Májovčatká 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Májovčatká 2007

Odoslaťod eva_a »

Dakujem Vam vsetkym za pozitivne nalady a povzbudenia. Napriek tomu sa s Vami lucim :cry:
Dnes rano na ultrazvuku to bolo jasne, ked fazulka merala iba 11mm, rovnako ako pred tyzdnom. Zajtra teda idem na vycistenie. :( :(
Pri troche stastia mozno stihneme oktober 2007... :idea:
eva_a

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Bibinka »

Evička, aj mne je to veľmi ľúto. Aj som si poplakala. Ale ber to tak, že to tak malo byť a že teraz budete mať nad sebou malého anjelička, ktorý Vás bude strážiť. A držím palce, aby to na budúce dobre dopadlo.
Bibinka
začiatočník

Odoslaťod nealy »

Ahojte babenky,
no je to super vas citat,tak mala mi zaspala a nasla som si casik,mam pocit,ze posledne dva dni sa to lepsi s mojou unavou,ale natahuje ma furt,hlavne vecer,verim ze to prejdeee..
Jeee,vitam nove tehulky a fazulky,gratulujeeeem a opatrujte sa! Veru dobre padne si pokecat,este ze sme sa tu nasli vsetky ,vzdavampoctu tomu,kto tuto diskusiu zalozil ;-)

Adena,hihih som sa nasmiala,tak ma to potesilo,to je super,ze si to tak preskocila hihhihi supeeer!!!
Macka, aj ja sombola tehulka v lete,a mala som len jedny tehu saty a inak som nosila hocco veru...mala sa narodila sice v decembri,ale posledne tri mesiace som prelezala,tak len jedny gate mam na traky,no al evcera som zistila pri upratovani skrine,ze uz mi je vsetko normalne uzke ;-( a to sompribrala len 1 kg,ale mam hrozne nafucane brusko..ale kedze chodim na super stranocku www.mimibazar.sk,odtial nakupujem aj malej,tak som tam objavila super tehu gate za 350 a aj tricenka,tak sa na ne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,vzdy som bola s tovarom spokojna,veci jak novucke a lacne,ved to neva,ze su po niekom,ked neni vela koruniek,clovek za malo vela nakupy,tak nakuknite,keby ste chceli ;-)
Kocenky,s tym alkoholom si nerobte starosti,no to clovek nikdy dopredu nevie,kedy uz je fazulka,ved to nebolo schvalne,a tak malo neuskodi,nebojkajte sa,ja tiez nepijem jak je rok dlho a zrovna ked uz bola fazulka a nevedela som o tom,tiez sme oslavovali a dala som si vinko aj fernet;-( ale verim,ze vsetko bude ok...
Co sa tyka cinskeho horoskopu,tak moc mu neverim,podla neho som mala mat chlapa ;-) a mame princeznu,a teraz mi znova vychadza chlapec,tak neviem..ale chute mam jak predtym pri livinke,na bryndzu,mliecne vyrobky,kazdy den si robim meltu alebo kakao,vcera som si robila krupicnu kasu,sa smejem ake mam chute ;-) zvasca na sladke ;-) tak uvidime co to bude,neviem sa dockat!!
No co sa tyka mien,mala som problem pri prvom tehulkovani vybrat chlapcenske meno,ani teraz neviem,musim posnorit!

Ideme sa s fazulkou napapkat,tak nech sa vam dari,pekne papkajte aj vy,oddychnite kedy sa da,nech uz ste z prace doma a ak mate deticky,nech vam daju troska vydychnut,aj ja to idem vyuzit,zakial to moje sidielko buvka,papapa cmuk
nealy
pokročilý

Odoslaťod nealy »

Evinka moja,
je mi to hrozne luto ;-(((((( moc stiskam na dlialku...aj my mame tam hore anjelicka,tak aspon budu spolu!Viem ako sa musis citit,je to tazke a moc moc,ale ver mi,aj ja som si vravela,ze asi to tak malo byt a tento anjelicek pripravi cesticku pre druhe babenko,ktore sa tam dobre usadi a bude krasne rast,moc moc drzkame palceky,verim,ze budete mat stasticko a mozno o tri 4 mesiaciky sa vam zadari,potom pekne papkaj kys,listovu,drzkaaaaaaaaaajte sa,papa evik
nealy
pokročilý

Odoslaťod catherine »

evi, naozaj mi to je uprimne luto :(
catherine
expert

Odoslaťod AnkaO »

Evka, moja....to je mi luto...je to smutne....ale zial, aj take sa stava...drzim palce aby to vyslo cim skor a hlavne aby sa fazulka udrzala az do konca, aby bolo vsetko ok...viem ze je to tazke, v maji sme mali podobny osud...

Juli, my mena uz mame....teda uz boli vybrate skor ako sme pocali....tak dievcatko bude Dorotka a chlapec Šimon....teda bud to, abo to...

Mne bolo vcera celkom dobre...teda byva mi aj lepsie, ale dalo sa...ani poobede som nespala a v poho, tak hadam svita na lepsie casy....

a vitam nove tehosky....ale nas tu je, to je super........SoVkaaaaa...hodis prosim zas tabulku, ked budes mat cas? Zas stracam prehlad
:oops:
AnkaO
pokročilý

Odoslaťod SoVa »

Ahoj, ahoj!
Evi, velmi ma to mrzi :cry: . Prajem vela sil a krasne zdrave babetko v oktobri 2007. Pa.
SoVa
pokročilý

Odoslaťod SoVa »

Ahoj, ahoj!
Vitam nove tehulky Janicuuu a Juuuliu (velmi sa mi pacia vase prezyvky :wink: ).
Anka, velmi zavidim, ze uz mate vybrate mena, vsimla som si uz predtym na tickeriku, u nas to bude este trvat asi dost dlho, najma na chlapcenskom sa nam je velmi tazke dohodnut.
Tak ma napada, ze tabulku budem asi musiet viac prerobit, tak by som tam dala aj datumy narodenia tehuliek a vybrate mena. Suhlasite?
Tehotenskych veci mam tiez pomenej, lebo pri Danielke som bola najviac tehotna na jesen, tak asi budem musiet co to aj dokupit. Zatial sa este zmestim, len mi uz nie je vsetko dost pohodlne. Ked zacem byt zufala, zautocim na mamin satnik :wink:.
Adena, no teeeda, takto sa predbenut :shock:, gratulujem a tisko zavidim :oops:.
Janocka, tiez som vcera bola na kurze, len uplne o inom. A co vlastne porabas, kde nie si pri pocitaci?
Ozaj, keby bola ta tabulka na vypocet pohlavia pravdiva, asi by som tu s vami nedebatila, bola by som totiz chlapec, alebo predsa :lol:.
Drzte sa, pa.
Prílohy
majovcata.gif
(12.61 KiB) Stiahnutá 4101 krát
SoVa
pokročilý

Odoslaťod Vevinka »

Evka, je mi to naozaj velmi luto... ale ako baby pisu, mate teraz hore anjelicka, ktory pripravi cesticku pre dalsie bebe, mooooc drzim prstiky, aby ten oktober 2007 vysiel, drzkaj sa mi!!!!!
Vevinka
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.