, podnetov. Takze ked nejaka tetula zacala robit tutuu mututu na moju malu a pytat sa ako robia zvieratka tak na nu pozerala :shock: ze co je tej tete, ci nie je na hlavu ved ona sa zaujima o vesmir a planety a nejaku macicku ma v pazi. Z pohladu tej tetule musela byt emma urcite z inej planety. :wink: :D
alex3
začiatočník

Re: Indigové deti.Re: Indigové deti.

Odoslaťod tereza »

BlueSun píše:...čerešňa na torte bola keď mi známa povedala, že aj moje je...vraj kryštáľová, nedokáže s normálnymi ľuďmi komunikovať, lebo je z inej planéty!

Neviem posudit ci je zrovna kristalova ale podla fotky je neskutocne krasna :lol:

Tu staru rachometlu by som asi niekam poslala ale...

Jedine co som si zapamatala ked som o tychto detoch citala je, ze si pred narodenim vyberaju svojich rodicov...teda ludi ktorym sa chcu narodit :wink: Uzasne ze si vybrala teba, nie :?: Mne by to veru lichotilo :lol: :lol: :lol:
tereza

zivot je krasny :o))

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.