Október2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

No ja tiez rozmyslam, ze zacnem spanovat Adamka na jeden spanok denne. lebo on sice zaspi, ale predchadza tomu pol hodinove mrvenie a vzdychanie a myslim, ze len 1x za den by to zvladol bez problemu. :roll:
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod Ada+2 »

Este k tomu spanku: Sofi cez den ale zaspava na rukach :roll: Moze byt unavena ako chce, zmolkat ocka ako fras, polozim do postielky - a z poslednych sil sa postavi a vresti :oops: Vam zaspia same?? :shock:
Ada+2
začiatočník
 
Príspevky: 330

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod diann »

Ten náš anjelik nezaspáva sám, treba ju ponosiť a keď to nestačí tak ju dávam na prso a tam mi zaspí, ale takto to tiež nemôže fungovať donekonečna. Neviem, čo s tým mám robiť :?: :!:
U susedov riadne buchocú a na moje prekvapenie mi pri tom Petra spí. Nechápem. Teraz to budeme mať na dennom poriadku od 7:00 do 20:00, aspoň že to oznámili.
diann
začiatočník
 
Príspevky: 495

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod Ada+2 »

Diann: Tak som to praktizovala aj ja, prso vzdy zabralo :D Ale kedze uz mesiac nekojim,nemam inu moznost,nez ju rozvlakovat :roll: Ja som tiez mala obavy,ona bola taky prisavnik od zaciatku, vydrzala prso drzat v puse aj vyse hodky a tak spat :lol: Som myslela,ze mi odidu krize :?
Uff, to potesi,ked ma clovek takych "milych" susedov. Sused pod nami minule, ked mi Sofi spala,zacal vrtat - s priklepom, som myslela,ze ma slahne. Ale musela byt total det,lebo ju to nezobudilo :shock: :shock:
Ada+2
začiatočník
 
Príspevky: 330

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod vanda+j+j »

ada, ako sa ti podarilo odstavit malu prisavnicku, celkom ma to zaujima, lebo ma to tiez raz caka, ale ako na to? mam pocit, ze kuba budem kojit donekonecna a prisavnik je stale vacsi a vacsi. vecer zaspi pekne ale cez den jedine na prse alebo na prechadzke.
sandra, dnes som okukla cestou do jednoty ten vas komplex. asi mate celkom dobry vyhlad na karlovku a mlynsku. my byvame v slavicom udoli a kukame do mlynske doliny ale z druheho kopca. a vlastne aj na vas. inak mena lujza a jonas sa k sebe super hodia, hned som si to vsimla, dost dobre ste vybrali
vanda+j+j
pokročilý
 
Príspevky: 736

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod Slavka B. »

My sme sa vratili z poobednej prechadzky. Ozajstne babie leto- bola som sama pavucinka.

Dnes spal Ondrik az 40 min, vo vedlajsom vchode sa preraba byt a PRACOVNICI :twisted: nahadzovali do auta tehli, vanu,..... akurat pod nasimi oknami, kde Ondrik spinkal.

Vsetkym dnesnym oslavencom zelame vsetko NAJ....[ img ]
Slavka B.
expert
 
Príspevky: 1853

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod kikaBB »

Boze baby ja len na sekundu, ale som taka vytesenaaaaaaaaaaaa Adamko mi spapal za misku ryzovej kase od Nestle s trochou granka. :P :P :P Mam normalne vianoce.
kikaBB
expert
 
Príspevky: 6963

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Október2005

Odoslaťod Petka&Noam »

dnesnym prvorôčikovým veliká pusinka :D

Baby neviete ako sa volá to ochucovadlo bez glutamanu? zajtra chcem varit malemu nejaku dobru polievočku.. tusim dobrá papa? maju to v tescu?
Petka&Noam
expert
 
Príspevky: 3389

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron