úsmevné výroky a brepty rodičov

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: úsmevné výroky a brepty rodičov

Odoslaťod Maruška »

Ja som asi dva týždne dozadu svojej hyperaktívnej dcére zahlásila - Zavri si už konečne tie ústa a dojedz ten obed :!: :wink:
Maruška
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod čika »

jemine to by som tu mala prepisat kazdu druhu vetu svojho manzela, on ma na to talent - a to prednasa! no chcela by som sediet na jeho prednaskach :lol:
čika
expert

Odoslaťod eluška »

Čika, tak píš!
Minule sme videli s deťmi mačku a ja po celom dni už úplne blbá, som chcela na ňu tak po detsky upozorniť, že "aha, mačka! a vyliezlo zo mňa, že "aha, c.i.c.i.n.a.!"
eluška
expert

Odoslaťod SilvaK »

No, ja som po nedeľnom predpoludní strávenom pri sporáku konečne nahnala ten môj kolektív ku stolu, padla na stoličku a zahlásila som Dobrú noc. (miesto Dobrú chuť.) :roll: :lol:
Tiež odvtedy je "dobrú noc" prianie pri obede. :wink:
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert

Odoslaťod eluška »

Išla som kúpať malú a už som sa ponáhľala, bolo veľa hodín a tatino mal kopec času, tak som naňho z izby zakričala namiesto, tato, chytro, že "chato, titro!"- mne to prišlo ako nejaké indiánske meno... :lol:
eluška
expert

Odoslaťod rikinka »

No tak moje krsňa - David /teraz má už 8 rokov/, tak ked mal hm.. 3-4 roky, tak prišiel k našim hrozne zúrivy. Dedo ho krásne privítal, že ahooj Davidko, načo mu od odpovedal, ty bud tiho, ty ko.ot :shock: Zastavil sa nám dych. A ja na to "David, ako to rozprávaš" ??? A on mi odpovedal: "Aj ty bud tiho, ty si ko.otka" :!: :!: :!: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
No čo by deti všetko v skôlke nepochytali. Teraz sa už na tom smejeme. Spolu s ním :P
rikinka
expert

Odoslaťod LIBERTAS »

Rikinka ale to je o breptoch dospelých :wink:

A ja neviem, ale to tvoje krsniatko, tak to neznelo smiešne :? možno teraz spätne...ale vtedy by mi do smiechu nebolo :?
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod LIBERTAS »

Mne sa takéto brepty stávajú bežne...chcem niečo rýýýýchlo povedať a už vzápetí myslím na niečo iné...tak to dokážem domotať.

...aj dnes, po skončenom hovore som ešte chcela opätovne dodať "fax please" a namiesto toh som povedala "fas please" ale na druhej strane tomu našťastie nerozumeli.Ale tentoraz som na nič také nemyslela, tak neviem prečo sa mi takto domotal jazyk :lol:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod medolenka »

zvyknem moju Dominu volať všeliakými zdrobneninami ako miláčik, srdiečko, zlatušik aj bežne na ulici!! a minule som na ňu zakričala (netuším na čo som myslela) :wink:
" pipik poď sem", a ste mali vidieť okoloidúcich ako sa tvárili ale dieťa pochopilo a pribehlo!!
medolenka
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...