Riziková poradňa pre tehotné v Ružinovskej nemocnici

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Riziková poradňa pre tehotné v Ružinovskej nemocnici

Odoslaťod LuciaT »

Ahoj Veronika, ak si to dobre pamatam a ak sa to nezmenilo (chodila som tam jul-august minuleho roku), tak ju vedie doktor Suchanek, ordinacne hodiny boli myslim v stredu a piatok doobeda, ale presny cas si uz nepamatam, ale matne si spominam, ze som tam chodila tak na jedenastu a byvala som medzi poslednymi. Tusim od desiatej do dvanastej. Snad sa Ti ozve niekto, kto ju navstevuje v sucasnosti :-) Cislo ordinacie si zial tiez nepamatam. Ale je to na prizemnej ambulantnej casti, na konci tej dlhej chodby dolava a su to hned prve alebo druhe dvere. Co sa tyka mojich skusenosti, bola som sklamana, ze som musela chodit do rizikovej poradne, lebo mojim gynekologom bol doc. Holly, terajsi primar v Ruzinovskej nemocnici. Mne sa zdal doktor Suchanek trosku arogantny, ale mozno to bol len moj pocit. Zelam zdrave babetko a bezproblemovy porod :-)
LuciaT
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lujza »

Caute maminy, prvy krat skusam pisat v novom fore, tak netusim, kde sa mi to zobrazi .. ktora ste rodili u Dr. Kozolkovej, mozete me napisat viacej?? Ja sakj nej chystam rodit na Velku noc, ale tu na nete som citala viac negativneho ako pozitivneho :o)) Tak dakujem, Lujza
Lujza

Odoslaťod tatranka »

Druhy lekar v rizikovej poradni je Dr. Ferianec - doporucujem. A ak sa ten druhy vola Suchanek, tak ten bol na mojho manzela pred par dnami veeeelmi arogantny... :evil: (dik ze ste mi ozrejmili jeho meno..)
tatranka
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.