moj muz babetko nechce.. :(

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: moj muz babetko nechce.. :(

Odoslaťod nomka »

Strasne som hrda ze som zalozila tuto temu.. :lol: A s rovnakou hrdostou by som vam chcela oznamit, snazilky, tehulky a mamicky ze po dvoch rokoch snazilkovania konecne zaciname uzasny 14 tyzden tehotenstva.. :D
Po necelych dvoch rokoch sme sa dohodli s doktorom, ze pojdem na diagnosticku laparoskopiu - prefuk vajecnikov.. mala som vsetky predoperacne vysetrenia, ultrazvuk, a termin na prijatie do ruzinovskej nemocnice za dva tyzdne (to bolo v marci myslim?). Stale som sa pritom pytala manzela, co on na to, aky ma z toho pocit a tak.. na moje prekvapenie bol uplne kludny, az ma to hnevalo ze ci nechysta robit doma zur, kym budem v nemocnici.. :evil: Stale som mu hovorila, ze to robim pre nas vsetkych, ale ze ak s tym nesuhlasi, tak nech mi to povie, a vobec, uplne s tym bol vysporiadany.. ved bodaj by nebol, ked mali rezat mna a nie jeho.. :roll: :roll:
Nuz, ale, ako na potvoru, alebo skor zazrak, neprisla mi v ten mesiac, dva tyzdne pred terminom operacie menstruacia.. doktor ani sestricka mi to nechceli verit ze by to vyslo, lebo som bola jeden den pred ocakavanou MS na ultrazvuku a nikde nic.. a ked mi jeden den meskala mrcha, vysiel uz slaaabulinko pozitivny test.. no keby ste videli aka panika ma chytila a manzel mi to ani verit nechcel.. :shock: ale postupne ako siel den za dnom, dalsie dva testy pozitivne, kramy nikde, a uz aj test z krvy a potvrdenie od doktora prislo, obaja sme sa s tym nejako zmierovali a zmierovali a.. teraz je to super.. muzi su strasne komplikovani, aspon ten "bezny priemer" to ma tak, ze dlho odolavaju, vyhovorky a podobne, ale ked sa pred nedavnom prvy krat prihovoril krpcovi v brusku, je to neopisatelny pocit.. :!:
nomka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

Nomka tak to ti gratulujem, že sa vám to konečne podarilo a že si nemusela podstupovať bolestivé vyšetrenia.
Tak si teraz užívaj to vytúžené tehotenstvo :wink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Ludkaaa »

Nika, tak ja som na tom podobne, máme s manželom 7 ročnú dcéru a on o druhom ani počuť, už 3 roky ho prehováram a nič, že vraj kvôli peniazom, tak je pravda že by sme sa museli uskromniť ale od hladu by sme neumreli, tak len čakám a občas ma chytajú depky hlavne ked vidím ako kámošky okolo sú tehotné jedna za druhou a majú 2 a viac detí a bez problémov, nikto z nich nehladuje, dcéra tiež chce súrodenca, iba manželova reakcia je že na túto temu sa viac nebude baviť lebo sa vždy ,,do krvi,, pohádame, tak tá téma je momentálne u nás tabu, niekedy som už zúfalá ale ako si mám pomôcť ked on sám nechce?
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod nomka »

Ludkaaa a inak mate vo vztahu vsetko ok?? No lebo.. vlastne to by som asi nemala pisat, ale poznam niekoho zenateho, kto ked sa zaujimal o niekoho ineho slobodneho druheho pohlavia, tak o veciach ako dieta, ktore je vlastne zavazkom na dlhsiu buducnost, nechcel ani pocut.. ale urcite, dufam, to neni vas pripad.. :roll:
nomka
začiatočník

Odoslaťod Ludkaaa »

NOmka, tak určite na 100% všetko nie je ok, ale už jedno dieťa máme, takže či jeden alebo 2 záväzky, to už by mal asi jedno, ved aj o to jedno sa treba starať, a zase mimo pracovnej doby nechodí v podstate nikam ak nerátam pár kamarátov a s nimi na pivo, a to občas, v priemere 1x do mesiaca momentálne, hádam teraz ani to nie, takže pokiaľ by niečo s niekým mal tak asi iba v práci :wink: , takže myslím, že v tom to určite nebude, za ,,normálnych ,, okolností by pristal, t.j. viac peňazí, a ked sa ho spýtam, na akú sumu by sa chcel dopracovať aby chcel druhé dieťa tak iba pokrčí plecami, :roll: , kedysi chcel aj on dve, ale teraz ani počuť, a tak čakám a čakáááááááám
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod mishkah »

Babulky, ja keď som to tak rýchlo prešla, mala som pocit,ako keby som písala o sebe pred pár rokmi. Som vydatá takmer 10 rokov, ale nie všetky boli šťastné... brali sme sa, lebo som otehotnela, narodil sa nám krásny zdravý chlapček, začali sme bývať sami. Ale spolu s tým prišli aj finančné problémy, ktoré zanechali stopu na psychike môjho muža. Už keď mal malý 2 roky, začala som hovoriť o ďalšom dieťatku, no môj muž nechcel ani počuť :( Celých 5 rokov som ho prehovárala - vyskúšala som všetko...bola som trpezlivá :? , inokedy aj hysterická :evil: :twisted: - občas mi dal nádej, potom zas rezolutne vyhlasil "NIE", stále ako na trampolíne...raz áno - raz nie...moja psychika bola úplne v čudu. Úplná bodka bola, keď mi v apríli ´05 povedal že ideme "nato" ale kvôly dovolenke som to chcela odložiť na august a keď sme sa vrátili z dovolenky, už si to zas rozmyslel. To už som myslela, že som zrelá do blázinca...keď som videla kamarátky s bábätkami, radšej som sa im vyhla, lebo som nechcela aby ma videli plakať :cry: :cry: :cry: Až mi raz na vianoce ´05 povedal, že keď tak veľmi túžim po ďalšom dieťatku, že teda on nebude proti, že chce aby som bola šťastná :shock: :shock: :shock: Nato som mu povedala, že mu už neverím, že mi to už sľuboval aj predtým a si to "rozmyslel"...že uverím až keď to bude isté. Trvalo 10 mesiacom než som otehotnela :? Práve v tom čase som zmenila prácu (asi aj to k tomu dopomohlo :wink: :) ) A neverili by ste, čo mi povedal keď som už bola asi tak 6.mes. keď som mala bruško...."bože, ja už sa tak neviem toho dieťatka dočkať, nechápem, prečo som to tak dlho nechcel" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: No, a potom sa v nich má žena vyznať :roll: :shock: :wink: , keď sami nevedia čo chcú.
Naše dievčatko sa však nakoniec narodilo mŕtve :cry: Bolo to ťažké, ale spolu sme to zvládli a dnes sa opäť tešíme na dieťatko - chlapčeka, ktorý by sa malo narodiť zač.augusta :l A ktovie, možno ešte bude aj ďalšie - dievčatko :wink:
Preto vám všetkým držím palce, a hlavne sa nevzdávajte...treba skúsiť všetky dostupné metódy a prostriedky aj keď možno niekedy nebudú "fér". A keď ani to nezaberie, treba uvažovať o zmene partnera (aj ja som tak uvažovala). Po svete behá veľa chlapov, ktorí si túžia založiť rodinu...a možno práve takí práve natrafia zas na také ženy, ktoré deti nechcú (poznám min. dvoch)
mishkah
začiatočník

Odoslaťod chlap »

hm, co dodat.. niekedy clovek nevie o co prichadza
chlap
začiatočník

Odoslaťod Ludkaaa »

hoci to unás nie je ideálne, vyskytnú sa dobré aj zlé dni, ale rozvádzať by som sa kvôli tomuto nechcela, ani som nad tým nerozmýšlala, ale roky ubiehajú a zase by som nechcela mať druhé dieťa v 40-ke, mám 33 a to je už asi najvyšší čas sa oto aspoň pokúsiť kedže to nemusí vísť hned na prvýkrát, ale ked nechce, najhoršie je že kompromis tu neexistuje, bud alebo, :cry: už len ked vidím malé dieťa sa mi tisnú slzi do očí, možno je čas sa s tým z mieriť, aj ked sa s tým asi tažko vyrovnám, asi nikdy
Ludkaaa
pokročilý

Odoslaťod Nunu »

Ludkaaa píše:NOmka, tak určite na 100% všetko nie je ok, ale už jedno dieťa máme, takže či jeden alebo 2 záväzky, to už by mal asi jedno, ved aj o to jedno sa treba starať, a zase mimo pracovnej doby nechodí v podstate nikam ak nerátam pár kamarátov a s nimi na pivo, a to občas, v priemere 1x do mesiaca momentálne, hádam teraz ani to nie, takže pokiaľ by niečo s niekým mal tak asi iba v práci :wink: , takže myslím, že v tom to určite nebude, za ,,normálnych ,, okolností by pristal, t.j. viac peňazí, a ked sa ho spýtam, na akú sumu by sa chcel dopracovať aby chcel druhé dieťa tak iba pokrčí plecami, :roll: , kedysi chcel aj on dve, ale teraz ani počuť, a tak čakám a čakáááááááám

LUDKA: presne akoby si pisala o nas. Nasi chlapi by si mohli ruky podat. My mame 2rocneho syna, plan bol 2 deticky ale teraz je muz spokojny a druhe nechce. Ked zacnem na tu temu, tak sa minimalne pohadame, alebo to uzavrieme, ze sa o tom budeme bavit ked bude cas tj ked bude mat maly 4 roky :roll:
Tiez muz riesi financie, ze da malemu takto viac ked bude sam, ale ja si to nemyslim. som zvedava co povie o 2 roky ked sa ozvem, stale mu nenapadko pripominam vo vhodnej situacii ako je dobre mat surodenca, tak snad pochodim.
A tebe to tiez prajem aj ked je to sakra tazke.
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod Ludkaaa »

TAk ako to vyzerá podarilo sa niektorej otehotnieť? moja kámošky na okolo už majú skoro všetky druhé dieťa, podaktoré tesne pred pôrodom a u nás je všetko na mrtvom bode, či je to tým počasím ale znova ma chytá depka, s mužom sme sa kvôli tomu zase povadili a vyhlásil že už o tom ani nebude uvažovať ani sa baviať, som z toho na nervy, pomaly sa blíži 35-ka, a potom to môžem rovno vzdať,
Ludkaaa
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.