Tehotné a Mamičky zo Žiliny

Mestá zo žilinského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Tehotné a Mamičky zo Žiliny

Odoslaťod Táňa »

Eka, sladký chlebík je o dosť väčší ako iné chlebíky..... nám sa raz stalo, že sme ho piekli po dosť dlhej dobe a nepamätali sme si presne, z akej dávky sme ho robievali, tak sme dali dvojnásobnú dávku........ no tá pekáreň potom vyzerala.... :roll:
Skúsim ti pripojiť jeden článok o pečení chleba, po ktorom sa mi konečne začalo dariť piecť .... :D Možno sa niečo nové dozvieš....
Prílohy
Návod na pečenie chleba.rar
(8.42 KiB) Stiahnutá 108 krát
Táňa

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Eka »

Ahojte,

TANI, to som si vsimla, ze bol akysi vacsi :-) A to som robila podla receptu co bol v brozurke ku pekarnicke a dokonca to bola ta mensia davka. Tak neviem ako by vyzeral keby som dala tu vacsiu :-)
teraz som dala robit taky celozrny chlebik tak so zvedava co to bude za cudo :-)

My sme dnes boli na tom ockovani ... no jednym slovom "horor". Lukasko pistal skoro celu cestu, ze tam nechce ist, ze preco ho bude pani doktorka pichat a tak dokola. Nikolka pre istotu hovorila, ze ona tu injekciu chce :-)
U dr. sme mali nakoniec co robit vsetky kym sa mu ta injekcia pichla. No a po ceste tam uz zacala pistat mala, lebo sa prejavil u nej deficit spanku. Kedze chodime do skolky, tak ju rano budime na jej pomery straaasne skoro. No a kedze som ju brala zo skolky naobed, tak si nepospala cez den a veru to vidno. No co uz ...
Eka
expert

Odoslaťod zulu »

Ahojte,

aj my prajeme Aďkovi, Táničke a Tisim všetko najlepsie. A taktiež aj všetkým oslávencom, ktorí mali meniny alebo narodeniny v poslednej dobe, počas ktorej som sa neozvala. :oops: My sa máme celkom dobre, dievčatá sú zdravé, spokojné, len ja akosi nič nestíham. To odsávanie mlieka mi zaberá dosť veľa času, vpodstate odsávam, keď Maťka spí a potom sa snažím venovať Lucke. A ani neviem ako a je zrazu večer. Lucka ešte nechodí do škôlky, lebo za dva týždne ideme na svadbu, bude prvá družička, a bojím sa, že by ochorela. Tak som sa rozhodla ju dať do škôlky až po svadbe. Do škôlky sa zase veľmi teší, už je to zase tá stará Lucka, chýbajú jej deti aj pani učiteľky. Tak snáď ju to dovtedy neprejde. :roll: Maťka je už podarená, napodobňuje Lucku, napr. sa naučila vrčať, pískať a pod. Štvornožkovanie ju zatiaľ nebaví, skôr sa pokúša chodiť, samozrejme jej to ešte nejde. Tak ju to hnevá. V nedeľu sme mali oslavu Maťkiných menín, tak pripájam nejaké fotky. Zatiaľ končím, Lucka zase niečo potrebuje.
Prílohy
Dievcata.JPG
(49.58 KiB) Stiahnutá 4441 krát
Nase slniecko.JPG
Maťka dostala frajerske čižmičky
(54.53 KiB) Stiahnutá 4443 krát
zulu
začiatočník

Odoslaťod zulu »

xxx
Prílohy
Matkina torta.JPG
(62.22 KiB) Stiahnutá 4450 krát
Matka.JPG
(42.23 KiB) Stiahnutá 4444 krát
Matka1.JPG
(57.78 KiB) Stiahnutá 4445 krát
zulu
začiatočník

Odoslaťod Táňa »

Mirka, CD-čko Čin-čin už mám pre teba nachystané.

