apríl 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: apríl 2007

Odoslaťod ebka »

Ahoj baby, tak ja sa ozývam po 100 rokoch, veľa práce a v robote mi dávajú robiť také nezmyselnosti, no proste jak naschvál, odkedy som tehotná tak im úplne šibe (teda starej dievke - šéfke). Otvorili sme u nás nové materské centrum, tak mám veľa práce aj s tým. Máte s tým nejaké skúsenosti? U nás máme zatiaľ len herňu, uvidíme, ako sa to tento mesiac rozbehne a potom budeme riešiť aj iáné aktivity.
Hromka, aj ja budem rodiť na Antolskej. Kedy sa chodí na tú predpôrodnú prípravu, na to cvičenie. To sa začína asi až neskôr.

čaute a majte sa pekne :lol:
ebka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ivus80 »

Caute,
baby, dopocula som sa, ze posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden na monitor, viete nieco o tom? Ide ma porazit pri myslienke, ze kazdy tyzden sa dotrepem do ZA, do porodnice, pockame si, kym sa dame dokopy tri, potom nas zoberu na porodny sal a tam si pobudneme kazda minimalne 20 min., t. j. ak sa dostanem na rad posledna, tak tam stravim minimalne hodinu. Je to aj u Vas taka novota, ci to len Zilina chce byt zaujimava?
Som zvedava, kde dam starsieho. Vsak ich to hned prejde, ked ho budem musiet zobrat so sebou a z porodnych sal im spravi kolnicku na drevo :roll: Alebo svokra kazdy tyzdne pobezi do ZA a bude sa bavit s vnucikom, kym ja budem sledovat a pocuvat, ako bije srdiecko mojmu drobcovi. Esteze je v ZA Hypertesco s rybickami a zadarmo autobusom :lol:
Tak sa majte krasne, idem este cosi porobit, kym sa mi certik zobudi a pojdeme vonku, dnes je uplne uzasne krasne super.
Pa
Iva
ivus80
expert

Odoslaťod oswa »

ahojte baby..tak jeden den citania som vynechala a mala som co dohanat...

Vivien: ideme na ovnako na testy AFP..a 24.10.budem mat UZV,mala som ho mat toho 18.10. (lebo moj doktor je na oddeleni,takze ma k dispozicii sono),ale prehodila som to na utorok,koli manzelovi,aby videl potomka, lebo ho starsne chce vidiet..a popravde aj ja...nech vidim,ze je vsetko o.k.

MajkaLa...no v praci sa da zatial, povedala som si,ze nikto ma nevytoci,ani keby co bolo a chvalabophu tento tyzden sa mi to podarilo:-)) Ja sa priklanam k nazoru Noriky, ak nejako vyrzne nepadnes na plate,ale aj keby,tak nevadi..aby si sla na to menej stresujuce pracovisko...nestoji ti to za to..ale musis si to sama v konecnom dosledku zvazit sama...

ivus80..ano,je to pravda, posledne 8-9 (tehotensky) mesiac sa myslim chodi kazde 2 tyzdne na poradnu a posledny mesiac kazdy tyzden,sleduju sa ozvy babatka,prietoky a tak...Ked musis dochadzat, mas to tazke..

Co sa tyka pohybu, tak ja chodim do prace peso,mam to tak denne 2-3 km a poviem vam,ze je to ine,ako doma lezkat na PN :D
Ked pridem domov,necitim si kriziky..tie ma bolia paradne...

Norika, dik za tip, ked nadide cas,pojdem aj ja mrknut do ZH,ani som nevedala,ze je tam taka prdajna..Neviete o nejakej v Prievidzi??

Tak sa mavajte a pioste ,co noveho...
Ozaj, vcera som bola na tom sone srdca, koli buseniu, a doktor bol zlaty,ze som im vyrazne znizila vekovy priemer pacientov 8)
Ale nastastie, srdiecko bije ako zvon, tak ako ma...takze to bude asi vrodena dispozicia..Tak sa majte a opatrujte sa:-))
oswa
expert

Odoslaťod Norika B. »

ahojte,
pisem narychlo, kym mala dovoli, dnes nespala cez obed a je uz dost mrzuta, ale musime to nejako vydrzat do vecera, vonku uz byt nechce...
oswa zajtra idem do prievidze, tak skusim zistit kde sa tam da kupit nieco tehu, urcite sa da, len ako tam nebyvam, stracam prehlad..
ivus ja mam tiez "cvicenie" s hrabanim listia :D , mame na dvore tri orechy, ale otriasat by som ich na strom veru nesla, ked uz tak muz, s malou sa bavime a viackrat denne zbierame oriesky, velmi jej aj chtia take cerstve, cistene od supky, tak kym sa hra na piesku, cistim... mam rada toto obdobie jesene
koncim, telefooon
Norika B.

Odoslaťod Norika B. »

baby poslala som na pobox foto bruska :wink:
Norika B.

Odoslaťod katy22 »

ahojte dievcata

ja som dnes mala poradnu, maicke je nastastie v poriadku, uz len aby to vsetko dobre dopadlo. s doktorom sme sa pobavil, lebo som sa stazovala, ze ma picha jazva na bruchu. a on na to, ze " to je ako vo filme vesnicko ma strediskova ked hrusinsky odpovedal tomu starkemuu, aby siel do pelhrimova a prezrel si tam krematorium nech vie do coho ide' ( nie je to podrobne, ale tie, ktore to poznate, viete wo co gou i :wink: ) tak sme sa nasmiali.
aj som si malinke odfotila, skusim to pripojit.
prajem vam pekny vecer
katy22
expert

Odoslaťod vivien »

Ahojte :D
Norika kukla som do poboxu, krasne brusko :D Mala je podarena :D Ako s kojenim?
Katty peknucka fotka :D , babetko si tam spokojne lezka :wink:
Tak ja som si dnes bola pre tie tehu gate, boze to je ulava :D , nic netlaci, super :D
Baby viete na co som dnes dostala chut? Na VINEU :roll: , uz som vipila asi 3 pohare, normalne sa obracaju bielka v ociach, az sa vyzivam, mnam :D
Inac vcera som si po dlhej dobe dala paradajku, to som veru nemala robyt :? , cely vecer som obymala misu...
vivien
začiatočník

Odoslaťod oswa »

Baby..ja neviem,ako ist na ten p.o.box :oops:
Please..help!!
Kam mam zadat to prihl.meno a heslo??
oswa
expert

Odoslaťod vivien »

oswa píše:Baby..ja neviem,ako ist na ten p.o.box :oops:
Please..help!!
Kam mam zadat to prihl.meno a heslo??

Oswa poslala som ti ss :wink:
vivien
začiatočník

Odoslaťod MajkaLa »

Jaj, tak som rada...Ultrazvuk dopadol dobre...som teraz v 11 tyzdni a baba uz ma 5.22 cm a krasne mu bilo srdiecko. Mam aj fotecku a ked mi manzel nascenuje ten obrazok, tak vam ho vsetkym poslem tiez.

Kathy, krasna fotecka, tesim sa s tebou.
Vivien: tiez som mala strasne chut na Vineu, aj mi ju tu manzel v Toronte zohnal...a trosku mi rob kyselinu...ale inak ju mam tiez strasne rada...ze vraj je tiez velmi dobra pri Kojeni..ale to mam iba od kamarata...tak neviem, ci to tak naozaj je. a k tym paradajkam, na zaciatku tehotnosti som ich doslova zrala.....furt a teraz ich bohuzial nemozem, tiez sposobuju strasnu kyselinu..a nemam na nich chut.
Oswa: tesim sa ze vsetko je o.k. so srdieckom a ze sa citis fajn v robote super
Ivus80: Tiez aj tu v Ca sa chodi posledny mesiac kazdy tyzden k doktorovi.
Dievcata, dakujem vam za odkazy ohladom tej roboty...tak som sa dohodla aj s doktorkou..ze ma skusi este nechat doma 3 tyzdne a potom pojdem do roboty..ale inej, nejaka administrativa - s minimalnym kontaktom s klientami...co som strasne rada...dufam, ze mi to odsuhlasi poistovna a moj zamestnavatel mi ponukne ine kludnejsie miesto..

Majte sa krasne, nech nam pekne nase babatka rastu a tesia sa s nami..
Pa,pa
MajkaLa

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.