Augustové bábätká 2008

bábätká narodené v roku 2008
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Augustové bábätká 2008

Odoslaťod Janucha »

Cafte baby, ja by som celkom rada jednu radu - komu prisposobujete rezim dna? Starsim surodencom alebo babenkam? Ja som sla zatial podla Lindusky, ale dopadlo to dneska tak, ze Filipko bol vonku doobeda az o 12tej, teda sa nam posunulo cele spanie a vecer sme vysli von az o 18tej, co zas posunulo celu veceru, no proste je v tom total chaos. JEdno dieta sme potom kupali o deviatej, druhe skoro az o desiatej. Bud cakam ze sa mala zabudi aby sla von nakojena a tym padom nam nic nevychadza, alebo vy to ako riesite? KOjite vonku? ?????? Please help :?: :roll: dikes.
Janucha
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Táňa »

Ahojte,
na žiadosť Lulky posielam fotku Miška.
Blahoželám Vám k drobčekom, držte sa!

[ img ]
Táňa

expert

Odoslaťod DanielkaS »

Jeej, Misko je krasny !!!
DanielkaS

Pre svet ste len nejaký jeden človek... ale pre jedného človiečika môžete byť celým svetom.

expert

Odoslaťod lenusik »

Jani, ja teda starsie dieta nemam, ale ziadny rezim dna nasa mala este nema, proste sa budi resp. papa kazde tri hodiny, akurat sa mi so zeleznou pravidelnostou rano o pol 7 dokaka :roll: :lol: , inak niekedy doobeda spi, niekedy nespi, takze von idem, len co ju nakojim, aby sme aspon dve tri hodky boli vonku, ale napriklad dnes mi v kociku nespala, asi jej bolo teplo, fakt je vonku desne a zaspala, az ked sme prisli domov a to po nakojeni este hodinku vypliestala ociska v lehatku :wink: a ku kojeniu - kojila som uz aj na terase, normalne som si prehodila cez plece rozprestretu plienku a malu som suchla pod nu a dala jej papat. myslim, ze je to lepsie, ako nechat dieta zurivo revat, co iste ocenili aj ostatni ludia na tej terase. inak v meste sa u nas da aj nakojit v materskom centre, ale tam som este nebola. a v podstate mi je aj dost jedno, co si ludia myslia, odhalena predsa nie som a dieta si hladne nenecham :wink:

v tvojom pripade by som asi volila rezim starsieho dietata, predsa len maly je na to zvyknuty a to narusenie by mohol vnimat viac ako taketo male babo, ktore este rezim ani nema, no s tym, ze malej das proste papat po ceste, ak bude treba, pripadne odstriekaj mliecko a daj z flasky, ak sa tomu nebranis, nasa mala ma takto troska cajika od smadu v tychto horucavach. a nie je pravda, ze dieta nebude chciet tahat z prsnika, ked jej das sem tam z flasky. aspon teda nasa mala zurivo taha, az to tak cmuka :wink:

LULKA, misko je nadherny :wink:

Dani, ako sa mas? ak budes mat niekedy cas, ozvi sa, mohli by sme ist niekam na terasu, kym je este pekne :D
lenusik
expert

Odoslaťod Lulka »

kocky,
my mame za sebou hroznu noc. nespala som takmer vobec-ale kvoli Marekovi.
kupal sa vecer vo vani so sestrou(bola u nas na navsteve) a tak nestastne spadol,ze ked som pocula ten bachot v kupelni a nasledne zdesene "bozenkovanie" sestry, vedela som ze je fakt zle...ked som maleho uvidela, babenky, som sa bala ze pridem o mliecko pre Miska.....................Marek usta cele rozbite, cele telicko, kupelna od krvi a najhorsie ma len cakalo...4 zubky vybite bezali na pohot. ale zubny nerobi, tak chudacik noc preochkal v bolestiach, trochu pomohol Nurofen. dnes rano sli k zub. este mu musela jeden tahat, manzel hovoril, ze bol velmi statocny. ale stale bucim, ked ho vidim, taky je chudacik iny bez tych zubkov este rano som mu robila fotku s Miskom a krasne sa na nej usmieva........je mi zas do revu, koncim.
Lulka
expert

Odoslaťod lenusik »

baby chcela som hodit fotku malej, ako sa to sem teraz pridava???
lenusik
expert

Odoslaťod lenusik »

Lulka, tak to mi je luto, boli to mliecne zubky? viem si predstavit, ako ho to chudacika musi boliet :? . neboj, hlavne sa skus ukludnit, nech neprides o mliecko, zubky dorastu, aj kolegynkin maly prisiel takto o predne dva "žúbky" na preliezkach a akurat, co troska susle, ale to je asi maznanim, nez tymi zubkami. drzkajte sa.pa.L
lenusik
expert

Odoslaťod Lulka »

LENUSIK,dakujem,je mi z toho strasne..........fakt si neviem predstavit,ze niekomu ochorie dieta a nedajboze zomrie........to musia byt fakt osobnosti,co nieco take preziju..........
Leni, ani ja neviem,zevraj musis mat na webe nejaky adresar fotiek, je s tym teraz problem,ja som si aj chcela spravit, ale teraz dost nestiham, preto som poprosila kamosku, nech vam aspon jednu fotku Miska posle, mam sice viac fotiek aj z nemocky,ale nateraz staci aspon tato.
Lulka
expert

Odoslaťod LuciaT »

<b>Lulka</b>, Misko je nadherny, fakt sa podoba na Mareka. Je mi luto tych zubkov, chudacik Marek, ale chvalabohu, ze su to mliecne a ze trvale mu narastu a bude zase fesacisko :-) Viem si predstavit, ako si sa citila, ja podobne, ked si Filipko rozbil hlavu na posteli :oops:
<b>Janka</b>, ja by som sa tiez snazila prisposobit starsiemu, Linduska este ziaden rezim nema a kojit sa da aj vonku, to je fakt. Nam to zatial vychadzalo, mam tu mamu, chodi s nimi obomi von, vyslo nam to tusim kazdy den okolo pol tretej, tretej. Lukasko ma ten druhy spanok vacsinou len taky driemkaci, takze sa da hocikedy ho vyrusit, nakojit, poobliekat a vyrazit Ale doobeda von nechodia a ani ja asi nebudem, nech si nieco doma postiham urobit a navarit. Prinajhorsom bude Lukasko spinkat doobeda na balkone, nech je co najviac na vzduchu a Filipko je zvyknuty chodit von len poobede.

My sme zase prisli na to, ze Lukasko je velmi citlivy na teplo a chlad (asi ako kazde babetko), musi mu byt akurat, aby zaspinkal. Vcera sme si vsimli, ze po prebaleni sa nevedel zohriat, mal studene rucky, museli sme ho zabalit do perinky a nosit, zohrievat vlastnym telom, akonahle mu rucicky steplali, tak zaspinkal. To iste po kupkani... Mysleli sme si, ze ho mozno brusko boli, ale bol to len chlad, co mu nedal spinkat.
LuciaT
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2008

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.