svokra

Generačné vzťahy. Problémy, idejky na ich riešenia, čo máme, smieme alebo nemáme očakávať od svokrovcov, starých rodičov?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: svokra

Odoslaťod pepsina »

:shock: miss aky ma dovod zatvarat sa s drobcom v izbe?nechapem,prečo?načo?
to ako prebieha,zoberie si drobca a zatvori sa?a ty co vtedy robiš?
pepsina
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lenka.b »

no miss tak to máš božskú trpezlivosť. Moja mamka mala herpes na čele a to bola 3 dni na infekčnom v nemocnici ja by som tej svojej urobila z ich izby karanténu.
Mne stačilo že som pristihla svokra ako rovno z vecka vliezol k malému do izby lebo sa práve zobudil tak som tam hneď nabehla že by bol v postieľke vydržal tých pár sekúnd kým by si bol umyl ruky. Ja sa snažím vždy kľudne ale riamo povedaď čo si myslím a nech si ma ohovárajú koľko chcú
lenka.b

Odoslaťod ¨erika¨ »

No mile spolutrpitelky,musim sa vykecat,lebo sme tu pred chviluo mali rusno.Isli sme z prechadzky domov a bosorka stala na dvore,tak jasne,ze moj syn hned ku nej a ci ma nieco pre nho.Povedala,ze hej,ze mu donesie auticko.
Ja som povedala,nech mu hracky nosi na meniny a na narodeniny a ona povedala,ze mu slubila,tak mu donesie.Vobec neberie do uvahy,ze si to s manzelom neprajeme,maly potom vystraja,ked mu nieco nedovolime kupit.
No ja som sa s tym mojim odporom ku nej nedokazala ovladat a zacala vymena nazorov. v ja nuari mi nahle zomrela mama a ona zacala,ze si ju boh zavolal,lebo sa uz nemohol pozerat na to,co ja s nimi (svokrovcami) robim.Ludia,keby som sa v tej chvili nerovladla,task jej jednu prisambohu dam po ustach.Len som jej kricala,ze nech laskavo neberie moju mamu do ust,lebo jej nesiaha ani po paty.
Dozvedela som sa,ze som chora a mam sa dat liecit,ze dakto taky existuje len tu a nikde inde.
A povedala,ze jej keby sa niekde nepacilo,ktak by tam nebola.Ze preco som tu,ked sa mi tu nepaci.Povedala som,ze som tu koli mojmu muzovi.Ze ked sa mi nepaci,mam ist.

Hned som volala muzovi,ze ked si neurobi poriadok s materou,tak odchadzam k otcovi.

No potrebujem takto zit?Svojho manzela napriek vsetkemu milujem,ale naozaj som schopna odist koli jeho matke.
¨erika¨
začiatočník

Odoslaťod pepsina »

:shock: sila :shock:
pepsina
expert

Odoslaťod ¨erika¨ »

A este to vsetko blacala pred mojim synom. To fakt prehnala.
¨erika¨
začiatočník

Odoslaťod ZARKA »

Miss píše:Ahojky :)

telka- ako to, ze mas pokoj? :lol: :lol: :lol: jáj Vy sa asni nerozpravate :lol: mi zial hej :lol: :lol: :lol: na nervy furt..co mam povedat..vecne vytahovanie z postielky ked s amalý zobudi hned vyleti ako strela a taha ho hned von z postielky v nasej izbe :shock: :shock: :shock: a minule ma doslova dožrala uplne do nepričetnosti, svokra dostala herpes na stehnach, medzi nohami vsade bola vyhadzaná, vkuse si to chytala rukami a potom hladkala maleho po tvaricke skoro som omdlela, chodila som okolo ako tiger, ked som to uz nevydržala a povedala som jej, ze nechcem do nej rýpat, ale ma infekncu chorobu a neprajem si, aby sa skrabala a potom chytala maleho, iba ak bude mat umyte ruky, na to smaozrejme odula, ze to chytit nemoze :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ja nechapem ako moze byt taka dutá a sprostá, smaozrejme som ju o to poprosila slusne aj ked vo mne uz vrela krv. Ked muz prisiel z prace a vosiel k nej do izby s malým povedala, ze ona ho chytat nesmie :roll: :roll: :roll: proste nemam slov, vkuse ho babre tými svojimi zožltnutými velkými strigánskymi drápami a malemu sa vyhadzal na licku nejaký ekzem povedala som jasne, ze si neprajem aby ho babrali na licku, kupila som mu dnes aj najdrahsi krem aký som na to zohnala, najhorsie je ze to nemam pod kontrolou, lebo vecne s as mojim synom zaviera sama v izbe a nechava ho olizovat jej hnusne ruky, proste s ami chce zvracat ked toto vsetko vidim. :?

