nakupy v madarsku

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: nakupy v madarsku

Odoslaťod emuci »

tiez auchan v Miskolci- oplati sa najma kozmetika, spreje, kremiky, vraj aj plienky ale to som nesledovala- je fakt o polovicu lacnejsia ako u nas, pracie prasky, avivaz, proste chemia. Potraviny ako - ktore, ale maju lacnejsie aj maso kuracie, niektore mliecne vyrobky. Urcite sa oplati, ak aj len kvoli vyletu, benzin je tiez lacnejsi, v Auchane sme tankovali - v prepocte na koruny :wink: - za 24,9 :wink: netreba cakat, kym opat zosilnie forint, sice to este moze potrvat. A vraj aj stavebniny su lacnejsie.
emuci
expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod emuci »

Auchan je nakupne stredisko, nieco ako tesco, trochu menej butikov, vo vnutri su potraviny atd. Je to prvy obchodny dom ked vchadzas do Miskolca, vlastne do mesta ani nevojdes. Maju svoju benzinku ako u nas carefour. Benzin - ako som pisala, nas vysiel na tych cca 24,9- je to 249 forintov, pri kurze 300 Ft to tak zhruba vychadza. Cize sa ani nenaratas, lebo ak to prepocitavas na este koruny, tak to vychadza 100 Ft sa rovna 10 Sk. priklad- rexona sprej stal 390 Ft- 39 Sk :wink: :wink:
emuci
expert

Mood: Cool

Odoslaťod serafinka »

ak sa nemýlim v M je aj Plaza (aspoň dúfam, že sa to tak volá)- my chodíme len tam... veľké obchodné centrum.
serafinka
expert

Odoslaťod rabiva »

Auchan Miskolc http://www.auchan.hu/menu.php?mod=ujsag&id=135

ten moj chodi kazdy tyzden :roll: napr. kuracie maso, benzin, tablety Somat do mycky 88ks za cca 7,30€ 8) abo adidas voda po holeni 100ml 5,60€
rabiva
expert

Odoslaťod kvietok2 »

davam aj ja tip :wink: v auchane nivea sampony a kondicioner vychadza na 53 sk, sprchace palmonlive 31 sk a prasky na pranie su lacne a tie tablety do umyvacky somat 75 ks stoja 220sk
mlieko plnotucne 15sk, dzus cappy 1,5 l u nas vyjde na 47, tam 27sk
kvietok2
expert

Odoslaťod lulu77 »

tak pridavam typ aj
nakupne centrum cora
http://cora.hu/
oplati sa tak isto, potraviny oblecko, priamo v budove je aj jysk, to v KE zatial nieje
http://jysk.sk/

pri core je praktiker, velke CA, nejaka velka drogeria, nedaleko je Lidl, tam sa tiez oplati nakupit, napr. ja som v sobotu tam skocila len zo zvedavosti a zmes muky do pekarnicky stala v prepocte na SK 30SK a u nas stoji cca 45SK
a este je tam nejaky obchod s nabytkom a doplnkami a obchodny dom Sever, jedno poschodie cisto len znackove sportove veci, puma, nike adidas a ostatne, taktiez su tam bytovy textil, zaclony a nejake kuchynske potreby a hore je nejaky pravdepodobny turecky tovar, ale da sa nakupit aj tam,
my sme boli teraz v sobotu, a da sa povedat ze po madarsky rozpravali len predavacky
lulu77
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.