Detičky narodené v septembri 2004

bábätká narodené v roku 2004
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Detičky narodené v septembri 2004

Odoslaťod sabina »

MArtina,
prave tieto dni somna teba myslela,ze uz si urcite na SLovensku a ze ako sa si mas...mate..Zvladli ste to super...Martita ti uz sem tam pomoze,co??A co tvoja rodinka???Urcite boli nadseni,ze ta vidia aj tvoje deticky...A na chaos tu sa da zvyknut..ale ked prides po dlhom case,je to tazsie...
tak sa tesime,ze sme o vas poculi a skus sa niekedy ozvat...

VINKA - no,mali ste to zaujimave...este ze to Lucka zvladla..alcestu vam toasi zneprijemnilo dost....
caute...musim utekat..to moje dieta nejak menej spi...hroooza...nestiham nic porobit a pred nim nechcem vela vysedavat na PC...asi to nema dobry vplyv...
sabina
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Ivca »

Ahojte. Pozdravujeme Martitu a sme radi, ze let im prebehol ok a prajeme rychle zvyknutie si na SK.
Vinka- vitajte doma :) Zazitok to bol riadny s tym letom :roll: Ja som tiez len pozerala na letisku v Heraklione, co vsetko si jedna pani niesla so sebou, tasku melonov, dajaku rastlinu, no sila :shock: Ja som sa bala, ze nahodou budeme s vahou nad limit a ono to ma pri tych rekreacnych letoch kazdy vpazi :lol: Ale dobre vediet, ze je tam teplucko aj v takomto obdobi, lebo tu je dnes uz taky novembrovy den.
A napis, ked budes mat chvilku, kde ste pochodili :) , nech trosku pospominam :) A pekne fotky :)

Inac, uz som konecne nahmatala tie posledne horne patky, uz im vela nechyba, aby sa prerezali, mozno uz tuto noc a konecne snad zacne svitat na pokojne spanie a hlavne ziadne slinenie, lebo vyzera ako bernardin, co tolko slinta :roll:
Ivca

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod Andrea K. »

AHOJ VINKA A AJ MARTINA :lol: :lol: :lol: SOM AJ JA RADA,ZE STE SA OZVALI,ASI TO BUDES MAT TASKE TU NA SLOVENSKU,ALE CO SA UZ.... :roll: :roll: :roll: :roll: OZAJ TAK TO UZ OSTAVATE NASTALO NA SLOVENSKU? NO DRZIM PALCE :lol: :lol: :lol:

VINKA,TAK TO JA BY SOM UZ KOLABOVALA NA TOM LETISKU,MNA VEDIA NAHNEVAT TAKE VECI,IKED TERAZ AKO MAM MALEHO UZ KED NEJDE O ZIVOT,TAK NEJDE O NIC.... :lol: :lol: :lol: ALE ASI BY SOM BOLA ZNEXUTENA A HLAVNE TIE KONTROLY,TAK TO JE SUPER VSADE TERORISTI... A ANI IX NETRKNE KONTROLOVAT .... :roll: :roll: :roll: A LUCINKA PUSINKA NASA MODELKA :lol: :lol: :lol: NO MUSELO BYT SUPROVO ... :lol: :lol: TU U NAS JE UZ KOSNO A TERAZ SI UZ AJ KURIME VECER... :)

MY SME VCERA ABSOLVOVALI JAZDU NA KONI,CELE KOLECKO PREPLAKAL... :cry: :cry: :cry:

OZAJ MNE UZ SAMINKO 2 DNI NEPAPKAL.... :roll: :roll: :roll:
Andrea K.
začiatočník

Odoslaťod sabina »

Andrea - tak to aj Vam idu 5ky? ked nepapate...? alebo uz ich Samko ma a problem bude inde...Mne Patko inuly tyzden zle spaval a menej papal a tento tyzden uz zacina vykukat, uz sa tam nieco prerezava..ale to je este iba 2. zo styroch....Inak mi Patko horsie spava aj poobede..iba taku 3/4 hodinku a to som bola zvyknuta na take 2-2,5 hod...tak teraz som v soku....ked tak rychlo vylezie z izbicky...Inak okrem toho je ako na gumicke...stale by iba skakal, behal...proste neustale v pohybe...uplne ako ta mala gumena lopticka...tak mi da zabrat......a dnes v obchode ked som videla jednej mamine dvojicky....tak som si povedala, ze sa nesmiem vzdavat :lol: :lol: :lol:
tak zatial..dobru nocku vsetkym...
sabina
pokročilý

Odoslaťod Ivca »

Sabina- no presne, akoby boli na gumicke, stale dakde behat a skakat :roll: .
Cakam, kedy uz konecne dorazi manzel, ale vyzera to tak, ze odkvecnem skor a este aj tak Alexito mozno bude zle spat v noci, tak asi radsej pojdem zalahnut, nech to zajtra za nim stiham :lol: Daco som este chcela, ale uz neviem, tak sa drzte a dobru nocku :)
Ivca

expert

Odoslaťod Slavka »

Ahojte vsetci!

No konecne mam trocha casu, nieco napisat.
Vitame Martinu na Slovensku. Neboj, rychlo si zvyknes, ked budes vybavovat a vsade budu "maximalne ustretovi".
Vinka, na to vsetko co si popisala, to Lucka este celkom dobre zvladala.
My vyrazame zajtra oslavovat, neter ma 4, takze zasa sme cez vikend mimo. Som nejaka unavena, Nina je ako zbesnena, vsade lezie, vymysla, berie do rukco nema, nadovsetko vobec nepocuva, 3x jej nieco poviem normalne a ona nic, potom musim doslova zhuknut a potom zrazu pocuje. Minule som jej kazala, aby si zobrala bundicku, ona nereagovala, stala potichu na chodbe, isla som tam za nou, ze ci nepocuje co som jej kazala a ona potvorka mi presne zopakovala, ze zober si bundicku! Je to hrozne!
Dnes bol v robote kolega s o desat dni starsou dcerou od Ninky a to si ani neviete preedstavit co tie dve stvaraju. Presne som si pomylsela to iste, ako pisala Sabina, ze keby mam dvojicky, tak ma asi porazi! Ta vyryva potichu Ninke nedam cokolvek ma v ruke a Nina ju chyti rovno pod krk a taha ju, asi ju budeme musiet prihlasit na nejake dzudo. :lol: :lol: Potom samozrejme obidve revcia, no hroza! :twisted: :twisted:
Nina tiez nejako nechce jest, zje trocha polievky a druhe len pobrble, ale vobec nechce aby som ju krmila, ona sama!
Aj vase deticky za vsetko revcia? Minuly vikend tu bola sestra s tou stvorrocnou a ta si vsetko vyrevuje a Nina opakuje po nej. :cry:
Tak sa majte pekne cez vikend.
Slavka

anjelik

expert

Odoslaťod Ivca »

Len narychlo, ideme s detmi na kolotoc.
Slavka- akoby som citala o nasom Alexovi. Presne to iste, vsetko si vynucuje revom, neposlucha, lezie kade tade, no otras :x , na zblaznenie. Ale pozitivum je, ze z toho vyrastu, teda aspon dufam :lol: :lol:
Ivca

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2004

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.