Dlhodobé sympatické snažilky.

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod liba0203 »

Ahojte snazilky :D
Megy chcem reagovat na Tvoju otazku-mna boleli hrozne prsia, :wink: bolia ma doteraz ale uz nie tak.To je vacsia bolest ako ked bolia pred kramamy.To je take ze rano ked vstanes z postele,prve co pocitis je bolest prs.Az neskorsie sa pridala bolest bradaviek.Ale mna napriklad aj ten mesiac pred hrozne boleli.Tak som sa objednala na prsniky a ked som tam bola uz som bola 8 dni tehu len som to nevedela.Aj doki mi nasiel cistu na prsniku.Ci sa stvorila od tehu neviem.Asi nie.A tiez sa ma aj pytal ci je moznost zeby som bola tehu.No a viete ako sa nam nedarilo,tak som sa ironicky usmiala-ze nie.A bola som.
Megy drzim palce :D
liba0203
pokročilý
 
Príspevky: 626

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod IngridM »

Martinkam este raz vsetko najlepsie k ich krasnym meninám :P



Nechcela som sme pisat, lebo sa mam velmi zle. Svokru stale ignorujem, ale ona nahovara proti mne celu rodinu, tych co byvame v dome, samozrejme podarilo sa jej to iba s jednym clenom a ostatni sa so mnou normalne rozpravaju, tak ju ide roztrhat-doslovne,dedo len sepka pozdrav aby ona nepocula, lebo mu zakazala sa so mnou rozpravat, Jankov mladsi brat sa mi kludne pozdravi aj pred nou, ale to je vsetko a jankov starsi brat uz po mne zazera ako stara kruela a najhorsie to ma svagrina, ona je so mnou ako pred tym a to svokru hrozne stve, najskor skusala jej dohovarat aby so mnou nehovorila, ale ona jej na to ze to je medzi mnou a svokrou a ona so mnou nema nic, to staru kruelu nastvalo a skusa to cez svagrininho manzela(jej syna)-s nim sa jej to podarilo-on po mne zazera ani mi neodzdrvi, pritom sa mu ja prva pozdravim a co ma mrzi uz sa hada aj so svagrinou-jej uz z toho tecu nervy , ale kruele to nestaci a nadava je vulgarna, nie mne priamo do oci, ale nahlas aby som pocula aka som.... a potom dedovi po nemecky aby som jej nerozumela, ale ja jej nieco rozumiem. Citim sa horsie ako v base, tecu mi nervy, stale ju ignorujem, este stastie ze moj muz vidi ze ona je chora, lebo co dokazuje to nie je normalne. Prepacte, ale musela som sa trochu postazovat, lebo mi praskne hlava. Verte mi je to strasne. Do bytu sa dostanem asi o tri tyzdne, neviem ako to vydrzim.
Naposledy upravil IngridM dňa , celkovo upravené 1 krát.
IngridM

expert
 
Príspevky: 1601

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod LARINKA »

Ahojte.

Janži a noemi, aj mne je to luto, že tentokrát to neostalo pozitívne 9 mesiacov, ale čo nie je dnes, môže byť už zajtra :wink:

Majkuša, to máš fakt mini bruško, lebo ja mám už teraz asi 92 v páse a ide ma roztrhnúť, hlavne večer. Ešte som len začala 5- mesiac a som nemotorná ako týžden pred pôrodom. Aj som rada, že som doma, lebo v práci by som nevládala ani celý čas sedieť na stoličke. Majkuša, meno už máte vybraté??

Snád sa všetkým vám, ktoré sa chystáte na IVF a KET v najbližších dnoch zadarí, ved zachvílu tu ani snažilky neostanú :wink:
LARINKA
pokročilý
 
Príspevky: 567

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Pida »

Ingušik ahoooj. Je to strašné čo prežívaš, a aká je ta tvoja svokra (prepáč za výraz) sprostá. Čo keby jej niekto také robil, ako by sa ona vtedy cítila. Na tvojom mieste, by som ju maximálne ignorovala a tvárila sa, že je všetko v najlepšom poriadku (aj keď viem, že je to ťažké). Neboj aj keď tie 3týždne budú pre teba dlhé, tak určite ten pocit, keď od nej odíjdeš bude stáť zato. Škoda, že sa do bytíku nedá nasťahovať skôr, určite by sa ti uľavilo. Držkaj sa a nech tie 3týždne ubehnú ako voda.
Pida
expert
 
Príspevky: 1289

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod ahojcek »

IngeridM, moooje :cry: ! Skús byť na svokru čo najmilšia (a zároveň rozhodná) - nech vidí, že aj napriek jej rečiam vieš byť veselá - to ju bude rozhadzovať ešte viac :wink: - Ty tak dokážeš ostatným, že sa snažíš ku nej správať úctivo a zároveň si brániš svoj svet 8) . Tri týždne prejdú a všetci budete mať svoje súkromie. Pekne si zariadite bytík, do ktorého 1-2 zavíta Váš osobný bocian :wink: . Myslím na Vás 8) .
ahojcek
expert
 
Príspevky: 1078

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Martinka »

Ahojte kocky. Davno som tu nebola a tak nie som ani v obraze co mate nove. Drzim vsetkym palce a myslim na vas. Mala som posledne tyzdne/mesiace toho strasne vela a stale niekam cestujem alebo mam inu robotu na pc. Takze som na babetko chodila pomenej a priznam sa aj mi to dobre padlo po nevydarenom tehotenstve. Teraz som ok zbieram sily dalej aj ked ma to stale stve a som z toho smutna.

Tinuschke a Katarininej Martinke prajem vsetko naj k meninam, baby budte zdrave stastne usmiate a Tinuschka bud cim skor maminou!

Megy drzim palce aby mrcha neprisla, mna bolia prsia kazdy mesiac inak - niekedy hrozne a niekedy vobec. Ked som bola tehu tak ma neboleli skoro vobec len boli trochu zvacsene.
Martinka
expert
 
Príspevky: 3374

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Katarinaa »

Martinka dakujeme. Prajem ti tiez vsetko dobre, nech si skoro znova tehu - ten tokrat s uspesnym koncom :!:
Katarinaa
expert
 
Príspevky: 1194

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod maruš »

Ahojte

Ingrid, take niečo som už dávno nepočula, ako može niekto byť taký, to nepochopím. Kočky ti to tu pekne napísali, ostaň sama sebou a pekne si plánuj zariaďovanie bytíku. To bolo to najkrajšie, keď sme sa sťahovali, síce je chvíľu bordel, kým si každá vec nájde svoje miesto, ale je to úplne super, tak si to nedaj pokaziť :wink:

Ja som si dnes išla po výsledky, ale žiadne nie sú, neviem, či nie je v labáku nejaký upír, čo vysal moju krv, tak mi znovu vzali krv, porobili vyšetrenia a o týždeň si pôjdem po výsledky a povedia mi, či je potrebná amniocentéza alebo nie. Tak teda idem čakať.

papa
maruš
pokročilý
 
Príspevky: 537

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Dominika »

ahojcek píše:IngeridM, moooje :cry: ! Skús byť na svokru čo najmilšia (a zároveň rozhodná) - nech vidí, že aj napriek jej rečiam vieš byť veselá - to ju bude rozhadzovať ešte viac :wink: - Ty tak dokážeš ostatným, že sa snažíš ku nej správať úctivo a zároveň si brániš svoj svet 8) . Tri týždne prejdú a všetci budete mať svoje súkromie. Pekne si zariadite bytík, do ktorého 1-2 zavíta Váš osobný bocian :wink: . Myslím na Vás 8) .


No Ingridka, ja by som to riesila asi tiez nejako takto ako Lenka, to ju roztrha na 5x!!!! :D 3 tyzdne prejdu ako voda a ty budes nad a za vodou :wink: a uz budete len a len rodinka :smile:

Martinka, aj ja sa pridavam, nech je nasledovne tehu uz s uspesnym koncom a samozrejme drzkame prsteky....
Nieked taka pauza dobre padne....verim Ti...myslime na Teba! :wink:
Dominika
expert
 
Príspevky: 6051

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod janži »

Ahojte babulky,

sice neskoro ale predsa sa pripajam ku gratulaciam k meninkam.

Ingrid - ta tvoja svokra je teda ale ... Dufam ze tie 3 tyzdne utecu ako voda a budete mat konecne svoj pokoj a prijemnu rodinnu atmosferu o dvoch ludoch v novom bytiku.

Chcem sa vam vsetkym podakovat za podporu. Dnes som bola zase na krv HCG kleslo na 0,4. Doky povedal ze tento cyklus nebudeme stymulovat, a pockame ze ci sa vajecniky neprebrali a nezacnu fungovat. Ak nie, buduci cyklus prejdeme na inj. Ani som sa ho nepytala, ze co budeme pichat. Co sa dava??? Dnes skonstatoval, ze urcite budem brat aj nieco na udrzanie, ze mi to treba. Skoda, ze na to neprisli skor :cry:
janži
začiatočník
 
Príspevky: 407

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron