Chorvatsko - Zadar hotel DONAT

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Chorvatsko - Zadar hotel DONAT

Odoslaťod ivetbal »

Prosim vas maminky bol tam uz niekto? Potrebovala by som nejake referencie. Pobyt mame uz zajednany, tak by ma potesil kazdy prispevok na co sa mame tesit (resp.netesit) :lol: Dakujem
ivetbal
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ivetbal »

Ahoj jujo bol/a si tam? Ten bazen mi az tak nevadi :lol:
ivetbal
začiatočník

Odoslaťod ivetbal »

No tak tie prisery vadia aj mne :x Dufam, ze sa to tam za tych par rockov zmenilo a morske potvory odplavali prec :lol:
ivetbal
začiatočník

Odoslaťod ivetbal »

Este sa chcem opytat na cestu. Ideme autom cez Madarsko a zaujimalo by ma zhruba kolko penazi nam treba pripravit za cestne poplatky. Ci je vyhodnejsie platit v Eurach alebo v tamojsej mene (myslim, ze su v Chotvatsku kuny).
ivetbal
začiatočník

Odoslaťod mimik »

Iveta, my sme boli tiež autom cez Maďarsko, platili sme v Slovinsku a Chorvátsku, Slovinci majú už euro, tak tam nemáš na výber a v Chorvátsku ak zaplatíš eurom, vydajú ti nazad ich kuny. A veeeeeeeeľkým odhadom by vám malo stačiť 10-15 eur, ale to je fakt veľký odhad. Benzín sme brali v Blave a potom v Chorvátsku.
mimik
začiatočník

Odoslaťod atka32 »

Ahoj, bola som tam asi pred 10 rokmi. Uz si napamätam ci som byvala v hoteli Zadar alebo Donat. Viem, ze v jednom sme byvali a do druheho sme chodili na ranajky a vecere. Plaz je blizo hotela. Vstup do vody nebol bohvieco, dobre je zobrat si obuv do vody. Ale bolo tam aj take drevene molo, z ktoreho isli schodiky do vody. Blizo vody je upravena travnata plocha so stromami, kde sa dalo schovat pred slnieckom. Co si este pamätam je, ze nedaleko od nasej plaze bola aj piesocnata plaz. Bazen tam nebol.
Celyrekreacny komplex bol oploteny a skladal sa z niekolkych hotelov a kempingu. Vecer sa dali robit prechadzky pri vode. To je asi vsetko naco si spominam, ale mohlo sa to tam aj pomenit. Predsa 10 rokov je dlha doba. Prajem peknu dovolenku.
atka32
začiatočník

Odoslaťod danca »

Ahoj Ivetbal.
Aj my ideme v lete do hotela Donat. skúsim dať link:
http://dovolenky.com/forum/viewtopic.ph ... ight=donat
danca

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.