film

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: film

Odoslaťod marly »

je tu uz hudba, knihy, viacerym tu chyba film, takze mamy, co pozerate, ked zehlite, pripadne s partnerom, ked vam konecne potomstvo zaspi, alebo na co sa vyberiete do kina, ked vam ma kto postrazit?
medzi tipmi sa pokojne mozu objavit aj serialy ci ciernobiele DVD z lacnych knih
:wink:
marly

pu pu pi dup

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod čika »

si ma predbehla :wink:
lacne knihy . som tam minule "po rokoch" zavitala a spadla mi sanka. chcem vsetko!!
teraz som pozrela grofku z hongkongu - chaplin - lorenova a brando - taky pribeh jak slak.....
no a kupili sme video, tak nahravame co davaju v noci....
no a prisli sme z letnej film. skoly, kde mangel konecne videl celeho amadea - moj oblubeny
čika
expert

Odoslaťod marly »

jaaaj, sa mas, lfs, my tento rok ani art film, ani karlovy vary, ani lfs... takze zostava nase preklinane magio, kde nahravame odusu, len co sa v programe zjavi nejaky dobry film, z relativnych starin som si pozrela minule carodejnice z eastwicku, a som sa nekonecne bavila (take tematicke) a to nepriame zobrazenie koitov prostrednictvom tych hyperbolizovanych klise, mnam.

a vcera sme pozerali vratne lahve /sklamana, take dramaturgicke lapsy som od komercne podkuteho sveraka necakala/

inak ja mam teraz problem: vsetky filmy dopozeram tak do druhej tretiny, ak ich pozeram vecer po uspati. ked dozehlim poslednu plenu, padam :?
marly

pu pu pi dup

expert

Odoslaťod čika »

vsak zatol video. inak vo veku tvojho syna (ked moja tak mala) som bola uplne namotana na serial berlin berlin a vrazdy v midsommeri. to este aj teraz. a hercule poirot.
čika
expert

Odoslaťod čika »

no a filmova skola - ani sme sa neakreditovali - pri malej sme sa striedali a chodili na filmy pre verejnost. ja som si celkom pochvalovala cesky GRANDHOTEL - aj ked boli taki kamosi, co z neho aj odisli....mne sa pacil, uplne ma dostal liberec, ktory tam figuruje v takmer hlavnej roli :wink:

marly - baby - videli ste niekto film o edith piaf ten novy? ja sa odhodlavam, tieto zivotopisne su nie vzdy vydarene bez patosu, po fride sa mi nic tak nepacilo....
čika
expert

Odoslaťod Eni :-) »

CIKA- hmmm,ked si tu spomenula filmy Amadeo a Frida,az mi sliny stiekli na klavesnicu :oops: :wink: a ja este pridam jeden moj oblubeny- Zivot je krasny s Robertom Benigni-boze,to vzdy tak placem,ked to pozeram :cry: A zo serialov momentalne ficim na dr. House :wink:
Eni :-)

expert

Odoslaťod marly »

no, piaf si budem musiet stiahnut alebo pockat, kym bude na dvd, lebo kym sa ja dostanem do kina... ale vcera som o tom filme kecala so znamou, co ma v meste knihkupectvo a ta vravela, ze s tym filmom od zaciatku do konca bojovala: dojatie a pohnutie sa dostavilo uz v pasazach z piafkinho detstva a az do konca filmu ju neopustilo, no paradoxne sa mu odmietala poddat. poznam ten pocit az velmi dobre(vyvolava ho napriklad aj uz zmieneny Benigniho Zivot je krasny), tak som zvedava.

zo zivotopisnych ma inak v poslednej dobe dostalo faktotum - veeeelmi bukowskovske :), ale viem, ze som jedna z mala, ktorej sa pacil.

dalsia podtema: co pozeravate so svojimi detmi???
marly

pu pu pi dup

expert

Odoslaťod marly »

čika píše:ja som si celkom pochvalovala cesky GRANDHOTEL - aj ked boli taki kamosi, co z neho aj odisli....mne sa pacil, uplne ma dostal liberec, ktory tam figuruje v takmer hlavnej roli :wink:

tak grandhotel budeme mat povinne. moj muz je rudisovec ako vysity, takze si adaptaciu jeho knihy nenecha ujst. ja som uz menej rudisovec, tak uvidime :).
a co ostrava ako vedlajsia postava v sulikovom slnecnom state?
marly

pu pu pi dup

expert

Odoslaťod čika »

tak poporiadku -
eninka - no begnini - uz druhykrat ked som ten film videla, mala som pocit, ze ma reziser citovo vydiera :wink: :wink: ale pribeh, ano - ako rozpravka, ale taka rozpravka kruela.

marly - faktotum faktotum, nieco mi to hovori, ale asi ma minulo - o com o kom? no a este som zabudla my sme minule (z tych zivotopisnych alebo kvazi zivotopisnych) nahrali libertina s johnym deppom - no to ma dostalo uuuuplne ten pribeh a dialogy, trosku divadelne cele ale tak to malo byt pocitam. lahudka

s malou pozeram pingu - o tom tucniakovi - btw - maju to aj v levnych....to je skvele, normalne akoby v detskej zvatlanine a pritom take dojemne. nic ine nechce - este prirodopisne o zvieratkach.

grandhotel - ja necitala predlohu, takze len takto dobry filing mal ten film. no a ostrava v slnecnom - to je dalsia moja srdcovka, ale ja som uchylna na mesta "vybudovane" pod cervenou hviezdou, mne sa strasne paci napr. prievidza....haha
čika
expert

Odoslaťod Eni :-) »

marly píše:dalsia podtema: co pozeravate so svojimi detmi???

Samko miluje dvd Polarny expres,Lovecka sezona a tusim ako vela deti v jeho veku aj Dobu ladovu :wink: z takych kratsich rozpravok tiez pozerava Pingu,Lolek a Bolek a velmi sa smeje na vecernicku Jurosik :D Nema rad (nastastie) rozpravky typu spiderman,superman&spol....
Eni :-)

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...