drevene hracky

Dlhé zimné večery doma, horúce letné dni na lúke, chrípkové týždne v postieľke alebo námorné výpravy vo vani. Každá máme svoje vyskúšané triky na detskú zábavu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: drevene hracky

Odoslaťod zue » So 23.Sep. 2006 19:07

Je tu este nejaky fanusik drevenych hraciek (okrem mna)?
Kam chodite nakupovat? Prihodte fotky ake mate krasne hracky. Mate aj manzela co vystruzlika? Moj bohuzial nie
:( ALe drevene hracky milujem, podla mna su hodne investicie, lebo preziju generacie. Prihadzujem maleho momentalne najoblubenejsie vozik na tlacenie.

Ozvite sa aj mamicky zo zahranicia!
Prílohy
obrazky 015.jpg
Tri sviste:
Neal (silny muz) september 2005
Aili (ziarive svetlo) september 2009
Liam (bojovnik so silnou volou) marec 2011
Obrázok používateľa
zue
expert

Založený: Pi 20.Jan. 2006 6:04

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zik » So 23.Sep. 2006 19:33

Ahoj Zue,pripajam sa do klubu :wink: Mne sa velmi pacia drevene hracky,vzdy ich obzeram po jarmokoch.Sem-tam aj nejaku malemu kupim,ale su velmi drahe....To autck tvojeho maleho je perfektne....!j
zik
začiatočník

Založený: Ut 01.Nov. 2005 17:26

Odoslaťod Ina » So 23.Sep. 2006 19:36

Ahoj Zue,penna fotka,s manzelom :wink: Aj ja zboznujem drevene hracky, a ked kupujem darcek tak bud latkovu alebo drevenu hracku. Moj chlapec je LEGOvy,zdedil to po tatovi,ale ma v izbe manusky,latkoveve vecicky,ktore im posiem. Ja som zacala sit latkove vecicky,na drevo nemam,ale by som chcela naist niekoho,kto vyraba krasne drevene hracky. Jedna zena predavala v Ba velmi vkusne vyrobky z dreva,ale ten obchod zrusili :cry: ,asi im to neslo. Na Rolandovom namestii v Ba predavaju rozne zaujimavosti z dreva,ked zacnem zariadovat izbu,tak tam, urcite, kupim chlapcom hracky. Momentalne mame len drevene kocky.
Maly ma krasnu hracku,ja chodievam niekedy na stranky HABY,mame od nich koberec,darcek,aj na ine stranky,kde sa predavaju podobne hracky,a slintam. U nas taketo nedostat.
Obrázok používateľa
Ina
expert

Obrázky: 0
Založený: Ne 13.Nov. 2005 0:26

Odoslaťod Iris » Pi 29.Sep. 2006 21:39

Moja znama mala pre synceka nadherne jednoduche drevene odrazadlo - neviete mi poradit kde by som mohla take kupit? Na znamu bohuzial nemam aktualny kontakt. Bolo nadherne.
Iris
expert

Založený: Po 21.Aug. 2006 7:27

Odoslaťod majina BA » Ne 01.Okt. 2006 13:04

ja som asi najkrajsie drevene hracky ever videla vo francuzsku a boli to krasne farebne vecicky od vymyslu sveta, od malych auticok po hojdacie koniky a kravicky, puzzle, no proste uzas......cena sice zodpovedala miestnym zarobkom...ale pokochat som sa musela.....
takze ak by som chcela vyrazne investovat, urcite by som sa poohliadla v zahranici/....
inak drevene hracky mam tiez velmi rada, samko je v tomto vdacny typ a pohra sa v podstate s cimkolvek /momentlane naj su varesky!!!!/, ale ma dost rad drevene puzzle zvieratka, ucim ho vkladat ich kam patria a vesely skladaci vlacik /ten ale nie je moj oblubeny, lebo uz som nan asi 2x stupila a boli to jak slak!!!/ :wink: :lol:
samko /05-2005/, misko /04-2008/
majina BA

v strese, ale stastna

expert

Mood: Happy
Založený: Št 12.Jan. 2006 22:07

Odoslaťod Slavka a Barborka » Ne 01.Okt. 2006 17:30

My sme teraz chodili dost po jarmokoch, a tam som videla kooopu kraaasnych drevenych hraciek. Bohuzial, nezobrala som si ani jednu jedinu vizitku, takze netusim, na koho sa obratit. Mali domceky pre babiky, kompletne zariadenie (vratane vesiakov na saty :wink: ), male stolicky, stolik , no super. Tak ak by tu nahodou bol niekto, kto vie nejaky kontakt, prosim, podelte sa, idu vianoce... :lol:
Slavka a Barborka
začiatočník

Založený: Ut 31.Jan. 2006 19:09

Odoslaťod danirose » Ne 01.Okt. 2006 22:09

..my mame hrozne rady drevene hracky - mame velky dreveny dom,pociatdlo,vselijake ine hracky a hrozne hrozne sa nam pacia hracky znacky ostheimer,mame leva a to sa teda pozna kvalita,lebo mame aj ine hracky z dreva,ale nie je drevo ako drevo....
danirose
expert

Založený: Ut 08.Nov. 2005 0:32

Odoslaťod salexx » So 07.Okt. 2006 13:12

Ahoj ZUE, my máme tiež velmi radi drevenné hračky a vlastne drevo ako také. Prosím Ťa odkial máte ten vozík? Je naozaj super, my sme z NItry a tu som nič podobné nenašla. Koľko stál? Ďakujem za info a pekný deň.
Kont. salex@templus.sk

salex
salexx

Založený: Ne 09.Apr. 2006 10:36

Odoslaťod zue » St 11.Okt. 2006 21:34

Ahoj Salexx, priamo ten vozik z fotky nebol kupovany na SVK. (www.woodentoys.com)
Ale inak viem co urcite na SLovensku maju su krasne drevene hracky PLAN TOYS, lebo maly dostal auticko. Pozrite si stranku www.plantoys.com
Ten vozik by ti inak na objednavku v stolarstve mali urobit, je uplne jednoducho skonstruovany. A kocky dovnutra by si dokupila zvlast.
Nemecka firma HABA, kt. vyrobky je uz na SVK dostat vyraba tiez vozik na tlacenie z dreva. Oni maju celkovo svetove veci, ja som skupovala takmer vsetky modely pre najmensich. Tu je ten vozicek a inak sa mrkni na www.haba.de
Prílohy
vozik.gif
Tri sviste:
Neal (silny muz) september 2005
Aili (ziarive svetlo) september 2009
Liam (bojovnik so silnou volou) marec 2011
Obrázok používateľa
zue
expert

Založený: Pi 20.Jan. 2006 6:04

Odoslaťod slniecko » St 11.Okt. 2006 21:59

Hracky z woodentoys som v lete obdivovala v KE v takom obchodiku na namesti, takze sa asi dovazaju aj k nam.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nápady, hry a tipy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.