Tak ma napadlo, že by sme mohli urobiť nejaký zoznam CD-čiek, ktoré máme doma... teda kto chce a má na to čas, aby sme ostatné prípadne vedeli, kde čo máme hľadať.... :wink: :D My toho máme dosť, skúsim to spísať a keby ste niekto niečo chceli, nemám problém "pripraviť".
Táňa

expert

Odoslaťod jina »

Zuna píše:Jina, asi treba byť ticho v ZA nemocnici a nespomínať radšej MT.
Pravdepodobne Ťa tu v ZA chceli už hospitalizovať, nie? Možno to boli len také reči, že by ťa nechali rodiť prirodzene...ja by som sa cítila tiež na figu po takých rečiach. Držím palce, či sa rozhodneš pre ZA alebo pre MT! Treba asi vyskúšať oboje, aby si si vytvorila vlastný názor.

Presne tak, sama by som to nespominala. :roll: ale hovoril, ze som mala byt uz v nemocnici a navyse mam v knizke napisane: rodi v MT. ale uz je to jedno, som to predychala. :wink:
jina
pokročilý

Odoslaťod jina »

Táňa píše:Tak ma napadlo, že by sme mohli urobiť nejaký zoznam CD-čiek, ktoré máme doma... teda kto chce a má na to čas, aby sme ostatné prípadne vedeli, kde čo máme hľadať.... :wink: :D My toho máme dosť, skúsim to spísať a keby ste niekto niečo chceli, nemám problém "pripraviť".

super napad. 8) my mame teda zoznam velmi kratky (len Canaky-Podhradska 1,2,4), ale radi by sme ho rozsirili. :oops: :D
jina
pokročilý

Odoslaťod Táňa »

Zulu, Martinka je už teda riadna kočka a to nehovorím o Lucke.... krásne fotky....
Táňa

expert

Odoslaťod Táňa »

jina píše:
Zuna píše:Jina, asi treba byť ticho v ZA nemocnici a nespomínať radšej MT.
Pravdepodobne Ťa tu v ZA chceli už hospitalizovať, nie? Možno to boli len také reči, že by ťa nechali rodiť prirodzene...ja by som sa cítila tiež na figu po takých rečiach. Držím palce, či sa rozhodneš pre ZA alebo pre MT! Treba asi vyskúšať oboje, aby si si vytvorila vlastný názor.

Presne tak, sama by som to nespominala. :roll: ale hovoril, ze som mala byt uz v nemocnici a navyse mam v knizke napisane: rodi v MT. ale uz je to jedno, som to predychala. :wink:

Mňa hneď napadlo, že si mu to určite nehovorila, ale nechápem, prečo to napísali do knižky... to by nemali podľa mňa robiť, resp. si jej to možno nemusela hovoriť..... Ale hlavne že si to už predýchala, tebe to môže byť jedno, čo si kto myslí..... Ja som sa kôli žil. pôrodnici "pohádala" s kámoškou.... :wink: Brala to veľmi osobne, hoci som nič nehovorila konkrétne na ňu a ani na nikoho, iba moje postrehy, čo by mohli prípadne "zmeniť"...... :lol:
Táňa

expert

Odoslaťod Táňa »

jina píše:
Táňa píše:Tak ma napadlo, že by sme mohli urobiť nejaký zoznam CD-čiek, ktoré máme doma... teda kto chce a má na to čas, aby sme ostatné prípadne vedeli, kde čo máme hľadať.... :wink: :D My toho máme dosť, skúsim to spísať a keby ste niekto niečo chceli, nemám problém "pripraviť".

super napad. 8) my mame teda zoznam velmi kratky (len Canaky-Podhradska 1,2,4), ale radi by sme ho rozsirili. :oops: :D

Ok, keď zaspia deti pustím sa do toho..... Ja už totiž zisťujem, že sa dosť časom ničia, keď ich bude viac, bude od koho potom zasa požičať.... :wink:
Táňa

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Žilinský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.