Tehotenské príznaky - pokračovanie

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Dominika »

Viki verim ze ta ide porazit.....a suhlasim s Alexou, fakt to vyzera tak, ze ty si jediny zodpovedny clovek v rodine...a co tvoj otec? Ved na Deniske muselo byt vidno ze je chora...alebo aspon ze ma bolesti, ked to zaslo az tak daleko ze nevladala chodit... :evil:
Chuda dieta - ak s nezverilo s fyzickou bolestou, ake musi v sebe skryvat dusevne tajomstva??????
A co s tym, ze by ste si ju nastahovali k Vam??? Neda sa to nijak raz?
Dominika
expert
 
Príspevky: 6051

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Zlatko »

DOMI-ďakujem ti za tvoje milé slová,ale nie som až taká hrdinka.Len som si povedala,že jednoducho bez dieťatka môj život nemá význam.
VIKI-je mi ľúto,ako sa k problémom stavia tvoja matka a nemám komentár.Držím palce,aby sa Deniska skoro uzdravila.
Zlatko
pokročilý
 
Príspevky: 971

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Lila »

Ahojte.
Aj ja som volala s Mon. :wink:

Viki je mi to straššnnneee ľúto čo prežívaš. :cry: Aj ja mám strašné obdobie. Veď vieš. O týždeň sa u nás možno niečo s mamkou pohne.

Dia pokukaj atopický ekzém. Ja prispievam aj tam, keďže som ťažký atopik. A práve tam dievčatá riešili tú hubu myslím. A dali tam na ňu aj link. :wink:
Lila
expert
 
Príspevky: 3515

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod vikinikii »

[col
ze ak o
Naposledy upravil vikinikii dňa , celkovo upravené 1 krát.
vikinikii

kuk

expert
 
Príspevky: 17883

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod vikinikii »

Dominika píše:Viki verim ze ta ide porazit.....a suhlasim s Alexou, fakt to vyzera tak, ze ty si jediny zodpovedny clovek v rodine...a co tvoj otec? Ved na Deniske muselo byt vidno ze je chora...alebo aspon ze ma bolesti, ked to zaslo az tak daleko ze nevladala chodit... :evil:
Chuda dieta - ak s nezverilo s fyzickou bolestou, ake musi v sebe skryvat dusevne tajomstva??????
A co s tym, ze by ste si ju nastahovali k Vam??? Neda sa to nijak raz?






neviem si ani ja predstavit ako moze v sebe drzat tolku bolest a strach a fyzicku bolest :cry: :cry: :cry:
ona skutocne vydrzi vela ako ine deti :cry: :cry:
jej sila je obdivuhodna :cry: :cry:
len keby ju vyuzila rozumnejsie :cry: :cry:
aj to sme sa jej snazili s bratom povedat ze nieje strateny pripad ze ma v sebe tolko sily ze moze hory prenasat ze nech sa nepoddava negativnym myslienkam nech bojuje :? :?
ja uz skotocne neviem ako sa s nou mam rozpravat aby pochopila o co v zivote prichadza :cry: :cry:
uz som vyskusala vsetko len jedno nie a to fyzicke nasilie :oops: :oops: :oops:
niekedy mam pocit ze uz mi nic nezostane len jej dat 5 a 20 na zadok :oops: :oops: :oops:
nechcem byt zla ale uz fakt neviem co s nou a otec by si zasluzil tiez :?
vikinikii

kuk

expert
 
Príspevky: 17883

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod mia »

moja princezna
Prílohy
satky.jpg
(65.68 KiB) Stiahnutá 8683 krát
mia
expert
 
Príspevky: 2796

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Dominika »

Mia - naozaj je prenadherna...:-) ako princezna fakt :-)

Viki, Dia a Briezka =pozdravuje Vas Gigina, Net absolutne nestiha, ale drzi Vam palceky a mysli na Vas.... :P

Dia - kde si?

Viki - ver mi ani 5 a 20 na zadok by teraz nepomohlo....to je desny vek - deti su kupne a sialene svojhlave - poznam to na puberte...ked si raz vezme nieco do hlavy tak utekaj...a myslim ze ani nemozes cakat od nej v takom veku nieco podobne ako je zodpovedny pristup k zivotu, ak do teraz presny rezim nikdy nemala......puby bol ako dieta sialene zlatucky a teraz? nezodpovedny mlady muz - este aj zuby si umyva pod natlakom, ako keby nemal zaklady hygieny. A nohy mu citim az sem.....a myslis ze pojde sam? cosi, az ked ho nazeniem do kupelky, lebo mu sialene smrdia botasky :D:D:D:D:D:D
Oni maju teraz podla mna uplne potlacene priority hormonmi.
Je pre nich dolezite pekny vyzerat uzasne mudro sa tvarit a mat vo vsetkom pravdu a posledne slovo...Myslim ze sa budes velmi trapit a zbytocne, ak sa ju budes snazit zmenit.....ak ju budes jemne formovat, to jo, len na to nesmie prist
:wink:
Ale skus sa s nou nejak pozhovarat, ci by predsa neprisla. je super ze ocko jej kupi, ale ona potrebuje naozaj nieco ine a to lasku. A ja som bola svedkom ako sa ku nej pekne chovas a tu lasku z teba citit.....A zas na druhej strane, ak otec ostane sam....fakt to mas tazke dievca........ :roll:
Dominika
expert
 
Príspevky: 6051

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Dominika »

Babulky, ked tu je dnes tak smutno...poposielam Vam nejake fotecky, su velmi mile -)

Inak Lily, pozeram, ze aj ty mas svoje trapenie....to uz je dnes zazrak, ak je niekto zdravy :-( drzim Ti prsteky, aby si sa cim skvor vyliecila :wink:
Prílohy
Shorty1.jpg
(35.4 KiB) Stiahnutá 8623 krát
Shiny1.jpg
(39.98 KiB) Stiahnutá 8651 krát
perzanik by hajal.jpg
(58.58 KiB) Stiahnutá 8623 krát
Dominika
expert
 
Príspevky: 6051

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Tehotenské príznaky - pokračovanie

Odoslaťod Dominika »

dalsie...
Prílohy
Sheila a deticky1.jpg
(56.52 KiB) Stiahnutá 8639 krát
perzany2.jpg
(55.21 KiB) Stiahnutá 8619 krát
perzany1.jpg
(55.82 KiB) Stiahnutá 8664 krát
Dominika
expert
 
Príspevky: 6051

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron