A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod serafinka »

ako sa obliekate?
na čo nemáte odvahu?
podliehate módnym trendom?
nakupujete rady?

a fotky, fotky, fotky by bodli 8) 8) 8)
serafinka
expert
 
Príspevky: 3781

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod serafinka »

tak sa tu vraciam - Zoriatko spinká... 8)

Ako som tak rozdumovala, ja sa asi najlepšie cítim v dobrých džínsoch a nejakom zaujímavom tričku (dlhšom a úzkom) - k tomu ešte balerínky a je to 8)
a podlieham módnym trendom - nie veľmi, ale trošku áno. Legíny som mala furt rada, veci na traky tiež a taktiež rôzne "ženské" vecičky ako mašle na šatách, riasenia a tak :)
serafinka
expert
 
Príspevky: 3781

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod čika »

no, modne okienko asi nebude moja silna stranka, aj ked modu sledujem, ale aj kriticky zhodnotim, co je naozaj len moda a co je dobry odev. osobne mam rada, ked veci dobre padnu a su z prijemneho materialu. na prilis zenske veci sa velmi necitim (maslicky, krajocky, flitre, vysivky, koralky :roll: ). zaujme ma nezvycajny strih, farba, matros. skoda, u nas sa malo dari autorskemu odevu, ale snad to pride. no ale vzdy to zachrani dobre tricko a gate/sukna
čika
expert
 
Príspevky: 1404

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod Millie »

ja si z modnych veci vyberam.....niekedy skratka nerada idem s davom :wink: ak sa mi nieco paci, tak si to kupim a snazim sa prisposobit trendom....dnes som si kupila modny pruhovany svetrik a uzke rovne dzinsy a som spokojna :lol: ale zlata farba v mode - opaskoch, topankach, satach a kabelkach - ma teda nedostala :shock:
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod zue »

u mna je to velmi jednoduche: praca klasicka lahka elegancia a bezne nosenie vylucne outdoorove oblecenie ; z farieb - nikdy nic ruzove, cervene, ci fialove. najradsej mam modru, anthracitovu, bezovu a bielu.

Modnym trendom nepodlieham, lebo mam svoj styl uz roky, ktory mi vyhovuje a v ktorom sa citim dobre.
S odvahou problem nemam, ale sebakriticky na urcite veci nemam postavu, tak by som ich nikdy nedala na seba.
Vyhladavam vsetky hi-techove materialy, specialne zmesove tkaniny, vodeodolne, potsajuce, antibakterialne, vzdusne, superteple, nekrciace, oderuvzdorne, co si len viete predstavit. Vyzivam sa v tom.
Nakupujem VELMI rada :lol:
Prílohy
bezne oblecenie 2.jpg
(20.45 KiB) Stiahnutá 13995 krát
bezny den 2.jpg
(16.58 KiB) Stiahnutá 13961 krát
praca2.jpg
(8.18 KiB) Stiahnutá 14582 krát
Naposledy upravil zue dňa , celkovo upravené 2 krát.
zue
expert
 
Príspevky: 3636

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod čika »

no taky tak s tou sebakritikou, ja si mini a holy pupok urcite nikdy nedam. ale zato ruzova a hlavne filajova, fuchsiova - to je moje. ja elegantne na seba nemozem, nesedi mi to, ale poobdivujem na inych. juj, a co mi vzdy naskoci husia koza, ked pocujem termin sportova elegancia! :lol:
čika
expert
 
Príspevky: 1404

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod Millie »

zue, ten model sa mi velmi paci, co si sem hodila, v tom ziadna zena nemoze vyzerat zle...

ja mam radsej pojem lezerna elegancia, to mozem :wink: ruzovu mam celkom rada, len jej nesmie byt moc a musi byt dobre skombinovana :wink:
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod serafinka »

čika, tie linky, čo si tu dala sú fantastické - ja presne takéto vecičky v obchodoch vyhľadávam :) :"čudné" tričká, dievčatkovské šaty a nezvyčajné strihy, v podstate ale jednoduché veci... jooooj paráda.ˇ
Škoda len, že zväčša som rada, keď sa vonku rýchlo vytrepem v džínsach, svetri a bunde - klasika. :(

A Kate Moss to u mňa istí - tá má dar od Boha na obliekanie a machlenie... 8)
serafinka
expert
 
Príspevky: 3781

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod Millie »

mne sa pacila priloha modnej znacky Apart v poslednej Eve a tam som si vyhliadla aj svadobne saty :lol: :

http://www.apart-fashion.de/is-bin/INTE ... artDe-Site
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron