Júlovčatká 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Júlovčatká 2007

Odoslaťod SlavkaPO »

Ahojte žienky!
Nájdu sa tu nejaké tehulky, ktoré len pred nedávno tak ako ja zistili, že budú mamičkami v júli 2007? Ak ano, pridajte sa, napiste svoje dojmy, ako vam je, ci uz mate za sebou prvu kontrolu a tak...
Ja som si robila tehu test na dva krat, obe to potrdili dost skoro a mam priznaky presne ako pri prvom tehu. U lekara som este nebola.
SlavkaPO

konecne piatok

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod SIS12 »

Ahoj Slavka, ja som z juloviek 06 a veru uz sme dlho cakali, kedy bude zalozeny novy rocnik 07. Prajem tebe aj vsetkym dalsim, ktore tu postupne pribudnu, pohodove tehotenstvo s uspesnym koncom a UZITE SI TO :wink:
SIS12
expert

Odoslaťod SlavkaPO »

Vdaka Sisi, aj za vsetky ostatne tehulky, kt. sem zajdu pozriet. S odstupom casu ako vnimas otehotnenie takto na jesen, resp. do zimy plnej chorob? A letne babetko je super vec vsak? Prve mam totiz decembrove...teraz to vyzera podla PM na 5.7.2007...
SlavkaPO

konecne piatok

začiatočník

Odoslaťod kroki »

Jeeeej julovky 2007 - zavidiiiiiiiiiiiiiiiim, ale v dobrom, drzim vsetkym palce :lol: :lol:

Slavka - do leta, je to super vec, nemusis zhanat kozuchy o 3 cisla vacsie, aby si zakryla brucho a tiez som si uzila s malym krasnu, dlhu teplu jesen na prechadzkach :D Nejaku virozu som aj ja prekonala v januari, ale staci si davat viac pozor na seba , urcite tu zimu zvladnes....no a cez vianoce mi byvalo zle, tak som aspon nepribrala :wink:
kroki
začiatočník

Odoslaťod maminika »

Babulky ja som vravela, ze sa im sem nanominujeme :D :D :D ale ja uz padaaaaam....
Len naozaj vsetko dobre a bez problemikov....

Ja mam dve julovciatka po sebe a je to celkom fajn :D a este ako ty mas na zaciatku... tak uplna pohoda, lebo si cele leto pekne uzijete :D
maminika

Aké nádherné je mať deti...

expert

Mood: Happy
Obrázky: 2

Odoslaťod SlavkaPO »

Kroki, dik za odpoved, ja sa trosku tej jesene a zimy obavam, lebo ucim a vies si predstavit kao je to v skole, ale snad bude vsetko ok. A uz mi je tiez zle, paradne ma napina hlavne po veceroch, pri prvom som to nezazila...
SlavkaPO

konecne piatok

začiatočník

Odoslaťod SlavkaPO »

Niki, mas nadherne deticky a mas moj velky obdiv...a co kludne sem pridte kedykolvek....
SlavkaPO

konecne piatok

začiatočník

Odoslaťod Lucinda »

Slavka,tak aj ja by som ti rada zaželala všetko naj k // na testíku....tiež je rok od toho čo som si ich našla ja....termín som mala presne 1.júla no nakoniec sa Maximko poponáhlal na svet o 2 dni skôr :wink: :wink: :wink:
bábätko v lete je super,,,,a kedže už čakáš druhé,určite vieš do čoho ideš :wink: držím palčeky :wink:
Lucinda
expert

Odoslaťod SIS12 »

SlavkaPO píše:Kroki, dik za odpoved, ja sa trosku tej jesene a zimy obavam, lebo ucim a vies si predstavit kao je to v skole, ale snad bude vsetko ok. A uz mi je tiez zle, paradne ma napina hlavne po veceroch, pri prvom som to nezazila...

Slavka, nic sa neboj, presne ako napisala Kroki, vlastne same vyhody ta cakaju a medzi nami bolo tiez zopar uciteliek, napr. aj ja a nic som nechytila (aj ked pravda je, ze od aprila som uz bola doma, al to uz bolo po zime :wink: ).
Jaaaj, tak by som sa sem pridala...zeby som si kupila testik, ci sa predsa len nezadarilo... 8)

Mirenka, hec, predbehla som ta :lol:
Nikoletka, trosku sme tu obsadili diskusiu??? :wink: No aspon tu Slavka nebude sama, zatial :wink:
SIS12
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.