Spanielsko

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Spanielsko

Odoslaťod cielito »

ahojte maminy,potrebujem radu :?
ked uz mam vybaveny ten zeleny zdrap papiera,ze som resident a mam slovensky eurovodicak a spanielske auto,co mam robit?totiz,residenciu mam tak mesiac,dovtedy som mala len to N.I.E.(aj teraz ho mam len na inom papieri :roll: ) a auto mam tiez tak 2mesiace a poistku mi urobili normalne,ked som im ukazala N.I.E. a moj vodicak zo slovenska(euro).a teraz som citala,ze ked som resident v spaniel.tak si musim po pol roku vybavit spaniel.vodicak a ze sa tam musia robit dake skusky :?: :!: tak som z toho jelen... :roll:
cielito
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod 275andrea »

ahoj NatalkaH

neviem ti poradit presne podla zakonov, lebo som ich ani nehladala, ale ti mozem napisat len moju skusenost s vodicakom a policajtami :lol:

Viac ako 8 rokov som tu jazdila na SLOVENSKY VODICAK + ten MEDZINARODNY. Vzdy ked ma zastavili policajti ukazala som im Span. N.I.E. a slov. vodicak (a to sme neboli ani v EU) Nikdy odomna nepytali, ziadny spanielsky. Takze ja som nemala ziadny "dovod" menit ho za spanielsky :roll: :lol: :lol: :lol:
Odkedy na slovensku vydavaju ten "novy" europsky, tiez ho mali uz velakrat v rukach a nikdy nemali pripomienky. Sam policajt mi ukazal, ze tam na tom vodicaku je to prelozene do viacerych jazykov a ze "vidi" ze je to vodicak.... :D :D :D :D

natalka tak ja len v skratke moju skusenost :D urcite by som nemynala peniaze za spanielsky vodicak :oops: :lol: :lol: ale radsej sa popytaj, ako je to "naozaj", ci ho treba, alebo "uz" nie....
:wink: :D
275andrea
pokročilý

Odoslaťod cielito »

ahoj andrejka,tak vdaka aspon za to,ze si sa podelila o skusenost...
poradili mi jazdit na tento a ked ma zastavia urobit sa,ze som sa pytala a nikto mi nepovedal,ze musim me nit.koniec koncov,je to eurovodicak,tak nechapem.vlastne hej,maju bodovy system,to je to...
no,uvidim,zatial to snad necham :wink:
cielito
začiatočník

Odoslaťod ivanita30 »

ahojte kocky

zatial sa majte.
ivana
Naposledy upravil ivanita30 dňa , celkovo upravené 1 krát.
ivanita30
expert

Odoslaťod 275andrea »

ahojte babenky

mozno ste uz citali tieto stranky, ale az niektora nie, tu je to vsetko popisane ohladom tych "novych dokladoch" N.I.E.

majte sa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
275andrea
pokročilý

Odoslaťod 275andrea »

275andrea píše:ahojte babenky

mozno ste uz citali tieto stranky, ale az niektora nie, tu je to vsetko popisane ohladom tych "novych dokladoch" N.I.E.

majte sa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

volako to zblblo :roll: :roll: :roll: :roll:

http://www.exil.sk/site/spanielsko.php/2007/07/
275andrea
pokročilý

Odoslaťod Elena. »

Ahojte dievcata,

po tom hektickom tyzdni mam konecne cas sadnut si k PC a dokonca som nejakym zazrakom zmensila fotky dvojiciek(fotky este z porodnice), kedze boli robene mobilom.
Mne by prislo vhod, keby mal deñ aspoñ 30 hodin, nejako nestiham, skola, nakupovanie kniziek, skolskych potrieb, visita de padres etc....okrem toho praca okolo domu, varit, upratovat, prat, zehlit, ulohy, ale najma skoro vstavat-no hroza. A okrem toho si chcem zacat hladat robotu :wink:
Vy ostatne(teda okrem Andrejky z BA) este nemate skolopovinne deti, tak si to uzivajte.
Okrem toho som bola vcera s Elenkou u lekara, mala horucku aj kaslala, ale je to vraj len prechladnutie(v sobotu sme boli na grilovacke a mozno tam nieco chytila), dneska je jej uz fajn.
Verim ze sa mate dobre a aj deticky posluchaju, aj ked pisete dost malo-asi nemate nic nove.
Idem pomaly chystat olovrant a potom zasa von do parku

cauko
Elena.
expert

Odoslaťod Elena. »

Chcem pridat 2 fotky a su zmensene pod 100 kb ale nechce mi to zobrat, pise mi "Pripona nebola doposial povolena", tak neviem, neskor na to mrknem
Elena.
expert

Odoslaťod 275andrea »

Elenagil píše:Chcem pridat 2 fotky a su zmensene pod 100 kb ale nechce mi to zobrat, pise mi "Pripona nebola doposial povolena", tak neviem, neskor na to mrknem

ahoj Elenka asi mas fotku s inou priponou aka je tu povolena. Vecsinou byvaju JPG.

Klikni si na "Povolene pripony a ich velkosti" a tam uvidis ake ti dovoli, az mas photoshop, tak tam sa to da zmenit, ja to menim tam. Az nemas tak neviem poradit, mozno volaktora babenka ti poradi :wink:

Mala si pravdu, asi nemame nic nove, ked sem nik nepise :wink:

ja zatial doma, ale cakam kedy mi zavolaju do roboty... :roll:
275andrea
pokročilý

Odoslaťod Elena. »

Andrejka, a kde mam kliknut na "Povolene pripony"? Nejak mi to nepali :?
Elena.
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Mamičky zo zahraničia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.