farebné steny v byte

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod danirose »

ahoj,
ked som este byvala s nasimi,tak tam sa vsetko experomnetovanie s frabou stien zacinalo a koncilo u bielej....ale kamoskina spalna je cela dost tmava zelena a to veru nevoim,ci by som zvladla psychicky...teraz je v mode mat jednu vyraznu farebnu stenu a tie tri tlmene..
..a taktiez,aby som nezabudla,uz dostat aj velmi ''zdrave'' farby,asi sa budu volat ''bio',ktore neobsahuju ziadne skodliviny a vypary,viem aj o takych,co zabrania napr. ziareniu mikrovlnky z druheho bytu atak..
danirose
expert
 
Príspevky: 1825

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod haslerka »

ahojky

tak mi mame obyvacku ruzovo-mala to byt oranzova- modro a strop tam je taky chaoz ruzovo modry.... Stena pri okne a oproti je modra a bocne ruzove. Detska izba mala tam ma take capky ruk nad stolom, a pri posteli tmavomodra a na tom nalepene fosforujuce hviezdy.... sa mi zda, ze nejake foto mame na rodina.cz/rapusak z malej izby
dalsie izby sme este nemalovali

ale u manzelovych rodicov sme mali obyvacku hnedo zltu a spalnu modro*zltu. A strop take modre machule
haslerka
expert
 
Príspevky: 1238

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod mmonika »

tu je ta nasa kuchyna
Prílohy
stenakuchyna.jpg
(25.47 KiB) Stiahnutá 12162 krát
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod simax »

Ahojte. Ja si myslím, že farebné steny sú super. Roky sme mali bielu a je to poriadna nuda. Pred maľovaním by som si asi najprv naštudovala trochu techniky. Treba dávať pozor na tmavé farby, ktoré opticky miestnosť zmenšujú. My sme vo všetkých izbách dali odskoky od plafónu, aby sme opticky zdvihli strop. Myslím, že potom je aj tmavšia priateľnejšia v menších priestoroch. Výrazne tmavú farbu sme dali len na jednu dominantnú stenu, ostatné sú jemnejšie. Teplé farby idú skôr do chladnejších miestností. Studenšie sú lepšie v presvetlených izbách, kde dlhšie svieti slnko. Detskú máme orientovanú na západ. Celé poobedie tam svieti slnko. Zatiaľ je jediná v byte biela, ale doplnky sú oranžovo žlté. Závesy, prehozy, vankúše, kvetináče. Fakt to nerobí dobrotu. V lete poobede to tam vyzerá ako vo vysvietenom TESCU. V lete tam plánujem prestavbu a celé to bude do takej studenej ružovej. Snáď som trochu pomohla.
simax
pokročilý
 
Príspevky: 917

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod maminika »

Mne sa tiez pacia farebne steny v byte, len akosi nemam na to doma odvahu :wink: Detske izby som pomalovala (sice nie jednofarebne) a teraz stojim pred rozhodnutim ako vymalovat obyvacku.... Problem je ale v tom, ze nemam jedinu stenu vcelku... teda na dvoch stenach su okna, na dalsej su velke posuvne dvere a na poslednej ... no ta by sa dala pomalovat.... Aj som uvazovala, ze ta by mohla byt zlta - vyraznejsia a nieco ako vonkajsia fasada na domoch, ale neviem ci sa pustit do malovania aj ostatnych stien, ako to bude vyzerat take clenene ...A este k tomu mam pocit, ze sa potom biju ostatne doplnky v izbe, aspon ja ich mam v obyvacke hodne a vsetko je modro - zlte... Co myslite?
maminika

Aké nádherné je mať deti...

expert
 
Príspevky: 4255
Mood: Happy
Obrázky: 2

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod DášaB »

My sme zatial barebne vymalovali iba detskú izbu Tento rok sa chystáme na dalsiu izbu
Prílohy
mirkoizba1.jpg
(29.99 KiB) Stiahnutá 12086 krát
DášaB
začiatočník
 
Príspevky: 167

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: farebné steny v byte

Odoslaťod Veruška »

ahojte, my máme celý byt farebný a je to super, spálňu máme bledunkozelenú, detská je tiež zelená, ale tmavšia od spálne, chodba je oranžová, len jedna stena na chodbe je výrazná červená (tej som sa bála keď to manžel maľoval, vyzeralo to hrozne, ale výsledok je o to krajší), tá červená sa ťahá až do kuchyne a tam je stena oranžová, obývačka tiež oranžová, strop biely.
Veruška
 
Príspevky: 15

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron