Michalovské maminy

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Michalovské maminy

Odoslaťod berdy1981 »

ahojte.
vsimla som si tuto debatu. som tu nova, a potesilo ma, ze je tu niekto aj z michaloviec. mozem sa obcas pridat?vsimla som si, ze ste tu uz dost dlho neboli... trpim samotou zeny na MD :lol:
berdy1981

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Danga »

Prdat sa mozes ale trocha to tu viazne.Napis nieco o sebe nech sa to tu trosku rozhybe.
Danga
začiatočník

Odoslaťod Roberttas »

No ja vás zdravím po dlhšom čase.Viazne to tu a poriadne.Hľadám a čítam,ale nikto nepíše.Ako sa máte? Danga-ako malá v školke? St zdravé? ja mám nejako menej času,lebo synátor nastúpil do školy do MI na dvojku,takže celé poobedie sa venujem jemu a doobeda zase malej.Navyše sme maľovali a ešte stále nemám upratané tak,ako by som chcela.Teraz nám vypadla voda,menili sme čerpadlo a ešte stále tam niečo blbne.No stále niečo.Už by sme to tu mohli troška rozprúdiť.Tak zataiľ sa majte a píšte.Čauky baby. :lol:
Roberttas
začiatočník

Odoslaťod Danga »

My sme malovali tento vikend spalnu.Farba vysla podla predstav.Zajtra ju komplet vycistim a poukladam naspat veci.A co sa tyka malej tak v skolke uz aj spava respektive oddychuje. Velmi sa z toho tesime. Aj pokukujem po nejakej pracicke ale nula bodov.
Dnes som s nou bola u zubarky na preventivke a mala jeden kaz tak sme aj plombovali.A boli sme aj u ocnej lebo potrebuje okuliarky.A aj ocko budeme musiet prelepovat takze o zabavu mame postarane.
Danga
začiatočník

Odoslaťod joysi »

ahojko babenky :D

Ako si všímam rekonštrukcie prebiehajú aj u Vás v plnom prúde. murovali sme balkón takže total neporiadok :? Od vtedy je prach môj úhlavný nepriateľ :)

Gratulujem k prváčikovi a malej slečne k nástupu do škôlky, je to krásne ale určite aj namáhavé, však ? Ako to všetko zvládate? Píšem len tak na rýchlo, lebo už sme dohodnutý s babkou.

PS: Danga a kde v akej oblasti by si chcela pracovať? Možno ti budem vedieť pomôcť... majte sa iba dobre a určite píšte :) :) :)

Lenka
joysi

Odoslaťod Roberttas »

Ahojte,no Danga-máte to pestré.Ja mám tiež perné dni,so synom drvíme natematiku a je z toho jemne povedané totalvedĺa.Ale hádam mu to nejako natrepem do hlavy.Mimochodom Lenka-alebo joysi,náš Filip nieje prváčik,ale už piatak.Len prestupoval zo školy z dediny do mesta,lebo tu úroveň už prudko poklesla a viemo čom hovorím,učila som na tej škole u nás 3 roky a nikdy viac.Takže tak nejako.Už by sa mohlo počasie trocha umúdriť,čo poviete? Na nervy ten dážď.Malá je vtedy ako uviazaná a divoká.Zatiaľ sa majte krásne a držte sa. :wink:
Roberttas
začiatočník

Odoslaťod joysi »

Ahojko Amália, prepáč jasne tvoj chrusťo je už veľký chlap... vieš ako staroba a skleróza sa spojili :)

No áno, máš pravdu je potrebné veľmi starostlivo vyberať pre deti školu, lebo to je najlepší základ aký deťom môžme dať a neboj tú matiku mu 100% "natrepeš" do hlavy :) veď si profík, keď si učila :)

zatiaľ pa kočky
joysi

Odoslaťod Danga »

LENKA chcela by som robit niekde kde by mi vyhovovala prac. doba kvoli malej.Nemam vyhranicenu oblast.Ak by si o niecom zaujimavom vedela daj vediet.
V piatok idem na tyzden k rodicom nech si trosku uziju malu a vy zatial vela piste nech je co citat ked sa vratim.
Danga
začiatočník

Odoslaťod berdy1981 »

ahojte,
tak pisem nieco o sebe, o nas...
mam dve dcerky, hanku- v januari bude mat 3 roky a alicu- v sobotu sme oslavili rocik. hanka nam zacala chodit do skolky(na frana krala), uz neplaceme, takze zda sa, ze sme to zvladli :D teraz som doma s alicou, mame uz viac casu, hlavne ja na alicu, lebo pri hanke som ju trochu musela zanedbavat :cry:
byvame v hazine, 10 km od MI, je tu ticho, akurat na vychovu deticiek. ja som rodena michalovcanka, takze mesto mi dost chyba, ale dom za byt by som u nemenila. uz ked si raz clovek zvykne...
takze zhruba tolko tak povrchne o mne...
ktora skolka je dvojka? mozno su nase deturence kolegovia :D
berdy1981

Odoslaťod Roberttas »

Čaute babulenky,ako sa máme? My dnes poobede máme zemiakovú brigádu,tak už sa teším.Joysi-s tou matikou to máme fakt ťažké.Vieš,aj keď som učiteľka,učím niečo úplne iné.Ja som totiž tp učiteľka klavírnej hry.Matika mi nikdy nesedela a na škole sme ju ani nemali.Takže posledný kontakt s ňou som mala v osmičke na základnej.No a teraz sa ju drvím či chcem,alebo nie.To je však poriadny rozdiel,postupy za našich čias a teraz.Na to treba fakt hlavičku.Rovnice a nerovnice a podobné,tak to ja fakt veľmi nemusím,no čo iné mi zostáva.Debi nám začala soplikovať,tak hádam jej to skoro prejde,lebo obvykle jej soplíky trvajú veľmi dlho.Tak zatiaľ sa majte krásne a píšte.PA pa :wink: :wink: :wink:
Roberttas
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.