OKTOBER 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: OKTOBER 2007

Odoslaťod lulu »

Ahojte tehulky,
ani sa mi verit nechce, ze takto pred rokom sme zakladali temu Oktober 2006 a uz sa vsetky "oktobrovky" tesime z nasich babetiek... naozaj to strasne rychlo zbehlo.
Zelam vam vsetkym pohodove tehotenstvo, lahke porody a predovsetkym zdrave babetka!
lulu
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Simeonka »

Heeeeej Lulu :shock: - som az ostala v soku, ze aj ty uz dalsie :?: :shock:
a potom som si precitala :lol: :lol:

tak aj ja sa pridavam k Lulu a zelam krasne a pohodove tehotenstva, konciace sa rychlymi a bezbolestnymi porodmi krasnych zdravych babatiek :P
Simeonka
expert

Odoslaťod MonikaE. »

Tak nakukam aj ja :lol: :lol: :lol: Rozbehnite to tu, buduce maminy 8) a nech vsetko dobre dopadne. Pridte nas pozriet do nasej party diskusie Oktober 2006.
MonikaE.
expert

Odoslaťod lulu »

:lol: :lol: :lol: no tak rychlo dve deticky za sebou a este Tomi k tomu.... to by som nezvladla :lol:
lulu
expert

Odoslaťod Saša »

Kde ste Oktobrovky 2007? Aj ja tu nakukam - ze fiha Lulu - ty si rychla :-) A tu sme sa stretli :-) s Monikou a Simi !

Baby odporucam - ja som cakala uz druhe babetko, ale toto forum bolo skutocne neoddelitelnou sucastou mojho tehotenstva.....je to prijemne mat e-kamaratky...a my sme sa dokonca aj stretli a bola to celkom sranda :-) do toho!!!!
Saša
expert

Odoslaťod miša »

Ahojte októbrovky 2006. No čo toto je??? Haha. Sťahujeme sa sem?
Predpokladám, že októbrovky 2007 na tom ešte pracujú. Tak do toho.
miša
začiatočník

Odoslaťod sjuzn »

No baby, neda mi nevotriet sa! :lol: 8) Chyta ma celkom nostalgia - takto pred rokom som este ani len netusila, ako sa mi zmeni zivot. Teraz viem, ze to bola ta najkrajsia zmena, aka moze zenu stretnut :wink: Takze ja zelam nasim nasledovnickam vela odvahy a sily popasovat sa s nasledujucimi 9 mesiacmi, ktore su nielen krasne, ale aj tazke, a nech im v oktobri zmeni zivot zdravy, krasny a vesely drobcek! :wink: :lol: Vela stastia!
sjuzn
expert

Odoslaťod Petka »

No ahojte oktobrovky moje.

Tak som Vas tu vsetky odhalila. Tiez uz o takomto case bol Adamko v brusku, aj ked sme vtedy o nom este nevedeli. Oktobrovky 2007, do toho je to strasne krasne stat sa mamou. Aj ked sme sa narodili uz v septembri, ale TP vychadzal na oktober 2006, predsa som verna nasmu foru oktober 2006.

Vsetkym novym cakatelkam oktober 2007 zelam vela sil a pohodove tehotenstvo......
Petka
expert

Odoslaťod Majka33 »

ahoj, babulky,
dnes ráno som si robila test a sú tam //
je tu ešte niekto s podobným osudom :) ???
Majka33
začiatočník

Odoslaťod MaťkaB »

Majka33

srdečne gratulujem a želám, nech si toto krásne obdobie užiješ/ aj ostatné, ktoré sem budete prispievať/ v čo najlepšej pohode.
Ja tiež s nostalgiou spomínam na koniec januára, začiatok februára, a takisto keď my budeme oslavovať 1rok našich detičiek, verím, že mnohé si prídeme prečítať, ako svojich poslíčkov, kontrakcie a pôrody zvládate vy-Októbrovky 2007.Tak držím veľmi, veľmi palce.
MaťkaB
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.