KOŠIČANKY

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: KOŠIČANKY

Odoslaťod Mon* »

Lulu: joj, skoda ze ste si tak vytpeli :cry: Inak ja mam na framykoin tazke srdce, podla mna po nom rany lubia "mokvat", mohla si skusit radsej bactroban...

Luci, kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne fotose z dovci :D
Mon*
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lulu »

Mon* píše:Lulu: joj, skoda ze ste si tak vytpeli :cry: Inak ja mam na framykoin tazke srdce, podla mna po nom rany lubia "mokvat", mohla si skusit radsej bactroban...

Luci, kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne fotose z dovci :D

ani mnesa nezdalo, ze bol framykoin dobry, vobec sa jej to nehojilo. ale uz to aj tak necham tak a bude bez nausnic. a este ma to aj tak bude dlho trapit, ze som jej ich vobec dala prepichnut..ale teraz som uz aj ja mudra :?
ale si vravim, ze su aj horsie veci :roll: :wink:
lulu
expert

Odoslaťod GabKoKe »

Jooooj Lulu, neblazni. Ved si to nemohla vediet a chcela si len dobre. Inak ma napadlo presne co tu uz bolo napisane, ci to nemoze byt nejaka alergia. Ja ked som bola dieta tak mi dali prepichnut usi a jedno sa mi zapalilo, nemohla som don vobec zlato, tak nausnice von a dierky zarastli. Potom ked som mala cca 6 rokov znova mi dali prepichnut a hnisalo a zapalilo sa druhe, co som don nemohla striebro. Tak zas nausky von a dierky zarastli. A ked som mala asi 18 tak som si dala prestrelit a teraz uz mozem aj bizuterku. No a nakoniec mam v kazdom uchu po 2 nausky... A tiez si ma furt mylili s chalanom a co? Som tu.... :lol:
Ved Viki je naaaaadhernaaaaa, ci uz s nauskami alebo bez nich. Fakt, uzasna babika...
GabKoKe

:-)

expert

Odoslaťod Mon* »

Chcela by som sa opytat, kolko sa plati v dnesnej dobe za skolky? Nemam nejako predstavu... :oops:
Mon*
expert

Odoslaťod eva_a »

Mon* píše:Chcela by som sa opytat, kolko sa plati v dnesnej dobe za skolky? Nemam nejako predstavu... :oops:

V nasej statnej je to takto
stravna jednotka na den 28,- (tento mesiac spolu 560,-)
skolne 340,- mesacne
rodicovsky prispevok 200,- mesacne

suma sumarum cca 1100,- mesacne

sukromne neviem
eva_a

expert

Odoslaťod lulu »

GabKoKe píše:Jooooj Lulu, neblazni. Ved si to nemohla vediet a chcela si len dobre. Inak ma napadlo presne co tu uz bolo napisane, ci to nemoze byt nejaka alergia. Ja ked som bola dieta tak mi dali prepichnut usi a jedno sa mi zapalilo, nemohla som don vobec zlato, tak nausnice von a dierky zarastli. Potom ked som mala cca 6 rokov znova mi dali prepichnut a hnisalo a zapalilo sa druhe, co som don nemohla striebro. Tak zas nausky von a dierky zarastli. A ked som mala asi 18 tak som si dala prestrelit a teraz uz mozem aj bizuterku. No a nakoniec mam v kazdom uchu po 2 nausky... A tiez si ma furt mylili s chalanom a co? Som tu.... :lol:
Ved Viki je naaaaadhernaaaaa, ci uz s nauskami alebo bez nich. Fakt, uzasna babika...

dakujem. ved aj ja ich mam 5 :oops: len ma to tak strasne mrzi, ze si chudatko tolko s tym vytrpela :cry: a aj tak nic z toho :(
lulu
expert

Odoslaťod Denisa * »

Mon* píše:Chcela by som sa opytat, kolko sa plati v dnesnej dobe za skolky? Nemam nejako predstavu... :oops:

Napr. v sukromnej skolke na Tatranskej sa plati 4000 Sk skolne a niesom si teraz uplne ista so stravnym, ale tak okolo 1000-1100 to myslim vychadza na mesiac.
Denisa *

Odoslaťod katik »

LULU: framykoin ani u nas nezaberal, co mozem len doporucit je 60perc. lieh a susit uska...ale uz si sa rozhodla, tak asi je to neaktualne :)
katik
expert

Odoslaťod Ivca »

Ahojte.
Par foto z dovolenky na Rhodose. Bolo uzasne a odporucam kazdemu, kto rad poznava krajinu, pretoze je tam toho neskutocne a musim skonstatovat, ze hlavne mesto (jeho starobyle centrum) je asi najkrajsie zo vsetkych hl.miest, ktore som doteraz videla.
Pochodili sme toho zase dost, tazko mi je povedat, ci je Rhodos krajsi ako Kreta, kedze kazdy z tychto ostrovov ma nieco ine, co sa da vidiet, ale co sa historickych pamiatok, tak Rhodos.

Skolka- my platime v statnej mesacne: 250,- skolka, 100,- rodicko, 28,-za stravnu jednotku.

Lulu - ja nemam nausnice a ani dierky som nikdy nemala a vobec mi nechybaju :wink:
Prílohy
severny cip.JPG
(29.18 KiB) Stiahnutá 3932 krát
lindos1.JPG
(29.9 KiB) Stiahnutá 3938 krát
kolymbia2.JPG
(32.07 KiB) Stiahnutá 3936 krát
Ivca

expert

Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.