marec 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: marec 2007

Odoslaťod evik »

ahojte babulky

dlhsie som sa vam neozvala, ale nedalo sa, mame tu v robote blazinec... Zato si pravidelne citam, co pisete a porovnavam :D :D :D

Ja uz mam pomerne velke brusko - teda, mne sa zda strasne velike :D - a drobcek kope ostosest, mam z neho obrovsku radost!!! Tiez teraz na mna lezie nejaka choroba, brrrr, radsej keby ma obchdadzala, lebo mam toho strasne moc na plane :D

Hmmm, kocik este nemam vobec vyhliadnuty, ani som nebola pozerat, ale urcite vbehnem do nejakeho bazaru v Ziline.

Ozaj, kedy sa chystate znova na sono? Ja idem na buduci utorok, mozno sa nam ukaze spravnym predkom a budem vediet, ci je to chlapciatko ci dievcatko :D :D :D
evik
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod tinulik »

Caute babky,

no ja som si konecne mohla vydychnut a spokojne si sadnut k notebooku.
Svagrinku v noci odviezli do porodnice, od rana som sa jej nemohla dovolat ... taka som z toho bola nervozna, ze co a ako. Konecne som sa dovolala do nemocnice a vsetko je OK :lol: :lol: :lol: hura !!!

tinka
tinulik
pokročilý

Odoslaťod Peťulka »

super tinus.

Babky dnes to tu naozaj akosi stoji!!!!!!!!
Peťulka
expert

Mood: Happy

Odoslaťod Lucia20 »

Peťulka píše:super tinus.

Babky dnes to tu naozaj akosi stoji!!!!!!!!

ahoj petulka. tak to nejak rozhybeme nie?
Lucia20
začiatočník

Odoslaťod jajka »

Ahojte všetky,
tak ja sa hlasim aby som to tu trosku ozivila.
Fazulka - ja tiez este necitim pohyby, aj ked brusko mam teda poriadne velike, a tiez kazdy den cakame aj s manzelikom ci konecne kopne, asi si budeme musiet este pockat, v mudrej knihe som citala, ze ako prvorodicka by som mala pohyby citit okolo 20 tt, tak cakam ze snad buduci tyzden

Ja idem v pondelok na poradnu, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku a snad sa aj dozvieme ci budeme mat dievcatko ci chlapciatko.

Petulka - chela si vediet co bolo na cviceni, takzemoc sme toho odcvicit nestihli, lebo prisla jedna mamicka so 4-mesacnym chlapcekom aukazovala nam spravne kojenie a tiez rozpravala o vsetkych uskalicach kojenia a tak. bolo to velmi zaujimave a dokonca tam boli aj dvaja oteckovia ako pozorovatelia :P
Inak TRENCANKY v nedelu o 2 bude exkurzia na porodnici, mame sa stretnut o 2 na vratnici a odtial zavolat, aby nam povedali ci mozeme ist hore. Samozrejme, ze ak budu vsetky saly plne, tak nas nepustia.
A aj v pondelok o 2 bude v nemocnici prednaska o prirodzenej vyzive novorodenca o starostlivosti o novorodenca a budu ukazovat aj novorodenecke oddelenie a tie co nemozu prist v nedelu na tu exkurziu, tak by im tie porodne saly ukazali v pondelok (zase plati, ze ak nebudu obsadene).
jajka
expert

Obrázky: 2

Odoslaťod Lucia20 »

ahojte, ja uz citim pohyby nejake 4 tyzdne, ale to je tym, ze uz viem ako to ma vyzerat. nas drobec je riadne ukopany. prvorodicky mozu citit pohyby ovela neskor. ja som pri lucke dokonca citila az niekedy okolo 5 mesiaca. a az ked som zistila ze toto su pohyby, tak som si bola ista ze toto som citila uz dobre 3 tyzdne predtym. pochopili ste to? no je to tak divne napisane. :lol:
Lucia20
začiatočník

Odoslaťod Peťulka »

JAJKA - diky za info. To muselo byt zaujimave!!!

A ta exkurzia. Chcela by som to vidiet. Takze v nedelu o druhej poobede na vratnici nemocnice.....ze? Ak sa mi podari, budem tam. Ty pojdes?
Peťulka
expert

Odoslaťod Peťulka »

Posielam Vam obrazok mojej Sallynky, takto si na mna niekedy lazka. No nemam ja uzasneho hafana-kamarata? Momentalne mi casto lezi na brusku, tak sa jej pytam, ci tam nieco neciti? Predsa len, psy toho vicitia viac ako ludia. Ale nechce mi nic prezradit...... :lol: :lol: :lol:
Prílohy
Peťka a Sally4.JPG
(68.99 KiB) Stiahnutá 7406 krát
Peťulka
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.