Re: mlade mamicky

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod Kalea »

:wink:
Naposledy upravil Kalea dňa , celkovo upravené 1 krát.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea »

V skutočnosti to tam vyzerá vlastne ešte krajšie. Fotoaparátom sa nedá až tak zachytiť celková atmosféra.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Kalea »

A ešte.
Kalea

expert

Odoslaťod Kalea »

Posledné.
Kalea

expert

Odoslaťod nina87 »

Katka a Leunka píše:NINKA, MATULA - kde ste?

ahoj katka,sledujem vase prispevky,ale len tak narchlo,ze nemam cas ani pisat.....
ale vsetkych vas pozdravujeme a v tomto premenlivom pocasi hlavne detickam prajeme aby boli zdrave :)
nina87
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod Lila »

Katka suuupepeer. Detičky tiež nejako povyrástli. :wink: Zdá sa mi, že sa aj na seba niektoré podobajú. 8)
Lila
expert

Odoslaťod Svetluska »

Katka,ty potvorka...Ty vies ako prilakat napisat :) Pekne od teba ze na nas myslis..Samozrejme ze je uz Terezka v poriadku...Hned ako jej to napravili to uz mala ok a normalne s ruckou hybala...To je napravene za par sekund..Aj preto ma dorazilo ze im bolo zatazko jej to spravit prednostne,ked sme tam uz hodinu plakajuc cakali a ostatni boli na kontrolu...Ale nejdem sa uz rozculovat.Dost ze mala spi a tu zas hluk ako hova.do...Menia opat potrubie pod domom,buchaju s trubkami,pilia,zvaraju...Do toho helikoptera a mala spi.A susedia hadam uz 4ria prerabali.Ja vzdy len precitam a nenapisem,trochu sa musim venovat kazdy den mimibazaru,predavam tam nejake veci,po detoch,moje...Nech aspon nejake korunky pribudnu,tak to musim sledovat,odpisovat,aktualizovat,...A nejaka som aj bez nalady.Muz rano odletel na sluzobku na 3 dni,tak som s detmi sama.Teda Misko je v skolke.Inak sa snazime mat stale program aj v tomto dazdivom pocasi.Ale uz by mohlo veru prestat prsat :!: Vyzera to ze ste mali super vylet,to ste boli teraz dakedy v Chorvatsku?Uz sa asi nedalo kupat,vsak??Mas krasne baby Katka,mas byt na co pysna!!!A vobec nevadi ze neni chlapec,mne sa nahodou velmi paci ked su same baby,chichi...Keby som mala este jedno-dve deti tak by som si priala dievcata :lol: Aj chlapci su fajn a som rada ze mam aj chlapca,ale radsej viac bab ako chlapov pokope,no nie? :lol: 8) A co inak porabas tieto dni>?A ako sa inak mate,muz poslucha??? :wink: :) Drzte sa,ahojte vsetky!
Svetluska
expert

Odoslaťod Svetluska »

A pridavam aj fotky,tentokrat sa mi podarilo Terezku super nafotit,az pozriete bude vam jasne co je to za potvorku :D Vsetky poozy,grimasy ovlada...Tak som ju konecne pri nich zachytila :lol: Ahojte! TEREZKA:
Prílohy
DSC00478.JPG
(31.6 KiB) Stiahnutá 1829 krát
DSC00476.JPG
(34.61 KiB) Stiahnutá 1902 krát
DSC00475.JPG
(34.75 KiB) Stiahnutá 1846 krát
Svetluska
expert

Odoslaťod Svetluska »

Tu je za milucku :)
Prílohy
DSC00485.JPG
(33.04 KiB) Stiahnutá 1817 krát
DSC00483.JPG
(32.63 KiB) Stiahnutá 1821 krát
DSC00482.JPG
(32.43 KiB) Stiahnutá 1850 krát
Svetluska
expert

Odoslaťod Svetluska »

GRIMASYYY
Prílohy
DSC00481.JPG
(32.82 KiB) Stiahnutá 1810 krát
DSC00480.JPG
(29.87 KiB) Stiahnutá 1829 krát
DSC00486.JPG
(35.29 KiB) Stiahnutá 1813 krát
Svetluska
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.