Jún 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Jún 2005

Odoslaťod samka »

Peterka, 300 brusakov, ty si fakt Xena, ani ta tolko necvicila, ja kebyze urobim 300 brusakov tak sa kvoli chrbtici uz nepostavim zo zeme. MOzem iba pilatesove brusaky, tie nezatazuju chrbticu. Peterka, ved ja mam dostat MS az 8.10., takze preto som si este test nerobila. Minuly mesiac som si robila, aj som sa 2 dni tesila , ze som tehotna, ale nebola som. Sa mi stala taka zvlastna vec, urobila som si test, asi po pol hodine tam bola slaba druha ciarka, tak som sa vytesovala, o 2 dni som urobila dalsi, ten uz bol negativny a dostala som normalnu MS, takze neviem, co mal znamenat ten divny test. Mozno, ze po pol hodine ten test iba zoxidoval, lebo ked sa neukaze do 5 min, tak vraj tehtna nie som. Ved uvidim tento mesiac. Ale uz som taka nervozna, hned by som si robila test, ja by som sa testovala aj kazdy den, ani nevies kolko penazi som uz dala na testy :)
samka
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kikinka »

PETERKA, uprimne ti drzim palce pri tvojom usili.
kikinka
expert

Odoslaťod kikinka »

SAMKA, na vacsine testov je napisane, ze po 10 minutach uz vysledok nemozes brat do uvahy. :(
kikinka
expert

Odoslaťod Lila »

:D
Naposledy upravil Lila dňa , celkovo upravené 1 krát.
Lila
expert

Odoslaťod samka »

Kikinka, nakoniec si isla k akemu gynekologovi? Pojdes rodit znovu do stiavnice?
samka
pokročilý

Odoslaťod kikinka »

Ano, mam novy ticker, aj ked datum som si tipla. podla odhadu mojej poslednej normalnej MS, by to mal byt 6tt, ale dr. hovoril, ze som len v 4tt. :D :D aj ked kramy mi prisli asi tak 29 den po poslednej MS, ale hned aj odisli a o tyzden prisli znova. bola som tak povediac zmatena. v 4 tyzdni som mala test negativny, v piatom uz pozitivny. :D :D pri Ninke bolo vsetko jasne, teraz sami to cele nejako nezda :?

gynekologovi som dala druhu sancu, vyhlasil, z bude mat od januara v ofise sono, tak nebudem musiet chodit k nemu sto krat. ak ma nastve, tak odidem na Antolsku.

SAMKA, rodit este neviem kde budem. rozmyslala som o Antolskej, ale to by som musela byt tyzden bez Ninky. ak pojdeme do BS, tam ju ku mne normalne pustia hoci aj na cely den a spavat mozu s muzom na tom hoteli, co je vedlajsie kridlo nemocnice. vyslo by to asi liter za den, 500 za nadstandard a 500 za hotel plus strava. este nie somuplne rozhodnuta. v tej BS bolo fakt super.
kikinka
expert

Odoslaťod samka »

Kiki, ja som bola s Antolskou velmi spokojna, myslim, ze vacsina bab, co tam rodili, ale ved sa este rozhodnes :)
samka
pokročilý

Odoslaťod samka »

Moj gyn. ma UZV priamo v ambulancii, takze som cele tehotenstvo nemusela chodit inde. Ale vtedy to este nevedel nahravat na video, tak sme si raz isli dat nahrat Tami do inej amb. To bol zazitok :) Teraz mi hovoril, ze uz to vie nahravat aj na kazetu, aj na DVD a vie vytlacit aj velike fotky babatiek, taaaaaaaak sa tesim, kedy bude druhe babo, urobime si celu filmoteku :) Tami som si na kazete v brusku pozerala stale dokola a dokola, malo to asi 15 - 20 min, stale ked k nam niekto prisiel, vsetkym sme to pustali :) uz som presne vedela, kedy mavne ktorou rozickou, nozickou, kedy sa otoci :) jaaj a este raz nam nahravali morfolog. UZV to bolo asi 5 min.
samka
pokročilý

Odoslaťod kikinka »

SAMKA, ku komu tam chodis? neodradza ta to mnozstvo zien, malo miesta a vydychany vzduch? :D ale som nejaka rozmaznana co? :D :D :D
kikinka
expert

Odoslaťod cancan »

Caute maminy!
Tak konecne uz aj ja mozem pripojit nase aktualne miery (teda tie Domcove, moje radsej nie :oops: ). Meria 81 cm a vazi 11,5 kg. No celkom slusne, ved papat mu chuti a ja mam potom co vlacit. Mojej doktorke je jedno ci pridem do poradne rano alebo poobede. Ked teraz maly poobede spava, tak to potom ani velmi nestiham. No ale stihli sme to o 14:45 - ona ordinuje do 15:00, ale niekedy zdrhne skor ak musi nieco vybavit.
Baby ja tiez planujem pred druhym babom schudnut - aspon tolko kolko som mala pred prvym. Snad sa mi to podari, lebo pribrat s babom pri mojej sucasnej vahe by nebolo ktovie co.
Zajtra idem prvy krat nechat mojho drobca v materskom centre. O 9:30 idem k zubarovi, manzel robi a nemam ho teda kde nechat. Tam otvaraju o 9:00, tak sa mi to akurat hodi. Uz sme tam par krat boli, ale vzdy spolu. Velmi sa mu tam paci. Tak snad to tam bezo mna nejaku hodinku- dve vydrzi.
Ozaj este musim nieco napisat. Dnes rano som si v kupelni na zemi chystala kopu pradla na pranie, este som sla hladat po izbach, ci nieco nedoplnim. Pridem do kupelky a Dominik chodi po kupelke, berie z kopy pradlo a po jednom - 2 kusoch ho nosi pekne do pracky :shock: . Pekne to tam ukladal, aby nic netrcalo a tak stale dokola. Naplnil mi pracku asi do polovice. Taky bol zlaty, moj maly sikovny chlapcek :lol:
cancan
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.