MENO PRE BABETKO

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: MENO PRE BABETKO

Odoslaťod denisočka »

len tu hadžem výber mena Dari Rolins pre jej dieťatko - teraz je v 10tt -

takže on má že Jonatan a Matilda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod palinka »

matilda mi pripomina tu rozpravku :D

a k alzbete.....u nas v rodine uz nejde, po babicke sa vola moja sesternica a kedze nas je ako hadov (mamina z 11 deti), nechcem,aby sa meno opakovalo. ale paci sa mi,ako ich volaju "za hranicami": liz, lizzie :)
my mame pre dievca sara apple a pre chalpca pavel. ale to z uplen recesie anvrhla moja mamina. moj otec je pavel, svokor pavel a manzel? kto by to povedal....pavel :lol: s tzm sa jednoducho nic neda robit. a jakuba mi zakazali, tak sa volalo nase prasiatko a filip je nas pes :)
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

No a na svet prišlo známym dievčatko s menom OLÍVIA :wink:
Má šťastie, lebo má priezvisko bez "ová" takže to znie spolu veľmi dobre :wink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod najJulinka »

cuchre píše:matilda mi pripomina tu rozpravku :D

a k alzbete.....u nas v rodine uz nejde, po babicke sa vola moja sesternica a kedze nas je ako hadov (mamina z 11 deti), nechcem,aby sa meno opakovalo. ale paci sa mi,ako ich volaju "za hranicami": liz, lizzie :)
my mame pre dievca sara apple a pre chalpca pavel. ale to z uplen recesie anvrhla moja mamina. moj otec je pavel, svokor pavel a manzel? kto by to povedal....pavel :lol: s tzm sa jednoducho nic neda robit. a jakuba mi zakazali, tak sa volalo nase prasiatko a filip je nas pes :)

U našich sa okrem iného mačky volajú aj Monča a Zuza... No kto by to povedal, že švagrinu mám Monču a bratova priateľka (čiže skorošvagriná) je Zuza :lol: :lol: :lol:

Matilda mne zas pripomína tú pesničku... Taká o Matilde... Staršia trošku v angličtine spievaná...

Jonatan sa mi páči... A povedala by som, že by sa hodila k tej Apple, lebo mne meno Jonatan pripomína Jonatanky (druh jabĺk - také mňam mňam) :wink: :lol: :lol: :lol:
najJulinka
expert

Odoslaťod palinka »

neda mi to.....dozvedela som sa o mladom muzovi s celkom zaujimavym menom:

Ignaz Xaver Evald Glenz

najvacsiu haluz z neho maju studenti an "mlynoch", pretoze chcel mat uvedene na ubytovacom preukaze cele meno :D
palinka

univerzalna upratovacka. zas a znova. milujem ten film :)

expert

Odoslaťod najJulinka »

No ja by som tiež chcela mať celé meno uvedené :wink: Na mnohých veciach je to dokonca dosť potrebné... Však aké problémy vedia narobiť ak náhodou v nejakom doklade nie je pomĺčka medzi menami a má byť alebo opačne ak je pomĺčka a nemá byť... Tak si viem predstaviť ako by tam chýbalo toľko písmen :roll: Chudák asi nevie, že je to zdrap papiera v podstate ten ubytovací preukaz a nie nejaký dôležitý dokument... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inak známa má syna menom DARKO a teraz druhému synovi dali meno RADKO - pekne to spolu vyzerá :wink:
najJulinka
expert

Odoslaťod Noneli »

Tak ja mám vybrané:
dievčenské: Nela, Nina a Sára
chlapčenské: Nicolas, Alex a Jakub

Ešte netušíme čo to bude. :-)
Noneli
začiatočník

Odoslaťod aaadrika »

Ahojte, my čakáme dve dvojvaječné dievčatká, práve sme v 19tt. Začala som dávať dokopy mená, ktoré sa mi páčia. No je ich veľa a potrebovala by som niečo čo sa hodí pre dvojičky, niečo čo je charakterovo podobné, ale predsa nie príliš "škôlkársko - rýmovačkovské"
Toto som zatiaľ zo seba vysúkala: TAMARA+AMIRA
No tak veľa toho nie, že?! Sme z dvojjazyčného prostredia, slovensko-maďarského a potrebovala by som také mená skôr medzinárodné!Hmmmmmmmm. Naše priezvisko začína na G.
Máte niektorá nejaké nápady, alebo čo poviete na ten môj? Za pomoc dopredu ďakujem :wink:
aaadrika

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod Bambit »

My máme tiež doma dvojičky a volajú sa Vanesa a Denisa. Veľmi sa im hodia. Tiež sme sa narozmýšľali nad menami a nakoniec prišla bratova manželka a tá nám ich poradila. My sme veľmi spokojný.
Bambit

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.