..aj moja svokra ma vzdy "nenakazlivu" chorobu a vobec si doma neumyvaju ruky ani po WC ani ked pridu zvonku / z nakupu / ked robi s peniazmi / ...

a strkanie svojich prstov ciernych od hliny zo zahrady - to som dlho riesila, az ked som urobila poriadny krik, ked malo dieta afty a nejaku dalsiu infekciu. A aj to dodnes vykrikuje, ze ktovie co sme mu dali, ale ona by pri detoch bola ovela cistotnejsia opatrnejsia ako sme my !!!

a ked su chori (setria v byte teplom, tak nekuria), tak stale sa snazia vsemozne maskovat, ze maju plne nosy a kaslu... dedko vraj kasle od cigariet, ... a podobne dristy - ale ved to pocut, ked je niekto chory. A vkuse ho chcu bozkavat a olizovat mu jeho prsty (nechapem preco to musia stale robit) - napr. pri jedle: dieta pekne papa, uz pekne same, ale vkuse mu cosi musia riesit na jeho tanieri. Minule uz sa branil: nehrab sa mi v tanieri, babka! - nepochopila.... a ked nieco chyti rucickou (co mi az tak neprekaza), hned mu ju bezia olizat; to, ze o chvilu si nou znova naklada do ust, im vobec neprekaza... a to obaja mavaju herpesy a kutiky cely rok! Slak ma ide trafit !!!
Ale aj tak sa snazim - ked som ako-tak pokojna, tak priamo, ak nie, tak cez manzela - vzdy priamo povedat, lebo ked som sa snazila byt slusna, nikdy som nic nedosiahla...
Teraz som za sprostu a neprijemnu, ked nieco poviem, ale aspon ciastocne nieco dosiahnem...
ZARKA

Odoslaťod pepsina »

...mama a ona zacala,ze si ju boh zavolal,lebo sa uz nemohol pozerat na to,co ja s nimi (svokrovcami) robim.Ludia,keby som sa v tej chvili nerov..........

toto je pre mna sila :roll: :? aj to nižšie :? a aj to ze pred malym :shock: to uz musi byť ine kafé
pepsina
expert

Odoslaťod ¨erika¨ »

Silvia Gavendova píše:ED teda fakt sila ja by som jej asi jednu fakt prisusila :evil: :evil:

No u nas je tiez nieco noveho. Mam zakazane uz prat aj veci pre maleho. Tak som povedala, ze teda ok ja na hadanie nemam nervy a nebudem si na nu minat svoju energiu. Tak som zvedava ako to dopadne pretoze sa perie tak raz za dva tyzdne a tolko veci prenho ja nemam. Nech len skusi povedat, ze chodi obleceny tak ci onak potom jej poviem svoje a tiez ju upozornim, ze si budem robit po svojom. A prat mu nemozem preto lebo vraj pre tych 5 plienok a 10 veci co ma spinavych sa neoplati minat voda. Podstatne je, ze vtedy ked mi to hovorila som mala 4 plne snory maleho opranych veci a na druhy den by som ho uz nemala do coho obliect.
Tak som sa vyrozpravala a je mi hned trosku lepsie.

Jesisi,niektore svokry su fakt unikaty :shock: :roll: To je hadam tiez privela a uz vobec si to neviem predstavit,lebo ja zvyknem (sice sme uz 4),ale aj predtym som prala aj 3x do tyzdna....nieto este raz za dva tyzdne :roll:
¨erika¨
začiatočník

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Dedkovci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.