Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

bábätká narodené v roku 2002
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod mmonika »

vstci hlaven nech su zdravi ,lebo mna ta nadcha uz ubija ,ja viem ,ze neviem dobre siakat ,ze si ju setrim v dutinach ,ale zasa lepsie ja ,ako keby to mal risko ,ten bol u zubarky spokojny ,zuby ma v poriadku ,a skolku si uziva ,ked to porovnam s minulym rokom ,tak radost ho tam viest
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod tereza »

mmonika píše:a skolku si uziva ,ked to porovnam s minulym rokom ,tak radost ho tam viest


Ahojte :!: Aj u nas je to rovnako...vcera slecna robila cirkus ze nechce ist este domov a to uz bolo stvrt na styri a ponahlali sme sa na anglictinu :roll:
Dnes ide pre nu prvykrat tento rok babicka tak som zvedava ci s nou pojde bez problemov...rano som to musela nahlasit, predvcerom si totiz nejaka 80 rocna babicka prisla pre vnucika a nikomu nepovedala. Potom prisli rodicia a cela skolka bola hore nohami, mali poplach a hladali dieta...

Ale som rada ze sa jej tam paci, aspon nechodime s nervami a placom. Rano sa budi sama od seba a niekedy sa dokonca aj rychlo sama pooblieka lebo ide do skolky :wink:
tereza

zivot je krasny :o))

expert
 
Príspevky: 1998

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod Monika »

Ahojte,tak hlasim sa dnes az vecer,bo cely den som daky rozlietany.... :? A to uz od rana..Doobeda som bola doma a troska som upratovala,umyvala okna,prala,zehlila a varila.A stihla som vydrhnut este i detsky koberec.Potom sme boli s detmi vonku na ihrisku,teraz som ich okupala,navecerali sa a Ado uz spi. :)
No sama sebe si musim uznat ze som toho stihla az az.Ale chcela som do soboty poriadne upratat,ked pridu Natalke gratulanti.A od zajtra je u nas jarmok,tak chcem tam pobehat,navecer ist aj na burciak :oops: :D a troska relaxovat.
A volal i manzelik,ze zajtra pride domkov,tak sa tesim Sice v nedelu vecer opat pojde pa pa ,ale aspon pride domov,,aspon kvoli Natalke.

No my sa tiez pridava do klubu deticiek,ktore si aspon zatial naplono vychutnavaju skolku :D No oproti mnulemu roku je to tisic a jedno.Minuly rok o takomto case uz bola davno chora. No snad som to teraz nezakrikla...klop,klop.
Monika

snad sa vsetko zlepsiiiiiiiiiii..

expert
 
Príspevky: 5686
Mood: Scream

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod tereza »

Princeznicke NATALKE zelame vsetko najlepsie k dnesnym MENINAM!!!
tereza

zivot je krasny :o))

expert
 
Príspevky: 1998

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod tereza »

Monika píše:Ahojte,tak hlasim sa dnes az vecer,bo cely den som daky rozlietany.... :? A to uz od rana..Doobeda som bola doma a troska som upratovala,umyvala okna,prala,zehlila a varila.A stihla som vydrhnut este i detsky koberec


Monika, ty si ale sikulka, az ti zavidim...ja taketo aktivity uplne zanedbavam, z roboty chodim unavena a vystresovana "jak pes",nemam silu ani chut sa do nicoho pustit. A ked pride vikend, mame vzdy volaky program a utecie ani neviem ako....ale hadam do Vianoc to stihnem... :roll:
tereza

zivot je krasny :o))

expert
 
Príspevky: 1998

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod mirka32 »

Dobré ránko prajem,

Monika , klobúk dole. :lol: To si pri Adkovi všetko stihla porobiť ? Adamko je oproti nemu starý cap, no keď som s ním v sobotu sama nie som do obeda schopná upratať, lebo stále piští a vytáča m :evil: a .
Terka, so škôlkou poznám podobný príbeh. Na začiatku šk. roku sa jeden chlapček ráno rozhodol že sa mu v škôlke nepáči a že ide domou. Pekne sa prezul a išiel. Prešiel hlavnú - dosť frekventovanú ulicu a poď ho domou čakať na schody. Tatino sa musel doobeda zastaviť doma niečo zobrať a našiel mladého fňukať na schodoch. Myslíte že bol šoknutý to čo videl. :?: :shock: Jediné šťastie že ten malý vedel kde býva a že to nebolo ďaleko a že tatino mal ten blbý pocit že doma niečo zabudol. A v škôlke nikomu nechýbal.... Keď si pomyslím , čo všetko zlé sa mohlo cestou stať :roll: , strach pomyslieť.
Minulý týždeň mal Adamko v škôlke tekvicový večierok a opekačku. Bolo celkom fajn, len truchu ma zarazil iný prístup ako v starej škôlke. Ale keď som videla akého super kamaráta má Admko tak som normálne pookriala. Maťko sem , Maťko tam atď.. Ani v starej škôlke nemal takého kamoša.S Maťkovou maminkou sme chodili do rovnakej škôlky a školy, len ona je o rok staršia. To je náhoda :idea: :wink: A ešte majú v škôlke soľnú triedu, čo je super . Do škôlky chodí rád a to je v konečnom dôsledku najdôležitejšie.....Len tá angličtina ma štve.
mirka32
pokročilý
 
Príspevky: 697

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod mirka32 »

A ešte pre Natálku :
Maminka Mirka a Adamko prajú NATALKE všetko najlepšie, veľa zdravíčka a šťastíčka . Hlavne peknú oslavu a veľa pekných darčekov.

Monika pri tom upratovaní sa nezabudni aj ty dať na poriadok, keď Vám príde tatinko 8)
mirka32
pokročilý
 
Príspevky: 697

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kurnik sopa, taka aj deticky nar. v roku 2002

Odoslaťod Ivca »

tereza píše:Princeznicke NATALKE zelame vsetko najlepsie k dnesnym MENINAM!!!


Aj my sa pripajame :) :) :)

Ja pratam na etapy, kedze nemozem vsetko robit naraz a hlavne to robim, ked maly spi. A presne ako Terka pise, cez vikendy vacsinou nic, lebo chceme stale niekam vypadnut :) . Ale aspon sa mi podarilo umyt okno v kuchyni min.tyzden, lebo uz bolo problem cez neho dobre pozerat :oops: . Nam dorazil ocko vcera v noci, takze dnes uz isiel Filipko s ockom, ale naramne sa tesil, ze uz je piatok a zajtra sobota. Vcera som poplatila v skolke, co trebalo, no malo toho nebolo :roll: , ale co uz. Dalsie mesiace to uz bude len zakladny vydavok. :)
Ale tie zazitky s tymi detmi, co poodchadzali zo skolky, nie je to sranda v dnesnej dobe.
Ivca

expert
 
Príspevky: 1372
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2002

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron