silikónová doska na vaľkanie cesta

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: silikónová doska na vaľkanie cesta

Odoslaťod Isabel »

lacnejsiu maju v hypernove v BA, kupila som ale este som na nej nic nevalkala, caka do vianoc :)
Isabel
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod moni »

Ahoj, ja mám tú podložku z Tupperware a je fakt dobrá. Pred "prisatín" na pracovnú dosku ju treba navlhčiť, aby sa dobre prichytila. Ja ju skladujem pripevnenú magnetkami na bočnú strenu ladničky, takže ju nemusím vyrovnávať :lol:
moni

Odoslaťod Veronika+Alex »

Ahojte!
Ja som manzelovi navrhla ako darcek na vianoce silikonove formy. Ale v obchode ho od nich odhovarali, ze vraj nie su take super u takych vyssich foriem napr. biskupsky chlebik sa vylieva cesto. :shock:
Mate podobnu skusenost? Prosim napiste ake mate skusenosti vy. A este nam odporucali ked uz kupit tak od firmy tefal, poznate to niekto? Pozerali sme to na webe ale nie som o nic mudrejsia. :?
Oplati sa kupit radsej znacku alebo su aj tie no name dobre, cenovo je to urcite rozdiel ale co kvalita?
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod Maťa dj »

teraz ich majú/ mali v akcii v Liedli
Maťa dj
expert

Odoslaťod Apea »

deniska píše:ahojte, aj ja mam tu dosku z tupperware a som s nou velmi spokojna a takisto mam od nich aj silikonovu formu a chcem si dopkupit aj dalsie, su fakt super, keby som ich nemala tak ani neverim, vsetkym vam ich odporucam, oplati sa do nich investovat, ja mam formu na "srnci chrbat" peciem v nej ale aj chlieb aj kolace a je to tam rychlejsie a nemusim sa bat, ze sa mi forma roztecie ako sa zvyknu niektore hypermarketove :wink:

ahojte,

viem, ze toto je uz dost stara diskusia, ale kde sa daju kupit tie dosky z tupperware? som z maleho mesta, tu nic take nie je.
dakujem.
Apea
začiatočník

Odoslaťod Dáša_B »

[quote=" ahojte, viem, ze toto je uz dost stara diskusia, ale kde sa daju kupit tie dosky z tupperware? som z maleho mesta, tu nic take nie je.
dakujem".[/quote]

Obavam sa, že iba cez dealerov
Dáša_B
pokročilý

Odoslaťod telka »

Apea - ano iba cez dilerov... Kamoška to predáva, skúsim sa jej opýtať či nevie o niekom v tvojom okolí...ok?
telka
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.